Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Lüx taksiler Malatya'da

Motovento
    REKLAM ALANI
    The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax

umarım videoyu ekleyebilmişimdir.

artık taksiciler ile aralarında nasıl bir ilişki var ise çok seviyorlar birbirlerini.
    umarım tamamına erer.
    Akhunturk, MotorKafa ve Osm@n bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı redlion999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence doğru olandır. İstanbulda taksi plakası yanlış hatırlamıyorsam 1.6 milyon TL civarında.Kullanılan araç sırf ucuz bakım ve ucuz yedek parça için linea,dacia modelleri. Taksiye bildiğimizde zaten kaçımız emniyet kemeri takıyor? Kaza anında mercedes içinde olmayı lineaya tercih ederim.

Taksicilerin vergi kaçırması, indi-bindi ücreti vs değil burada. Ama derseniz ki taksiden de ötv alınsın. Tüm taksileri şahine çevirirler olur biter.
    İndi bindi ücreti de 8,75tl olucak. Sanmıyorum ki resimdeki Bmw ve Mercedes şuan kullandıkları araçlardan az yakacak.. Kısa mesafeye ağlarlar, benzin fiyatına ağlarlar ama geride kalmazlar ticaride kullanırlar.

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Aslında ötv'yi kaldırmak yerine taksilere belirli bir standart getirseler daha iyi olurdu. İlk önce taksicileri düzelteceksin sonra araçlarını. Sanki taksici şahin kullanınca katil bmw mercedes kullanınca harika bir şoför olacak. Birde hani yerli otomobil vardı ya, deseler ki bütün taksiler yerli otomobil olmak zorunda bak hem mis gibi satılır hemde belirli bir standartta olur. Gerçi yerli otomobil hazır değil ama ...

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İndi bindi ücreti de 8,75tl olucak. Sanmıyorum ki resimdeki Bmw ve Mercedes şuan kullandıkları araçlardan az yakacak.. Kısa mesafeye ağlarlar, benzin fiyatına ağlarlar ama geride kalmazlar ticaride kullanırlar.
    Atla deve bir tüketim farkı olmayacaktır.

Taksi dediğimiz şey, en pahalı ulaşım biçimi arkadaşlar, Dünya'nın her yerinde böyle.
    Bu kadar pahalı bir ulaşım kullanıyorken Şahin'e Albea'ya binmekte problem görmüyorum derseniz siz bilirsiniz. Ama ben neredeyse sadece Türkiye'de kalmış böyle haşat araçlarla yolculuk yapmaktan bıkmış durumdayım. Corolla falan gelir diye binmeyip bekliyorum bazen.. Beklediğim araba Corolla ya..

Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hemen hemen aynı yakar, bmw motor bloğu son derece teknolojik çift turbo 8 ileri şanzıman var,f30 kasa 3.20d aracım uzun yolda 100km/4lt yakıyor şehir içi soft kullanım 100km/5-7lt yakıyor 190 bg 400nm torka göre çok iyi değerler
    jimi_hendrix bunu beğendi.
    Feel the way

Pangea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR 125 X
    Taksiye BMW 3 serisi alarak ne büyük bir hata yaptığını 2 sene sonra anlayacak.

Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    Alıntı Pangea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 sene sonra üstündeki kaplamayı söker arabayı karla satar yine kdvsiz ötvsiz sıfır 3.20 alır, ne kadar pahalı araba alırsan o kadar kara geçiyorsun çünkü ötv kdv aynı oranda yükseliyor

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı Pangea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen katılıyorum 2 sene sonra her gün ayrı yeri elinde kalır. Şimdi hiçkimse "ama bmw bu" diyerek gelmesin. e46 dan e60'tan sonra bmw lerin motoru bakımını az buçuk aksattığın anda dağılıyor. Almanya dan buraya geldi diye motor dağıtan en az 50 tane bmw gördüm ben, (birisi de X6)
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Atla deve bir tüketim farkı olmayacaktır.

Taksi dediğimiz şey, en pahalı ulaşım biçimi arkadaşlar, Dünya'nın her yerinde böyle.
    Bu kadar pahalı bir ulaşım kullanıyorken Şahin'e Albea'ya binmekte problem görmüyorum derseniz siz bilirsiniz. Ama ben neredeyse sadece Türkiye'de kalmış böyle haşat araçlarla yolculuk yapmaktan bıkmış durumdayım. Corolla falan gelir diye binmeyip bekliyorum bazen.. Beklediğim araba Corolla ya..
    Taksi lüks değildir, pahalıdır. Lüks olan ulaşım limuzindir. Taksinin pahalı olmasının sebebi lüks olması değil, istediğiniz anda hazır olmasıdır.

Bu arada amca tipik vatandaşımız. Ülkenin her tarafında bombalar patlıyor, paramız her geçen gün hızla değersizleniyor, zam üstüne zam geliyor, ekonomi göçtü göçecek, ama kendi yaptığı kâr için "yaşasın başımızdakiler" diyebiliyor. Vurdumduymaz, düşüncesiz, ve kendi kuyruğunu yiyen yılan gibi habersiz... Hakkediyoruz velhasıl.
    Alonedark93 ve Osm@n bunu beğendiler.

