Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sevdiğim kızın başkası ile evlenmesi..

Motovento
    REKLAM ALANI

7 senelik iliskiyi bi anda unutup 3 gunluk tanidigi adamla evlenecek zekaya yada ahlaka sahip bi insanla evlenmenin esiginden döndüğüne yat kalk dua et. Senin yasadigini birebir yasayan ev arkim vardi. Simdi o kizla evlenmedigine o kadar sukur ediyor ki anlatamam.
    Uğur Gündüz, sheriff87 ve Merdo bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla ben anlamıyorum o hemen takma,ne gerek var diyenleri.Bu işler öyle bir anda unutulacak şeyler değil.Elbette ki zaman her şeyin ilacı.Zaman senden bazı şeyleri alıp götürecek ama götürene kadar da çok canın yanacak.Tamamen unutamayacaksın.Sadece bu duyguya alışacaksın,alıştıkça yaran hafifleyecek o kadar çok bir şey beklememek lazım.Yeri gelecek unuttum sanacaksın birden mıh gibi aklına çakılacak tekrardan ama emin ol ki şuanda yaşadğın duyguları hissetmeyeceksin.Benim de başımdan 4 senelik bir ilişki geçti.Yazdıklarım tecrübeyle sabit.Şunu da dinleyiver.

https://www.youtube.com/watch?v=b6TtDBayaWs&t=27s
    Uğur Gündüz ve ...garip... bunu beğendiler.

Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Yaş 19, ilişki 7 yıllık. 19 - 7 = 12
    Uğur Gündüz bunu beğendi.

Uğur Gündüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    askerden sonra olacak
    Alıntı Osm@n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaş 19, ilişki 7 yıllık. 19 - 7 = 12
    Evet doğru abi ilk okul 7. sınıfken çocukça başlamıştı ama buralara kadar geldi.
    İpi kesmeye kıyamayıp ömür vermeyin bir düğüme..

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    Alıntı Uğur Gündüz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi okul vardı.. Okulunu bırak benimle evlen mi diyeydim?
    söz diye bişey var,,aynen bir araç veya motor almadan kapora vermek gibi,,,söz yapsaydın başkasına gitmezdi,,kabahat sende,artık bundan sonra ona mutluluklar dileyip yoluna bakman gerekli,,macera arama
    Uğur Gündüz bunu beğendi.

manofsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Benimde vardı 3 senelik ilişkim,askerden geldiğim gibi ayrıldık 3 ay sonra o da evlendi hırsına yenilip. 6 ay sonra boşandı. 3 yıldır adını bile anmiyorum çünkü ben başka biri ile evlendim ve şimdi eşim hamile diyeceğim o ki zaman geçtikçe eskiye dair herşey anlamını yitirecek,sen yoluna bakacaksın,o da yoluna bakacak...

ufukt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı TIGERSHARK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen 7 senede kızın parmağına yüzük takmazsan gider başkası takar bu kadar basit takma kafana zamanla geçer
    Sordun mu bu adam kaç yaşında ?
    Kardeşim ne alkol , ne sigara , ne hız bilmem ne hepsi ama hepsi boş hikâye . Sabahlara kadar müzik dinler ağlarsın ama yine işe yaramaz içindeki acı dinmez. En iyi çözüm ailenle geçireceğin o güzel zamanlardır. Mantık hayatının en merkezinde olsun . Her şeyi mantıkla yap , ailene sorular sor . Büyüklerinden ama sadece mantıklı fikirleri olanlardan fikir al. Şu dünyada hiç bir şey atabileceğin yanlış bir adım kadar seni üzemez. Dediğim gibi mantıklı düşün mantıklı hareket et. Sana bir gider biri geliriz demeyeceğim olmuyor öyle bilirim ... Bak oraya iyi bak , orada seni bekleyen bir gelecek var. Gülmeye çalış , mutlu ol , mutlu et... Şunu unutma kardeş , hayatı , mutlu olduğun kadar yaşarsın.

