Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Takıntı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kuesier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Arkadaslar son zamanlarda daha cok farkına verdigim bi ozelligim. inanilmaz derece de istediğim sey olana kadar takıntı yapıyorum. Bu durum ders calismama günlük hayattan zevk almama bile engel oluyor. Kiz arkadaşımla annemle babamla tartisiyorum. Bu durum hayatima yeni bi sevdanin eklenmesi ile daha da artti. MOTOSIKLETIM. ILK OLMASA DA SON ASKIM. En basitinden ekipman almam 2 ay sürdü. ALLAHIN her günü o site senin bu site benim dolandim. 3 gece uyuyamadim sabahlara kadar kiyaslama yaptım bayii leri aradim. bu durum ufaktan canimi sikmaya basladi. Size sorum siz de ayni seyleri yaşadınızmi benimle. VE bu durumdan kurtulmak icin ne yapabilirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KumanBayram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125 --> Pulsar 200 NS
    okurken aynı ben diyip durdum :D

Kardeşim birebir ben yaşıyordum yazdıklarını benim derdim üniyi erken bitirmek için üstten ders alıyordum bir sürü, bölüm birinciliğine oynuyordum okul hayatımın tmamamını etkiliyordu o yük bana fazla geliyo diye azalttım dersleri 1. degilde 2. 3. de olsam yeter diyebildim
    Sevmediğim insanları hayatımdan çıkarttım
    Bana dert olan seylere birazda boşver demeyi öğrendim zor olsa da
    Bu şekilde çözdüm ben

kuesier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Senin ki yine mantıklı bisey. hayatini kurtarmak icin ugrasmissin. Ama benim ki tamamen sacmalik. durup bi düşünüyorum da yani olsa ne oluuurr olmasa ne olur. Saatlerimi sacma sapan oyunlarda başarılı olmak için harcadim yillarca. gece ruyalarima girerdi be. sonra Allah yüzümüze bakti güzel bir bölüm kazandik. Simdide farklı şeylerle ugrasmaktan farkli seyleri kafaya takmaktan ilk planda olmasi gereken seylerim aksiyor. DOKTORA gitmeli myim?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)