Pangea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR 125 X
    Alıntı Stunt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 sene sonra üstündeki kaplamayı söker arabayı karla satar yine kdvsiz ötvsiz sıfır 3.20 alır, ne kadar pahalı araba alırsan o kadar kara geçiyorsun çünkü ötv kdv aynı oranda yükseliyor
    Ötv indirimli araçları 5 yıl satamazsınız.BMW 3 serisi trim sesi problemi zaman geçtikçe kendini salması ile ünlü birde üstüne taksi kullanımını ekleyince sıkıntı olur.BMW'nin birinci sahibi sefasını ikinci sahibi cefasını çeker.

hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalnız şu fotoğrafları bmw görmeyedursun.Anında davalık bile olabilirler.Bu bmw tarihinde bir ilktir.Bmw markası hiçbir aracını taksi yaptırmaz.Saçma gelecek ama öyledir.Bmw'nin minibüs,van,kamyon vs tarzı araçlar ürettiğini göremezsiniz.En lüx sınıfı olan 7 serisinin bile 1oturuş pozisyonları spordur.
    adam parasını verdikten sonra tezek bile taşısa bi bk yiyemez bmw

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Taksi lüks değildir, pahalıdır. Lüks olan ulaşım limuzindir. Taksinin pahalı olmasının sebebi lüks olması değil, istediğiniz anda hazır olmasıdır.

Bu arada amca tipik vatandaşımız. Ülkenin her tarafında bombalar patlıyor, paramız her geçen gün hızla değersizleniyor, zam üstüne zam geliyor, ekonomi göçtü göçecek, ama kendi yaptığı kâr için "yaşasın başımızdakiler" diyebiliyor. Vurdumduymaz, düşüncesiz, ve kendi kuyruğunu yiyen yılan gibi habersiz... Hakkediyoruz velhasıl.
    Tam istediğim birinden tam istediğim bir yorum. Teşekkürler Hasmet abi.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster

taksi pahalı değil,
    millet fakir.

ayrıca amca vurdumduymaz değil
    sadece saçlarını tarıyor.

bu modeller de senelerdir kullanılan modeller.
    Alonedark93 bunu beğendi.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Haber değil, propaganda mübarek

Motosikleti
    Tmax 530
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu şehir efsanesine hala inanan birilerini buldum gençliği geldi aklıma.
    Yok öyle bir şey arkadaşlar, BMW can atar araçlarının taksi yapılması için. Tercih edilmemesinin sebebi yol konforu konusunda Mercedes'in yolcu taşımaya daha yatkın olması. Ancak bu BMW taksi yok veya izin vermiyor falan demek değil. Ben kaç kere bindim BMW taksiye.
    Inaniyor demesek, duydugumu soyledim sadece.
    Bilgi icin de tesekkur ederim.

Motosikleti
    speederbike
    Alıntı Eagle7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında ötv'yi kaldırmak yerine taksilere belirli bir standart getirseler daha iyi olurdu. İlk önce taksicileri düzelteceksin sonra araçlarını. Sanki taksici şahin kullanınca katil bmw mercedes kullanınca harika bir şoför olacak. Birde hani yerli otomobil vardı ya, deseler ki bütün taksiler yerli otomobil olmak zorunda bak hem mis gibi satılır hemde belirli bir standartta olur. Gerçi yerli otomobil hazır değil ama ...
    Nasıl hazır değil? Her seçim öncesine ayrı bir prototipi hazırlanıp yetiştiriliyor. Daha 10 seçimlik prototip hazırmış üretime.
    antilop_skul ve zekeriyaimam bunu beğendiler.
    May the Force be with McLaren Mercedes

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    ya österiş meraklısı dallamanın teki .

sen taksicisin o araca nasıl yakıt dayandıracaksın ??

tayyipe göt kılı olmak icin yapılmıs bir reklamdan ibaret

127 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Videoyu izleseydiniz iyiydi. Tayyip baba bize vermiş diyen adamın devam yorumu;

"Ayakkabı kutularında çaldılar ya ordan veriyor bize. Bazıları cebe attı bu bize dağıtıyor."

Adam dolaylı yoldan laf sokmuş kısaca.

Tayyip bu videoyu izlese Hürriyet i kapattırır kısaca.

Motosikleti
    speederbike
    Eğer öyle demişse iki güne fetöcü diye alırlar.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı 127 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Videoyu izleseydiniz iyiydi. Tayyip baba bize vermiş diyen adamın devam yorumu;

"Ayakkabı kutularında çaldılar ya ordan veriyor bize. Bazıları cebe attı bu bize dağıtıyor."

Adam dolaylı yoldan laf sokmuş kısaca.

Tayyip bu videoyu izlese Hürriyet i kapattırır kısaca.
    Açıkçası bundan da şüphelenmiştim. Doğan medyanın yatacak yeri yok. Kimse Ahmet Hakan'ı döven adama kızmasın. Herif ne yaptığını çok iyi biliyormuş. Biz yanılmışız. Adamın ederi bi yumrukmuş.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)