Uğur Gündüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    askerden sonra olacak
    Önceleri sabah kalktığım'da canım diğer şeylerin dışında sadece sigara içmek isterdi. Şimdi nikotin yerine sadece onun günaydın demesine ihtiyaç duyuyorum. İyi mi? kötü mü? mutlu mu? değil mi bilemiyor insan. Bakmaya doyamadığın insan artık başkasına ait. Başkasının soy adını taşıyor. İçimde çürümüş birisi var gibi şimdi. Tamam gülüyoruz, eğleniyoruz kimseye yaramız var diyemiyoruz ama aslında ölüyoruz. Bu saatten sonra ne olur inanın kestiremiyorum. Onun gidişinin ilk iki ayı bulabildiğim her kuruşla bira alıp sağda solda oturup tek başıma içtim. Hatta bi keresinde çok fazla kaçırmışım motor'dan falan da düştüm. Neyse onlar önemli şeyler değil. Abi kaldıramadım ne bileyim zaten bunca kimsezliğin arasında bi o şenlendiriyordu bu hayatı o da gitti. Kaldık yine kaderle baş başa.. O da haklı baktı ki bi baltaya sap olamadık, bıraktı gitti. Bende de gram adamlık yokmuş "dur yapma" diyemedim. Bi de yazmış instagram profiline "Evli , Mutlu , Umutlu " diye.. Düşünüyorum da ya yüzünü güldürmek yerine üzerlerse onu. İşte o zaman ben yeniden çıkıp gelirim, bulurum bi yolunu yine tebessümü olurum onun. O zamana dek ölüyüm abi ben yokum bu dünyada.

Taner YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sırasıyla: Hyo GT250R, YAMAHA R1, HONDA 1000 RR,
    Ya herkes kız için kötü konuşmuş. Keşke birde kendisini dinleyebilsek.
    Yanlış anlama Uğur kardeşim sadece empati yapıyorum.
    Birde ilişkinizin başladığı yaşa bakılırsa çocukluk aşkı olduğu ve zamanla alışkanlığa dönüşmüş bir ilişki olduğu belli oluyor.
    Evlendiği kişi de gerçek aşkı bulmuş olabilir.
    Bu yazdıklarımın hepsi senin yazdığın üç satır bilgiden yola çıkılarak yazılmış varsayım.
    Yani tam olarak net bir şey söyleyemeyiz ama şunu da iyi bil.
    Yıllar geçip başkasıyla evlendiğin gün gelince bugünleri hatırlayıp güleceksin belkide..

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Amcalara kulak ver...

"ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    12 yaşında başlayıp 7 sene süren 19 yaşında biten ilişki ilişki değildir. Saçmalamayın çocuk oyunu mu bu? Hayatta başka kadın veya erkek tanımadan ömür boyu beraber geçireceğiniz insanın hangisi olduğuna karar veremezsiniz. Verirseniz aha böyle olur işte. Kadınlar erkeklerden çok daha rasyonel yaratıklardır. Bu gerçeği kabullenin. Erkekler kadınlardan daha duygusaldır, daha çabuk bağlanır daha zor koparlar. Kadın zor bağlanır kolay kopar bunun nedeni bizden çok daha mantıklı ve gerçekçi yaşamalarıdır. Bu kız sende kendine bir gelecek görememişse gözünü bile kırpmamıştır emin ol. Ki Görmemiş ki bunu yaşamış. 19 yaşında adam daha çocuktur. Evlilik neymiş. Önünde keşfedilmemiş koca bir okyanus var sen evindeki küvette boğuluyorsun. Çık dışarı hayatını yaşamaya başla. Bu yaşlarının da kıymetini bil.
    Mengu16, sheriff87, sinan.erkan ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Gassal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PS 150İ
    Kardeş her birey bu yaşadığın yada buna benzer birseyler elbet yaşar hayatında ki bende yaşadim.Evli ve çoluk çocuğa karışmış biri olarak şunu söyleyeyim geriye dönüp baktığında ulan ne malmışım diyosun.Hic kimse senden önemli değil.Elindeki zamanın kıymetini şuanki özgürlüğünün değerini bir bilsen gider o kızın elini ayağını öpersin senden ayrıldığı için.Şuan hayatının en güzel çağındasın emin ol.Karşı cins heryerde var.Ama sen bu rahatlığını ve özgürlüğünü yasayamayacak zamanları göreceksin.Ve emin ol yeni bir arkadaş bulunca eskisini zaten unutacaksın. Bu arada evli barkli biriyle gidip konuşmak görüşmek delikanlı adam işi değildir bunuda unutma.Diger seçenekleri söylemiyorum bile (kadının kocasına komşusu vs yakalanma) Okuluna odaklan al bir arkadaşını motorunla uzun yol yap gez Eğlen. Belki şu yazdıklarımı şuan anlamazsin ama bazı şeylerin sınırlandığında zamanında Gassal abi bana söylemişti dersin diyeceksin de

