Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Arayann Kim Olduğunu Nasıl Öğrenirim?

Motovento
    REKLAM ALANI

Hayırlı akşamlar. Telefonumun ekranı 2 gün önce patladı ve görüntü yok hiçbir şekilde. Bu sabahta ard arda 5 kere falan çaldı telefonum ama ekranı çalışmadığı için açamadım, arayanın da kim olduğunu öğrenemiyorum. Arama kaydı telefon hafızasına kayıtlandığı için SIM'i başka telefona takmakta çare olmadı. Önemli 2 yerden de telefon bekliyordum. BİMCELL kullanıyorum ve bimcell internet sitesinde arama dökümü sorgulama yok. Size sorum: Beni kimin aradığını nasıl öğrenebilirim?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    gt250r
    Diğer operatörlerde internet şifresi alarak numaraların 532-711-**-** şeklinde görülüyor,Bimcell ilk defa duydum bimdemi satılıyor. Yada ezberden ekran görüntüsü alıp ezbere mesaj olarak birine atmayı başarırsan görüntüleyebilirsin

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Alıntı Formation adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı akşamlar. Telefonumun ekranı 2 gün önce patladı ve görüntü yok hiçbir şekilde. Bu sabahta ard arda 5 kere falan çaldı telefonum ama ekranı çalışmadığı için açamadım, arayanın da kim olduğunu öğrenemiyorum. Arama kaydı telefon hafızasına kayıtlandığı için SIM'i başka telefona takmakta çare olmadı. Önemli 2 yerden de telefon bekliyordum. BİMCELL kullanıyorum ve bimcell internet sitesinde arama dökümü sorgulama yok. Size sorum: Beni kimin aradığını nasıl öğrenebilirim?
    turkcellde müşteri hizmetlerini aradığımda numarayı tam olarak vermişlerdi bana deneyin isterseniz hat sahibi olmanız gerekir yada davranmanız gerekir
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

Alıntı kahraman1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Diğer operatörlerde internet şifresi alarak numaraların 532-711-**-** şeklinde görülüyor,Bimcell ilk defa duydum bimdemi satılıyor. Yada ezberden ekran görüntüsü alıp ezbere mesaj olarak birine atmayı başarırsan görüntüleyebilirsin
    Evet bimde satılıyor. Ses tuşlarıyla ekran görüntüsü almayı şimdi denedim, tuş kilidi ekranı çıkıyor, dokunmatik de çalışmadığı için maalesef başka işlem yapamıyorum.

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    telefon nedir? mhl kablosu ile ekranını televizyona aktarabilirsin

Motosikleti
    BAJAJ DİSCOVER 125/HONDA SPACY ALPHA, SYM HD 200İ
    Bimcell Avea altyapısını kullanıyor.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    samsung ise ayarlardan el alışkanlığı varsa direk kablosuz olarakta tv ye aktarabilirsiniz ekranınızı

Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    samsung ise ayarlardan el alışkanlığı varsa direk kablosuz olarakta tv ye aktarabilirsiniz ekranınızı
    Telefon casper. Benimkide tv'ye kablosuz aktarılıyor ama dokunmatik hiç çalışmıyor. Dolayısıyla ekrana müdahale edemiyorum.

Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    telefon nedir? mhl kablosu ile ekranını televizyona aktarabilirsin
    Telefon Casper VIA V8. Öğrenci yurdunda kaldığım için malesef televizyona aktarma durumum yok :/

Ericsson GH388 telefon, son 10 çağrıyı simkart taktığında otomatik olarak gösterir. 2. El satanlardan rica edersen kartı takıp kontrol edersin.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Turktelekom online sayfasindan görüşme geçmişini yanlis hatırlamıyorsam son 6 aya kadar görebiliyorsunuz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)