Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Greyfurt östrojen salgısını arttırıyor(muş). Fitness üzerine bilgi.

Motovento
    REKLAM ALANI
    something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Doktorum ostrojeni baskilamamiz lazim 4 kez doum yaparsan ancak baskilanir ve rahim kanseri riskini azaltabiliriz demişti..
    Yani ben farkli cinste olsam ostrojen hormonu fazla sekilde olması kadına dahi zararken tahminim size de oek iyi gelmeyecektir.. dengele az az sık sık ye..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doktorum ostrojeni baskilamamiz lazim 4 kez doum yaparsan ancak baskilanir ve rahim kanseri riskini azaltabiliriz demişti..
    Yani ben farkli cinste olsam ostrojen hormonu fazla sekilde olması kadına dahi zararken tahminim size de oek iyi gelmeyecektir.. dengele az az sık sık ye..
    daha bugün sınava girdim unuttum ya östrojen fazla olursa over ca riskini mi ne artıyordu

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle haklısınız lakin benim kafama takılan 1 greyfurt sağlıklı bir erkeğin öatrojen seviyesini yükseltecek etkiyi yaratırmı ? Bukadar güçlümüdür ? Net bir bilgi bulamadığım için artık 2-3 günde bir yiyorum.
    Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha bugün sınava girdim unuttum ya östrojen fazla olursa over ca riskini mi ne artıyordu
    Over ca dan kastınız nedir ?

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    hocam bu greyfurtun nasıl bir faydasını gördün de vazgeçemiyorsun?
    benim bildiğim özellikle bir vücut bölgesini eriten bir tarif yok,
    seninkisi bir nevi plasebo olmaya?

Motosikleti
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam bu greyfurtun nasıl bir faydasını gördün de vazgeçemiyorsun?
    benim bildiğim özellikle bir vücut bölgesini eriten bir tarif yok,
    seninkisi bir nevi plasebo olmaya?
    21 kilo verdim 5-6 ay civarında . Birçok şey denedim. Pul biber yoğurt limon kürleri , limonlu ılık su vs.

Ama 2 hafta aralıksız greyfuet yiyince ciddi anlamda göbek yağlarımda azalma hisettim. Elle kontrol ediyordum çünkü sürekli.

Ki bunun ardından arkadaşıma önerdim oda benim gibi ciddi zayıflama yoluna girmiş biri. Hem yoğurt kürünü hemde greyfurtu söyledim. Oda bana yoğurt bir işe yaramadı dedi ama ondan yaklaşık 1-2 hafta sonra greyfurt yemeye başladı ve oda göbek olarak erime olduğunu söyledi. Bu konuda arkadaşımlada hemfikiriz.

Herkesin metobolizması elbette farklıdır lakin bana gerçekten faydası dokundu , ne yoğurt ne limonun bir faydasını görememe rağmen greyfurtta gördüm.

Ki yabancı kaynaklarda vücut geliştirme ile uğraşan sporcuların yağ yakmak amaçlı greyfurt içtiklerini öğrendim.

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Berkut, hangi spor salonuna gidiyorsun? Spor hocası yok mu orada sana bu konularda yardımcı olacak?

İstersen bir ara yanıma uğra, seni bu konuda profesyonel olan kişiler ile tanıştırayım.

Motosikleti
    Alıntı Apices adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Berkut, hangi spor salonuna gidiyorsun? Spor hocası yok mu orada sana bu konularda yardımcı olacak?

İstersen bir ara yanıma uğra, seni bu konuda profesyonel olan kişiler ile tanıştırayım.
    Osman abi Bursada Macfit e bir süre gittim.
    Kütahyadada Be Strong a gidiyorum.

Aslında şuan yağ oranım gayet iyi fakat baklavalar çıksın derdine düştüm biraz ondan oldu bu göbek yağlarını sıfıra indirme çabalarım

Spor hocaları klasik zamanla yağ oranın düşücek diyorlar anca çıkar diyorlar. Ben biraz daha hızlandırmak için çabalaladım aslında ama galiba yapıcak birşey yok bol bol salona gideceğim gibi gözüküyor

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Osman abi Bursada Macfit e bir süre gittim.
    Kütahyadada Be Strong a gidiyorum.

