Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Spor ve Fitness Yapan

Motovento
    REKLAM ALANI
    ufukt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aranızda spor ya da fitness yapan var mı ? Ciddi tavsiyelere ihtiyacım var. 165 boyunda , 74 kilodayım , ciddi bir diyet yapıp 8 günde 4 kilo verdim ama sadece diyetle bu göbeği eritemem.

Destek lütfen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Yağ oranını ciddi anlamda düşürmedikçe ve karın çalıştırmadıkça o göbek gitmez. 50 kiloya düş yine göbek kalır yoksa.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    muay thai yap çok güzel kilo verdiriyor

ufukt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yağ oranını ciddi anlamda düşürmedikçe ve karın çalıştırmadıkça o göbek gitmez. 50 kiloya düş yine göbek kalır yoksa.
    Farkındayım aslında kilo vermek değil de göbeği eritmek istiyorum.
    Lojistisyen.net/forum ¯\_(ツ)_/¯

gitaristgkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt 600 e
    bende düzenli spor yapıyorum bende tam tersi kilo alamıyorum oalyın çoğu beslenme kilo almakta vermekte beslenme

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07

Metilen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hızlı verilen kilolar dengeli beslenme ve düzenli sporla desteklenmediği sürece hızla geri döner. Kilo vermek istiyorsan bir spor salonuna yazıl, hangi spor olduğunun da çok önemi yok önemli olan profesyonel kişilerce çalıştırılan bir yer olması. Beslenme ve çalışma programına uyduğunda kilo vermemen için hiç bir sebep yok.

Bölgesel olarak kilo vermek imkansızdır. Örneğin göbeğin yağlıysa karın kaslarını çalıştırarak göbeğini eritemezsin.

Beslenme ve spor programları kişinin günlük aktivite düzeyine, bazal metabolizma hızına göre farklı farklıdır o yüzden internet üzerinden ulaşabileceğiniz bilgiler A kişisinde mucize yaratırken sizde hiç bir işe yaramayabilir.

Başta söylediğim gibi bir spor salonuna gidin, zaten kısa süre içersinde işin mantığını kavrayıp sonrasında formunuzu korumak için ne yapmanız gerektiği anlayacaksınız.

Bu iş için bütçe ayıramam diyorsanız da "sporcu beslenmesi" konusunu bir araştırın. Sonrasında yine internet üzerinden iki dumbell ya da sadece vücut ağırlığınızı kullanarak yapabileceğiniz programlar bulabilirsiniz. Diyet listelerinden, mucize formüllerden uzak durun derim

Pisman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    yaklaşık 6 ay önce Doktor tavsiyesiyle üniversite hastanesinin diyetisyenine gittim, dengeli beslenme ve günde aralıksız 40 dk hızlı yürüyüş ile 15 kilo verdim, mevsim dolayısıyla haftada 3 gün kickboks ile devam ediyorum, bi noktadan sonra kilo verme hızı yavaşlıyor ancak istikrarı kaybetmediğin sürece sen kazançlı çıkarsın. diyetisyen + düzenli sporun ekstra faydası olacaktır.

Motosikleti
    gt250r
    Arkadaş söylemiş işte bölgesel kilo vermek diye birşey yok,göbek gitsin yok yani.Düzenli spor+beslenme,sonra vücudun şekil almaya başlar.
    vitalx bunu beğendi.

Motosikleti
    Husqvarna Nuda 900 / BMW R1200RS / R1200GSA
    yağ oranın düşmedikçe göbek gitmez, sadece mekik vs yaparak eritemezsin diyet + spor yapmalısın (salon sporu yapamıyorsan 1 saatlik tempolu yürüyüş bile olur)

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Tartıda eksik gözükmesi yağ yaktığın anlamına gelmez. Vücudunda su veya kas kaybı olmuştur muhtemelen.

L-carnitin alabilirsin koşmadan yarım saat önce. Shot olarak satılan likitler işini iyi yapıyor. Olimp tavsiye ederim.

Sabır, düzenli beslenme programi ve iyi bir antreman lazım yalnız. Bir salona yazılın.

kocaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Youtube'a girip Ege Fitness kanalına üye olup arkadaşın sana hitap eden videolarını takip edebilirsin. Oldukça faydalanacağını düşünüyorum. Kolay gelsin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)