Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Sabahlari karanlikta uyanmak...

Motovento
    REKLAM ALANI
    something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Saatleri inatla almayan hukumeti sabahleyin her karanlıkta kalktigimda ve ozellikle motorla yola çıktığımda aniyorum... sabah ise karanlikta aksam istem eve karanlikta geliyorum... tesekkurler,

Awesomee,
    Thracian, selsa, axios ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Akşam iyi oluyor bence avsım.

Motosikleti
    4. motor Honda
    Sabah 6 buçukta uyanmak berbat bir olay yola çıkıyoruz karanlık,

Akşam fabrikadan çıkıyoruz yine karanlık... Diğer türlü hiç olmazsa gece yattığımızda aydınlıkta uyanıyorduk.
    Karanlıkta yatıp karanlıkta uyanıp karanlıkta işten çıkmak anlaşılmaz bir olay herkes mersine biz yine tersine...
    something123 bunu beğendi.

Motosikleti
    MT 07
    Alıntı kadango adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akşam iyi oluyor bence avsım.
    Aksam 6 30 gene karanlik...
    Hatta 6 bilr karanlik, 5 te cikan memurlar memnun olabilir.. onlar zaten 5 te cikarak gayet trafige kalmadan evlerine gidiyorlar.. karanlik aydinlik cok onemli mi bilemedim..
    Karanlıkta motor kullanınca ozellikle sabahlari farkli beter bir ayaz oluyor..
    Ne yaparsan yap... AŞK ile yap..

mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saatleri inatla almayan hukumeti sabahleyin her karanlıkta kalktigimda ve ozellikle motorla yola çıktığımda aniyorum... sabah ise karanlikta aksam istem eve karanlikta geliyorum... tesekkurler,

Awesomee,
    Gün ışığından daha fazla yararlanıcaz ama.
    Akşam 6da çıktığımda zifiri karanlık olmasından iyidir bence.
    En azından eve gidene kadar iki tur atıp gidebiliyoruz.

ufukt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    07:45 de uyanıyorum 07:55'de işyerindeyim. Eve yakın 5 dakika fabrika
    GT250rAlanya bunu beğendi.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    7-3 çalışırken sabah 5:25 te ecden çıkıyordum, zifiri karanlıkta.. Şimdi 8-4 e döndürdüler 6:25 te çıkıyorum yine karanlık =) Bence iyi böyle , sonra eve gidince hava karanlık olunca insan depresyona giriyor. Mesela bugun 4 te çıkıp 5:30 da evde olucam. Arabayı yıkatıp hava kararmadan fotolarını çekmem gerek.. Zamanla yarışıcam.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Pizza dilimi değil ki bu kişiye göre ayarlansın, saat dilimi.
    Çocuklar karanlıkta okula gidip hava kararmadan eve dönüyorlar en azından bu yönden güzel.
    Ayrıca ben 9'da işbaşı yapıyorum, dolayısıyla 8:45'de kalkıp 9'da evden çıkıp 9:08 de işte oluyorum. Kahvaltımı da iş yerinde yaptığım için kısacası "banane saatten, diliminden"

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Aksam 6 30 gene karanlik...
    Hatta 6 bilr karanlik, 5 te cikan memurlar memnun olabilir.. onlar zaten 5 te cikarak gayet trafige kalmadan evlerine gidiyorlar.. karanlik aydinlik cok onemli mi bilemedim..
    Karanlıkta motor kullanınca ozellikle sabahlari farkli beter bir ayaz oluyor..
    Sabah, evet tam havanın en soğuk olduğu vakte geliyor iş hazırlığı saatleri.. Ben akşam hava erken kararınca, daha doğrusu eve karanlıkta girince dinlenemiyorum vakit çok hızlı geçiyormuş gibi oluyor. İş çıkışı 17:00 olanlar için şu anki durum cazip
    aonal bunu beğendi.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Bence oteki saat daha saçma. Geç gidip geç çıkıyoz. Saatler geri alınınca yine 8 de değil, bu sefer 7.30 a alıyorlar mesai saatini, çıkış saatini de 1saat ileri algılar ve günde bir buçuk saat fazla calisyoduk.
    Böyle iyi...
    ortadadogulu bunu beğendi.

