Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Felçli Kedinin Tedavisi İçin Acil Maddi Yardım Gerek Dostlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    Crenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i Evo
    Arkadaşlar selam, az önce kedi sahiplenmek isteyen arkadaşın konusunu görünce sürekli aktif olduğum MT'de neden yardım ilanı açmayayım dedim.

Size olayı anlatmadan önce belirteyim, bu konularda çok dolandırıcılık durumu oluyor ve insanlar herkese şüpheyle yaklaşıyor. İsteyene tedavi gördüğü kliniğin numarasını veririm arar bilgi alır, isteyene istediği şekilde her şeyi kanıtlarım içiniz rahat olsun.

2 yıl önce yavruyken sokaktan sahiplendiğim bir kedi arkadaşlar, kısırlaştırmaya kıyamadım ameliyat olmasın diye ve bu tuvaletini dışarı yapmaya alışmasına sebep oldu. Kakası, çişi geldiği zaman evin kapısına gidip miyavlardı kapıyı açardık 10 dakika sonra geri gelirdi işini görüp. Bir gün gelmedi, her yerde aradık bulamadık, 48 saat sonra sürüne sürüne apartmana kadar geldiğini yardım çığlıklarıyla duyduk.
    O iğrenç belediye veterinerleri sırf uğraşmamak adına yüzsüzce uyutun bu hayvan daha yaşamaz demesine rağmen asla böyle bir şey yapmazdım, yapmadım. Bir çok tedavi gördü, etti ama öğrenci olduğum için ameliyat ettirecek gücüm yoktu, 5 ay geçti hayvanın daha fazla sürünmekten yaralar bereler içinde yaşamasına göz yumamadım hayvanseverlere güvenip, onlarla maddiyatı hallederim diyip Büyükçekmece'de Empati Akademi Hayvan Hastanesi denen yere bıraktım. Hayvana fizik tedavi ve yanında ilaçlarıydı, kortizonuydu tedaviyi destekleyecek şeyler yaptırdım. Kedinin bacaklarında his var dokunulduğunda tepki verip bacağını geri çekebiliyor ama yürüyemiyor veterinerler de aynı şeyi söylediler.
    25 gündür o klinikte hayvan ve sağolsunlar 2500 lira hesap çıkarttılar, lütfedip 2000 liraya düşürebileceğini söylediler. Forumda aktif arkadaşlar bilir ben Kıbrıs'a taşındım üniversite için, annem babam bakıyordu hayvana. Ben Kıbrıs'tan bir canın hayatını kurtarmaya çalışıyorum, umudu var Pati'nin ama 2000 lira faturadan 800 lira toplayabildim hayvanseverlerle. 5 gün içince ödeme yapmazsam tedaviyi kesecekler.
    Kedi'ye sahipli gözüyle bakmayın, annem babam bakamıyor bu haliyle, eğer yürütemezsem ortada kalacak hayvan ben kendi evimde değilim yanıma alamıyorum. Bu sebeple tedavisini tamamlamamız gerek. Yaptığım forum kuralları dahilinde mi bilmiyorum ama eğer yardım etmek isteyen abiler, ablalar, kardeşler çıkarsa diye açtım bu konuyu. Yaptığım dilencilik değil, bu ülkede sakat hayvana bakacak bir devlet kuruluşu yok, direk uyutuyorlar, bu yüzden hayvanseverler birbirleriyle yardımlaşarak halletmeye çalışıyor sorunlarını. Yardım etmek isteyen olursa forumdan mesaj atabilir veya Türkiye numarama kayıtlı olan whatsapp'tan bana yazabilir 05373324271. Şu an telefona Kıbrıs hattı takılı olduğu için ararsanız ulaşamazsınız, isteyene Kıbrıs numaramı da veririm. Hani bir umut yazdım arkadaşlar yanlış bir şey yaptıysam kusura bakmayın.

Carbondioxid, MrMud ve antilop_skul bunu beğendiler.
    Youtube Channel:
    https://youtube.com/cihankocofficial

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kuesier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Kardeşim maddi olarak yardimci olacak gücüm yok ama allah senden razi olsun. İnşallah bu can iyileşir. Senin gibi insanlar olduğu müddetçe bu dunya dönmeye devam ediyor
    MrMud ve Crenox bunu beğendiler.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Gönül isterdiki bu konuyu tek başıma kapatma durumum olsun.

Akmasada damlar, yanlış anlama guzel kardesim ülkede nelere şahit oluyoruz hepimiz görüyoruz.

Iş yogunlugundan dolayı kendim takip edemeyeceğim için, olayın dogrulugunu MT ailesinden bi buyugumuz takip eder, onay verirse elimden geleni yaparım.
    Konuyu dikkatle takip ediyorum.

Motosikleti
    RX3i Evo
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gönül isterdiki bu konuyu tek başıma kapatma durumum olsun.

