Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Şuan Sadece Dertleşmek İstiyorum Konu Aşk / Sadece Fikir Almak İstiyorum.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Gilera Runner 180 Sp--- Pgo Kaldera 110 cc
    Merhabalar Herkese Hayırlı Akşamlar Diliyorum. ve öncelikli olarak Allah hiç birimize Kaza bela yaşatmasın TEKERİNİZ HEP DÜZ BASSIN.

şuan kendimi boşlukta gibi hissediyorum. Biraz kendimden bahsediyim.

Yaşım 22 Üniversitemi bitirdim ve bu sene işe girdim. Okuduğum bölümle ilgili Sevdiğim işi yapıyorum. 3 gün öncesine kadar İçine kapanık Şirkette fazla kimseyle muhatap olmayan ve her şirkette olduğu gibi Hedeflerle çalışan bir şirkette çalışıyorum. ve o hedefleri alt üst eden birisiydim. Hangi işe elimi attıyorsam şirkette Allahıma bin şükür Türkiye Birincisi olduk. Hemde bir kaç gün içerisinde o pozisyona getiriyorum şirketi fakat
    3 gün önce Arife diye bir kız başladı işe ;

Yanımda oturuyor masalarımız yan yana ve ben bu kızdan acayip hoşlanmaya başladım. Öğle Yemeği filan beraber çıkıyoruz. Şirkette hep beraberiz o nereye ben oraya ben nereye o oraya Hava almaya beraber çıkıyoruz. Hep yanında olmak istiyorum. Ama iş diye bişey kalmadı. Eve geliyorum. onu düşünüyorum. İş yerine gidiyorum. Onu izliyorum. ve Sonumu bilmiyorum.

Kıza açılmak istiyorum. ama Korkuyorum. Kaybetmek istemiyorum. Tanımak istiyorum. Ne yapacağımı bilmiyorum. Sadece tecrübeli olan abilerim ablalarımdan akıl istiyorum.

Bu arada yan yanayızya youtubedan şarkı dinliyoruz devamlı şirkette bana bugün şu sarkıyı dinle dedi.

Anıl Durmuş - Unutamadım Adını

https://www.youtube.com/watch?v=JcsUCxS4t-Y

şuan o kadar salak bir haldeyimki şarkı ne diyor onu bile anlıyamıyorum. :( Offff beeee bu arada daha önce hiç sevgilim filan olmadı. Hiç kimseyede aşık filan olmadım :(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kuesier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Sadece seni daha iyi tanimak adina soruyorum. meslegin nedir

Motosikleti
    Bilgisayar mühendisiyim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:59 ----------

Özel Bir Şirkette Bilgisayar Mühendisi olarak Çalışmaktayım.

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    allah kurtarsın kardeş
    Ölüborlu ve crxforever bunu beğendiler.

kuesier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Meslektasiz demek ki. Bak kardesim isini gücünü eline almissin. basarilisin da. bundan etkilenmeyecek kiz yok. Muhendislik öğrencileri genelde üniversite yillarinda cok çalıştığı için gezecek eğlenecek bi durumda olamiyorlar. Haliyle karsi cins ile biraz uzaktan akrabalik durumu oluşuyor. Fakat ask sevgi hoslanti gibi konularda karşı cins ile konuşmakta fayda var. KEndini belli et. Ona hissettir onu begendigini. senin icin ozel oldugunu ona göster. FAkat bunlari yaparken apacilesme. YAda ne bilim hoslanmayacagi seyler yapma. zaten o da saana karşı biseyler hissediyor yazdiklarindan anladigim kadariyla. O da sana karsi bos degilse o cekim kendini belli eder abi. somut bi sekilde hissedersin gözlerine bakarken.
    Ölüborlu bunu beğendi.

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Seviyorsan git konuş bence.
    Ölüborlu ve carsvegas bunu beğendiler.

Motosikleti
    hERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Senin başarı pozizyonun içinmi yanında oluyor yoksa başka çıkarları içinmi

Böyle bi alanda başlıyan ilgi alaka veya başka duyguların veya olduki aşkın sonu hiç iyi gelmedi bana kulağına küpe olsun

Ah ah daha neler diyicemde yok artık dersiniz bu insan evladı varya ah ulen ah
    ölü adam bunu beğendi.
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Owl King - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah kurtarsin... İlkokuldan beri sevdigim kizi yeni unuttum sayilir ben de...

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı MeNGuC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin başarı pozizyonun içinmi yanında oluyor yoksa başka çıkarları içinmi

Böyle bi alanda başlıyan ilgi alaka veya başka duyguların veya olduki aşkın sonu hiç iyi gelmedi bana kulağına küpe olsun

Ah ah daha neler diyicemde yok artık dersiniz bu insan evladı varya ah ulen ah
    entry - avatar

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Acele etme, boşlamadan süreci uzatabildiğin kadar uzat akışına bırak olacağı varsa olur gider.. Ayrıntılı tavsiye vermeye gerek yok, sadece mala bağlama böyle özellikle kızın karşısında...