Aslında şuan yağ oranım gayet iyi fakat baklavalar çıksın derdine düştüm biraz ondan oldu bu göbek yağlarını sıfıra indirme çabalarım

Spor hocaları klasik zamanla yağ oranın düşücek diyorlar anca çıkar diyorlar. Ben biraz daha hızlandırmak için çabalaladım aslında ama galiba yapıcak birşey yok bol bol salona gideceğim gibi gözüküyor
    Hocalar doğru söylüyor.

Yaşımı iyi kötü biliyorsun. Yaklaşık 5 sene önce ara vermeden iki sene spor salonuna gittim.
    Yediklerime de dikkat ederek 75,5 kilodan, 63 kiloya kadar düştüm. Ama seninde şu an yaşadığın gibi en son olarak göbekteki yağlar gidiyor maalesef. Bu da haliyle epey bir vakit alıyor. Azmini koruduğun sürece sonunda istediğine kavuşuyorsun ve baklavalar görünmeye başlıyor. Bu yaşımda ben baklavaları çıkara bildikten sonra, sen hayda hayda yaparsın. Bunu doğal yollardan yapabileceğin gibi, ilave takviyeler ile de hızlandırman mümkün.
    Ama bu kadar uğraşıp, bir dünya kilo verebildiğine göre bence doğal yollardan devam et. Bol bol mekik çek ve de internette bulduğun karın kası çalıştırma videolarından örnekler al ve çalış. Eminim ki çok kısa sürede istediğin sonuca varmaya başlayacaksın. Ama haliyle biraz zaman alacak, yaza kadar epey yol almış olduğunu göreceksin.
    Başınızı dik tutmak, okumak için eğmenize bağlıdır...

Motosikleti
    Alıntı Apices adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocalar doğru söylüyor.

Yaşımı iyi kötü biliyorsun. Yaklaşık 5 sene önce ara vermeden iki sene spor salonuna gittim.
    Yediklerime de dikkat ederek 75,5 kilodan, 63 kiloya kadar düştüm. Ama seninde şu an yaşadığın gibi en son olarak göbekteki yağlar gidiyor maalesef. Bu da haliyle epey bir vakit alıyor. Azmini koruduğun sürece sonunda istediğine kavuşuyorsun ve baklavalar görünmeye başlıyor. Bu yaşımda ben baklavaları çıkara bildikten sonra, sen hayda hayda yaparsın. Bunu doğal yollardan yapabileceğin gibi, ilave takviyeler ile de hızlandırman mümkün.
    Ama bu kadar uğraşıp, bir dünya kilo verebildiğine göre bence doğal yollardan devam et. Bol bol mekik çek ve de internette bulduğun karın kası çalıştırma videolarından örnekler al ve çalış. Eminim ki çok kısa sürede istediğin sonuca varmaya başlayacaksın. Ama haliyle biraz zaman alacak, yaza kadar epey yol almış olduğunu göreceksin.
    Haklısın abi fakat işte bu aralar diyetten ve spordan bıkmış durumdayım.

Kendimi acilen motive etmem gerekiyor kaçamaklar yapmamam için

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Abi iyi diyonuz da östrojen kastan yer yağı arttırır yalnız. Bana kalırsa basın testosteronu.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Motosikleti
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi iyi diyonuz da östrojen kastan yer yağı arttırır yalnız. Bana kalırsa basın testosteronu.
    Bu konuda hemfikiriz .

Östrojenin erkek için heleki kas gelişimi için yararlı birşey olmadığı konusu kesin. Orada bir problemim yok

Benim asıl sormak istediğim bir günde yenen bir tanecik greyfurt sağlıklı genç bir erkeğin hormon dengesini bozmaya yetecek güce sahipmidir ?

Aslında çokta hayati birşey değil . Yemesemde olur. O sorun değil ama eğer bilgisi olan varsa ve hormon dengemi bozacak derecede değilse neden olumlu yönünden faydalanmıyım ki ?

Derdim bu aslında

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)