Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Sabahlari karanlikta uyanmak...

Motovento
    REKLAM ALANI
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Valla gavur AB de bu uygulamadan kurtulmak istiyor, o da ilginç. Ama gavurun memleketinin iki ucu arasında 76 dk var mı, onu bilmiyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Benim için çok iyi oluyor.

Kayseri Aksaray nakliye işi yapıyorum ve haftada birkaç gün sabahları Aksaray'dan Kayseri'ye doğru yola çıkıyorum. Güneş tam karşımdan doğuyor ve uyku basıyor. Önümüde göremiyorum zaten pek.

Şimdi ise sabah 5de yola çıktığımda güneşi görmeden Kayseri'ye varıyorum. Ben Kayseri'ye girince güneş doğuyor ve güzel bi şekilde yolculuk yapmış oluyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Uyan kardeş işin ne.TEmbel olmayın bu kadar

Bence enerji tekellerinin kârlarını katlamak için yapılan bir uygulama değil, hatta hic alakası yok
    Evet.

tugrulbora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB250R
    Her sabah 20 km yapıyorum Turgutreis'ten Bodrum merkeze işe gidebilmek için.1 hafta önce sabah 07:15 gibi yoğun sis çöktü ve görüş mesafesi yarım metreye düştü.Soğuktan kask buhar yapmaya başladı ve hiçbir şey görememeye başladım.Gün ağardığında sürüş yapmak daha güvenli olurdu.Benim yaşım 36 ve 18 yaşımdan beri ağır işlerde çalışıyorum.Tembellik yapmayın diyen arkadaşa selamlarımı iletiyorum çünkü "Askerlik yan gelip yatma yeri değildir." diyen birisini hatırlattı bana!

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Eeee sabah ezanı vakti ve sabah namazı saati de değişmiş.Buna ne demeli.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Şurda 2 ay biraz sıkacaksınız, sonra günler uzuyor. Aydınlıkta işten çıkmayı tercih ederim. Uygulama doğru bence. Öteki türlü 5te hava kararıyor 6.30 a kadar işyeri daha fazla elektrik harcıyor.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Hafta sonları sınav için 05:30 da evden çıkıyorum ve işe gitmekte olan bayanları görüyorum yolda.Belki erkek için bile tekin olmayan in cin top oynuyor tabirinin olduğu saat diliminde ekmeğinin peşinde olan insanların tedirginliğini korkularını hissedebiliyorum.İlla göz göze gelmeye gerek yok,yüzünü görmeye gerek yok.Attığı adımdan bile belli oluyor neredeyse otobüs durağına koşar adım gidiyorlar.Bu durum bu insanlara revamı ? Surf birilerinin rant ı için kiminin eşi,ablası,annesi,çocuğu vs bu durumları yaşıyor akşam bir saat geç kararmış aydınlıkta çıkmışsın bir önemi yok o saatlerde tenha olmuyor çoğu yer sabahın kör karanlığı hiçde öyle değil malesef
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

_chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    Vampir gibi oldum. Karanlıkta yola çıkıyorum, karanlıkta dönüyorum. Gün içinde güneşi görmek için çaba harcamam gerekiyor. Tebrikler akp, sayende güneşi bile göremiyorum

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    havada depresyon kokusu var,
    ardından yine soğuk,
    ...
    yine sövgü karakışa yine bahara selam ...
    ...

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)