Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motosiklet köyü - Alice in WL

Motovento
    REKLAM ALANI
    125cm3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sadece motor sahiblerinin oturabildigi bir koy , bir ekoloji olsa . niye olmasin insanlar lasvegsa sadece kumar icin gitmiyorlar mi , vegas col uzerine sonradan kurulmadimi?

yil basi hayali iste biraz gulumseyelim istedim.
    crxforever bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    öyleköybendenuzakolsnkasksızmakasatanapaçilersürek liegzozgürültüsü.

İmla kuralları nedir ki?
    emc2 ve diablof bunu beğendiler.

Motosikleti
    .
    Güzel hayal Geliştirelim.

Aea muhtar olabilir.Motorcu ve motosiklet ikametgahları her türlü halk sorunları çözümü.

Köyümüzün okulu california superbike school olsun ama devlet okulu,parasız eğitim

Keith code okul müdürü olabilir.Disiplin şart.

Küçük küçük hediyelik eşya dükkanları olsun,motosiklet denince akla gelen ilk ünlü isimlerin (keith,aea,kenan sofaoğlu)
    küçük hediyelik bebekleri(pil takınca motosiklet süren)satılsın.

Motosiklet pazarı olabilir,kaliteli,indirimli Motosiklet ürünlerinin satıldığı.

Motosiklet Kazaları Hastanesi olabilir.Alanında ilerlemiş ekipler,donanımlar,tedaviler.Gerçi köy ve hastane kelimesi uyuşmadı.onu düşünürüz.

Şimdilik bu kadar..Saçmalıkta zirve olmuş hayalim ama adı üstünde hayal geliştirilebilir.

crxforever bunu beğendi.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    AEA olursa ben gelmem.

Ben de apaciler köyü kurmayı düşünüyorum, ustamız Otoban Bekir... Motorlarımız 250cc CG, benzin kaçak. Müziğimiz arabesk rap. Köy içi taşımacılık şahin ile yapılacak. Pazar +5 beygir veren egzozların, altın rengi silindirlerin satıldığı bir pazar olacak. Kask takan pıçaklanarak cezalandırılacak. Geleneksel kıyafet olarak Çakma adidas ceket ve NIXE marka spor ayakkabılar ve siyah dar paçalı pantolon olacak. Herkes bu kıyafetle sel mağduru Alibeyköy esnafı gibi gezecek. Hastanede anestezide bonzai kullanılacak. Sosyal etkinlik olarak cg drag yarışları olacak.
    berk_cglr, Kübra006 ve crxforever bunu beğendiler.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

TamGazDevam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 08' / HONDA CIVIC VTEC 1.6 04'
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    AEA olursa ben gelmem.

Ben de apaciler köyü kurmayı düşünüyorum, ustamız Otoban Bekir... Motorlarımız 250cc CG, benzin kaçak. Müziğimiz arabesk rap. Köy içi taşımacılık şahin ile yapılacak. Pazar +5 beygir veren egzozların, altın rengi silindirlerin satıldığı bir pazar olacak. Kask takan pıçaklanarak cezalandırılacak. Geleneksel kıyafet olarak Çakma adidas ceket ve NIXE marka spor ayakkabılar ve siyah dar paçalı pantolon olacak. Herkes bu kıyafetle sel mağduru Alibeyköy esnafı gibi gezecek. Hastanede anestezide bonzai kullanılacak. Sosyal etkinlik olarak cg drag yarışları olacak.
    Yahahahahahah allah belanı vermesin kakır kakır güldüm😂😂

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Race köy... wuw çok iyi olurdu
    racingler,daineseler alpinestarlar, 4 silindir sesleri her yerde...
    amanın..

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Mümkünse köyün bi köşesine petrol, veteriner ve hastane önüne de 3 ambulans..
    Aramızda tavuk, kedi, koyun katilleri dolanıyor. Hayvanlara yazık olmasın
    jimi_hendrix bunu beğendi.

AEA diyince aklıma geldi, Artık neden Devrim Sirmen hiç gözükmüyor ? (Kaza olduğunu biliyorum ama neden bozuştular ?)
    Fuat Domaniç'te bir daha çıkmayacağım demiş sanırım.
    Konuyu bilen varmı ?

125cm3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    awesomee , koyun mahalleeri olacak , choper mh. racing mh. enduro mh. stunt , cup-comitter ve karma club motosiklet klüpçüler vs. vs.

Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı ZümeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mümkünse köyün bi köşesine petrol, veteriner ve hastane önüne de 3 ambulans..
    Aramızda tavuk, kedi, koyun katilleri dolanıyor. Hayvanlara yazık olmasın
    Snappy sana diyo... :D

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı 125cm3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    awesomee , koyun mahalleeri olacak , choper mh. racing mh. enduro mh. stunt , cup-comitter ve karma club motosiklet klüpçüler vs. vs.
    beni racing mahallesine bırakınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnnnnn
    Ne yaparsan yap... AŞK ile yap..

serhat207 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NSS FORZA 300
    Olsada yaşasak en azından motosiklet yolu olur kesin. Ya da arabalar için tek şerit bize otoban mı yapsak uyuzluğuna

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    AEA olursa ben gelmem.

bir kaç madde hariç ben bu fikri ciddiye aldım.
    herkesin kafasına göre bol ve ucuz yedek parça ile motorlarını topladığı, insanı kayıt altına alan hiçbir şeyin olmadığı, (plaka sigorta vs ocak pulu), ucuz benzinin olduğu ve çalışmanın asla olmadığı bir yer fena olmaz. patlak egzoz sesine razı gelebilirim bu şartlarda.

Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı crxforever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir kaç madde hariç ben bu fikri ciddiye aldım.
    herkesin kafasına göre bol ve ucuz yedek parça ile motorlarını topladığı, insanı kayıt altına alan hiçbir şeyin olmadığı, (plaka sigorta vs ocak pulu), ucuz benzinin olduğu ve çalışmanın asla olmadığı bir yer fena olmaz. patlak egzoz sesine razı gelebilirim bu şartlarda.
    Abi nick'inizi görünce aklıma geldi... Bence CRX'lerin VTI'lerin STI lerin mitsubishi'lerin supraların vesairelerinin bulunduğu bir swap mahallesi olsun. Pazarda B18C motor satılsın...
    crxforever bunu beğendi.

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    Abi nick'inizi görünce aklıma geldi... Bence CRX'lerin VTI'lerin STI lerin mitsubishi'lerin supraların vesairelerinin bulunduğu bir swap mahallesi olsun. Pazarda B18C motor satılsın...
    iyi fikir swapcity 2017 çevresi de bol virajlı ve kamerasız otobanlar. meydan yerine de initial d deki toyotanın heykeli konabilir.

konunun orijinal haline döner isek bence motosiklet köyü güzel bir proje. motosiklet parça ve aksesuarlarının imalatından sağlanan bir istihdam, motosiklet müzesi, drag pisti, kross parkuru, stunt çalışmaları için ayrı bir yer. genç yetenekleri kazandırmak için bir okul. cidden şahane bir proje tabi bunlar için kafası biraz daha rahat bir coğrafyada yaşamalıyız.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)