Sen 7 senede kızın parmağına yüzük takmazsan gider başkası takar bu kadar basit takma kafana zamanla geçer
    vur denmese de sende öldürdün, "yapıcı" davranmak her zaman iyidir.

Fyz.01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14 CBR 250R
    ugur kardes daha ergenlikten cıkacak yasa bile gelmemissin. buraya yazan arkadasların cogu dogru ve güzel seyler söylemis. bir süre sonra baskasını sevince gecmise bakıp gülümsersin merak etme. yalnız kalmaya çalışıp kendini heder etme. cık gez toz arkadaşlarınla.
    sheriff87 bunu beğendi.

sinirle motorun ustune binme sakin.insan umursamazca agresif kullanmaya basliyor.Bu kadar uzun sureden sonra 3 ayda biriyle evleniyorsa yat kalk Allah'a dua et iyiki bitmis Boyle bir insana guvenip evlilige kalkismak buyuk hata olurdu.ayrica artik evli biriyle gorusmen son derece yanlis.kizinda yasitin olduugunu dusenerek soyluyorum daha cocuksunuz. bir sure sonra sinir ve uzuntun gecer o zaman bittigine sevindigin zaman olacak ins.

aonal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 esd idi
    “... Olur ki hoşunuza gitmeyen bir şey sizin için hayırlıdır ve olur ki, sevdiğiniz şey de sizin için bir şerdir. Allah bilir de siz bilmezsiniz.” (Bakara Suresi, 216)
    yusufbaris bunu beğendi.
    Alan O Veren O, Nedir Senden Gidecek, Görende Can Senin Zannedecek...

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    kardeş ben takmıştım, sonra yüzüme fırlattı. ayıptır söylemesi 1600 tl vermiştim. agv kask alırdık o paraya
    Osm@n bunu beğendi.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Demek ki gerçekten sevmemiş seni, sadece arkadaşmışsınız. Çocukluk arkadaşı, daha yaşın genç takma kafana desek de üzüleceksin.

Neden yaptığını anlamıyorsan eğer evlendiği kişi ile ilgili bilgi verirsen anlarsın, bize yazarken kendin de anlarsın.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    ne zaman ihtiyac duysam izlerim hiç bıkmamışımdır müthiş bi video mutlaka izleyin arkadaşlar...

https://www.youtube.com/watch?v=26U_seo0a1g

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Mevlanaya güvenmez misin sen? Üzülme der Mevlana; “bir şey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı içindir, ya da olmaması gerektiği içindir"

Allahım ne olur bu kızla sonumuz evlilik olsun dediğim kişiler oldu. Olmadı.

Şimdi evliyim. Bir daha kendilerini göremedim ama Allah hepsinden, oldurmadıkları için küfrettiğim herkesten razı olsun. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim. Ya onlarla evlenseydim? Şimdiki eşim gibi harika bir insan ile evlenemeyecektim. İyi ki olmamış.

Anladım ki Allah o zamanlar haşa bir insan olsaydı, "Olum ne üzülüyosun, az bekle sana daha iyisini nasip ettim. Ne mal adamsın. Gülmen gerekirken ağlıyorsun" derdi.

Hiç üzülme. Daha iyisi olacağını bil, inan. Olmadığı için sevin. Başkası ile evlenen kıza teşekkür edeceksin bir gün.

Canlı örnek var işte karşında.
    TIGERSHARK ve Evrim Ergin bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)