Motosikleti
    MT 07
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çocuklar karanlıkta okula gidip hava kararmadan eve dönüyorlar en azından bu yönden güzel.
    Ayrıca ben 9'da işbaşı yapıyorum, dolayısıyla 8:45'de kalkıp 9'da evden çıkıp 9:08 de işte oluyorum. Kahvaltımı da iş yerinde yaptığım için kısacası "banane saatten, diliminden"
    karanlıkta kalkıp ufaklık demior mu baba henüz daha gece neden okula gidiyorum diye, yazık onlara öle deme uyandıklarında resmen gece, uyanamıyorlar bile, sabahın ayazında yataktan çıkıp okula gidiolar karanlıkta..
    ben üzülüyorum walla.. okuldan zaten 3 4 gibi en gec gelen çocuk eski saate gore de hava aydınlıkken geliyordu..

şahsi fikrim tabii bunlar..
    ben alınması taraftarıyım karanlıkta uyanıp yollara dökülmeyi sevmiorum sabah sougu akşam soguna benzemior akşam gun içinde en azından hava biraz ısınmış oluyor vucut bir kendine gelior sabahları oyle olmuyor..

para piyasaları, ihracatcılar, ithalatcılar banka transferleri, için zaten tamamen eksi bir durum bunları söylemiyorum bile..

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    karanlıkta kalkıp ufaklık demior mu baba henüz daha gece neden okula gidiyorum diye, yazık onlara öle deme uyandıklarında resmen gece, uyanamıyorlar bile, sabahın ayazında yataktan çıkıp okula gidiolar karanlıkta..
    ben üzülüyorum walla.. okuldan zaten 3 4 gibi en gec gelen çocuk eski saate gore de hava aydınlıkken geliyordu..

şahsi fikrim tabii bunlar..
    ben alınması taraftarıyım karanlıkta uyanıp yollara dökülmeyi sevmiorum sabah sougu akşam soguna benzemior akşam gun içinde en azından hava biraz ısınmış oluyor vucut bir kendine gelior sabahları oyle olmuyor..

para piyasaları, ihracatcılar, ithalatcılar banka transferleri, için zaten tamamen eksi bir durum bunları söylemiyorum bile..
    Beğenmiyorsan aha avrupa orada gardaşşşş
    ortadadogulu bunu beğendi.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Geç yatıp geç kalkanlarda ne güzel oldu gece uykusunu 1 saat daha fazla alabiliyoruz diyor

Motosikleti
    MT 07
    Beğenmiyorsan aha avrupa orada gardaşşşş
    vatanım sensin'e baglarımmm heeeeee

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Sabah iş başı 9 sıkıntı yok yaz kış aydınlık
    Akşam için iyi oldu ama..

aonal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 esd idi
    Valla iyiki böyle yaptılar sabah namaza kalktığımda 6,30 da sonrasında giyinip işimede gidebiliyorum önceden 5 te kalk tekrar yat 1.5 saat sonra

tekrar kalk zor oluyordu, hadi inanç meselesini geçtim 15,30 dediğinde tüm kamu kurumlarında ışıklar yanardı güya tasarruf ediyoruz böyle iyi oldu.
    Alan O Veren O, Nedir Senden Gidecek, Görende Can Senin Zannedecek...

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gece 22 Aralığa kadar daha da uzayacak.

mamidron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400 (2022)
    valla benim için değişen bişi olmadı sabah o tanyeri ağarmasını izlemek o loşlukda yolculuk etmesini seven birisiyim. akşamları iyi oldu ama, eskiden 5 de kava kapkara oluyordu.

Dublebas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS150
    Tam böyle oldu bu arada +2 olan saat dilimimiz kişiye göre +3 oldu şu anda " greenwich den bize ne :D kafamıza göre belirleyelim bence
    MotoVlog > https://goo.gl/8jrwAL

Motosikleti
    gt250r
    Sabah 5bucuk-6 gibi kalkıp kardeşimi işe bırakmak için arabayla maltepeye gidiyorum sonra üsküdar a dönüp motoru alıp etilere geliyorum. O havanın karanlığını o kadar çok yaşıyorum ki sabahları geceden kalma gibi oluyorum.
    Duraklardaki insanlara bakıyorum elinde sandviç sırt çantalı tombik öğrencilerin üzüntüsü ve sabah onca makyaja rağmen hayata küstüm mimiklerini kapatamayan asık suratlı bayanlar,çilekeş gibi sigara içen bir sürü insan vs. sabah mutlu insan bulmak imkansız gibi,değişik bir ortam oluyor :D

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)