Akmasada damlar, yanlış anlama guzel kardesim ülkede nelere şahit oluyoruz hepimiz görüyoruz.

Iş yogunlugundan dolayı kendim takip edemeyeceğim için, olayın dogrulugunu MT ailesinden bi buyugumuz takip eder, onay verirse elimden geleni yaparım.
    Konuyu dikkatle takip ediyorum.
    İster MT ailesinden biri onaylasın ister siz, fark etmez benim için ne soru işareti varsa yanıtlarım. Hatta şunu paylaşayım, klinikle whatsapptan görüntülü konuşup hayvanın yeni yılını kutladım, öyle manyağım.

Youtube Channel:

ufukt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü'nde veterinerlik ücretleri çok düşük diye biliyorum.

Motosikleti
    RX3i Evo
    Alıntı ufukt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü'nde veterinerlik ücretleri çok düşük diye biliyorum.
    Evet düşük fakat klinik hizmeti vermiyorlar her gün götürüp tedavi yaptırıp geri getirmek gerekiyor. Ben Kıbrıs'tayım, o yüzden pansiyon olarak da kalabileceği bir yere bırakmıştım.
    Youtube Channel:

Terapist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam çok teşekkürler öncelikle sizin gibi insaniyeti olanlar olduğu için yaşama sevincim artıyor. Nikah yapıyorum maddi olarak çok olmasada 50 100 bişeyler destek olabilirim.

Size bir tavsiyem bu olayı ekşi de yazar olan bir arkadaşınız varsa oraya taşımanız. kısa sürede toplanacaktır yardım. Burda ekşi yazarlığı olanlar varsa onlar başlığı açıp link atabilirler.
    Crenox bunu beğendi.

Motosikleti
    RX3i Evo
    Yazar tanıdığım yok ama mantıklı fikir yazar arkadaş varsa deneyelim hocam, ben teşekkür ederim destek için.

Kötü gün için sakladığım 100 gayme feda olsun ( kötü gün görmeyiz inşaallah )

Özelden banka hesap no alayim . ayni banka ise aninda , degilse pazartesi ulaşir.

Toplamda nekadara ihtiyaç vardı , bunuda arada güncellersen kısa sürede toplanır sanırım.
    Crenox bunu beğendi.

trapmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Elbet birgün..
    Takipteyim mesaj atıyorum
    ÖIüm gibidir sadakat. Bir kere çizgiyi geçtin mi, geri dönüş yoktur.

Motosikleti
    RX3i Evo
    2-3 arkadas yardim gonderiyor buradan duyarli motorcu arkadaslarima tesekkur ediyorum.

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Merhaba, aşağıdaki adresteki mail adresine foto ve diğer bilgileri iletin. Haysev referanslı olunca ben dahil bir çok kişi bağış yapıyor. Kedişinize de çok geçmiş olsun bu arada :(

https://www.facebook.com/haysev

Motosikleti
    RX3i Evo
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, aşağıdaki adresteki mail adresine foto ve diğer bilgileri iletin. Haysev referanslı olunca ben dahil bir çok kişi bağış yapıyor. Kedişinize de çok geçmiş olsun bu arada :(

https://www.facebook.com/haysev
    Haysev'e ben de üyeyim. Mail olarak attım ama bakmadılar malesef. 2 gün içinde ödemesini yapıp klinikten alacağız, 600 lira gibi bir miktar kaldı şu an. Güven için siz kanıt olarak ne arıyosanız ben sunarım size.
    Youtube Channel:

Motosikleti
    RX3i Evo
    Arkadaşlar selam Pati'nin klinik masrafını karşıladık, bilgili ve sürekli egzersizini yapacak bir bayanın evine emanet ettik. Yürüyecek duruma gelmedi ama ilerleme var, uzun süreli fizik tedavisiyle daha da iyi olacak oğlum. Forumdan klinik için yardım eden 3-4 arkadaş oldu onlara da buradan çok teşekkür ediyorum. İyi akşamlar
    pea ve Carbondioxid bunu beğendiler.

Motosikleti
    Cb 250 R
    Alıntı Crenox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam Pati'nin klinik masrafını karşıladık, bilgili ve sürekli egzersizini yapacak bir bayanın evine emanet ettik. Yürüyecek duruma gelmedi ama ilerleme var, uzun süreli fizik tedavisiyle daha da iyi olacak oğlum. Forumdan klinik için yardım eden 3-4 arkadaş oldu onlara da buradan çok teşekkür ediyorum. İyi akşamlar
    Benimde muhabbet kuşum var hayvan sevgisini bilirim ama şuan çalışmadıgım için maddi durumum yok. Keşke olsada bende katkı yapabilseydim.Ama çok sevindim durumun çözülmesine.
    Crenox bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)