Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Konu dışı olucak ama bi bakarmısınız? ( askerlik ile ilgili.)

Motovento
    REKLAM ALANI

Abilerim kardeşlerim çok özür dileyerek bu konuyu açıyorum. Bıraya gelipde başka yere sorsana falan demeyin bilginiz varsa yardımcı olun. Ben 2017 de askere gidicem ve bizim memleket 3. Celp döneminde alıyomuş. Ben ise 4. Celp döneminde gitmek istiyorum acaba var mı bunun bir yolu? Daha muayene falan olmadım son 1 ay içinde olmam gerekiyor. Lise bitti üniversite okumuyorum. Bunun bir yolu varmıdır abilerim. Dilekçe gibi.?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    diablof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1998 Honda CMX 250 Rebel | X max 250
    var tabi. askerlik şubesine gittiğinde erteleme istiyorum diye belirt. sana dilekçe doldurturlar. erkene çekmek istersen de aynı şekilde, o yıl içerisinde bir yada iki önceki celp döneminde alabiliyorlar. ben kısa dönem yaptım, nisan çıkmıştı, aralığa aldırdım. hatta yıl bile değişti. ama uzun zaman oldu tabi. sen yine en iyisi şubene bir sor.

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    yolu var 3. dönem teslim olma adres bildirme 4. dönem yaklaştığına 1 hafta veya 10 gün kala teslim ol muayene ol 4. dönem gitmiş olursun.

S3cond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Gitme kardesım gitme tecil ettir.

Yasin D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    22" Bajaj NS 200
    Muayene olacağın zaman zaten soruyorlar "tercih ettin celp dönemi var mı?" diye ama 4.celp istiyorsun diye kesin alacaklarını bekleme
    %90 3.celp gidersin.Bende 2017'de gidiyorum nasipse, 4.celp olarak bana sorduklarında 1,2 ve 3. celp olarak tercih yaptım %10 ihtimal var dediler.

NOT - 4: Toto Tertip derler. :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)