Bende iş yerinde 10 sapla çalışıyorum, benim de yan masama bir kız başlasa... Dur bir dakika, yanımda masa yok, hatta odaya bir masa daha sığmaz koymaya kalksak

Konu linkini ona yolla ya da şirket adını ver arifeye biz yollayalım. Yav çocuk musun abi sen? Azimli, isteğinin peşinde olan ve başaran adamsın. Seviyorsan git saçını çek bence.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bir kız en az 5 erkekle mesajlaşır sırayla hepsini dener. Mesajlaşma çemberine girmeye çalış. Aşk diye bişey yok yalan. Sen açık sözlü olsan abaza olursun ama onlar gayet pragmatik dürtülerle eş seçtiğinde sıkıntı yok.
    crxforever bunu beğendi.

Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Acele etme sakin sakin. İyi bir sevgili olmanın yolu önce iyi arkadaş olmaktan karşındakini tanımaktan geçer. Aşk dediğin nane kimyasal bir bok olduğu için eninde sonunda bitecektir. Sevgi saygı baki kalacaktır. Bunun için de karşındakini iyi tanıyacaksın. Ne sever ne sevmez, hayattan beklentileri nedir, amaçları nedir? Elbette ilgini ufak ufak belli et kalas gibi durma kızın karşısında ama birden de çağlayandan boşalır gibi açılma. Ürkütüp kaçırma ihtimalin de var. Güzel bir laf vardır. Kadınlar ıslak sabun gibidir ne çok sıkacaksın elinde ne de gevşek bırakacaksın diye. Bu düsturda yaklaş olursa zaten olur. Olmazsa da sallama 22 yaşındasın daha. ( 22 diye yaş mı olur la bu arada ) Çook Arifeler gelir çook Arifeler gider.

pompei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRILLA ATR-7011
    Önce kendimden bahsedeyim üniversitede çeşitli bölümlerden çeşitli erkek arkadaşlarıma aşk doktorluğu yapmış biriyim (% 85 başarılı olarak) bazı tavsiylerde bulanayım.

Öncelikle karşı tarafı tanımadığım için tam huyunusu suyunu süzmeden yüzeysel tani yapıyorum sapma olabilir dikkat.

Şimdi hocam karşındakini iyi analiz et yani çıkar ilişkisimi aşk ilişkisimi iyi karar ver ona göre hareket et.

Aşk İse --- Temkinli davran karakter çok önemli burda şimdi kız şıpsevdi bi tipse fazla zaman kaybetme açıl, sonra itici oluyor eğer oturaklı biriyse daha sağlam yürümek lazım.

Çıkar ise --- Sende kendi çıkarlarını gözet ve ona göre kullan etinden sütünden faydan işin bitince üzülmeyecek kadar bağlan veya öyle görün işin bitti mi hemen başkasını bul oda peşini bırakması uzun olmaz.

Daha detaylara inerimde neyse yüzeysel olarak böyle birde avere avere dolanma basit gözükme.

Bu kızlar hep böyle şarkılı mesaja bayılır birde kız burda seni tasvir etmiş gibi kendinden çok seni anlatıyor gibi.

Kolay gelsin hadi koçum başarılar bizide haberdar et.

R3d - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hacı hırbır sey yapmana gerek yok, basarılıysan, cevrendekıler bunun farkındaysa, eccükte boyle karızmatık agzı laf yapan bı tıpsen onlar senı bulur. Sımdı kıza acılacan ıhtımaller oranlarıyla;

%60 aoyy ben senı arkaaşım olarak goruyorum dıyecek, sen yaptıgından utanacan, bır daha aranız eskısı gıbı olmayacak. Kız arkadaslarıyla konusursa bu durumu bır de butun sırket duyacak. Bu durumda ısten ayrılmaya kadar gıder sıddetıne gore.

%30 kızla daha cok gorusmeye baslayacaksınız, sonra ılıskıye baslıycaksınız aynı sırkette sevgılıyle calısmak dıkkatlerı uzerıne ceker. Dedıkodunuz doner, senı seven ama senın bılmedıgın bırı vardır fıtne fesat olur bır sekılde ayrılırsınız. Sonra ıse gelıp gıtmek ıstemezsın. Bu sefer daha cok dıkkatlerı uzerınıze cekersınız, daha cok dedıkodunuz olur. Laftan sozden calısmak zor gelır, ısten ayrılmaya kadar gıder.

3) hıcbır halt olmaz gayet guzel bır cıft olursunuz. (%10)

Ozetle, calıstıgın yerden sevgılı yapılmaz. Yaparsın, rısk: dıkkat ceker.
    Acılırsın reddeder, rısk: dedıkodu.
    Yapar ayrılırsın, rısk: ıse gıdıp gelesın kalmaz.

Ha onu tanımak ıstıyorsan, zaten aynı yerde calısıyorsunuz, hepte yan yanaymıssınız tanırsın ıstemesen bıle. Hızlansın ıstıyorsan bır kac gun bır hafta konusmalarınızı tart, yemege davet et ya da eglence mekanına, sınemaya. Once yakınlasın. Oyle ehem ehem yav qız ben senden hoslanıyom ha senı daha cok tanımak ıstırem denmez yanı. Akısına bırakıcan, davet edecen bır yerlere, ıltıfatlar edecen ama hıcbır seyı durduk yere yapmayacan. Kız eger bır seyler yasamak ıstıyorsa sana ufak belırtıler verır, ordada yapıstır gıtsın. Bos bulunup sew olaq mı deme de. Kız belırtı verıyorsa, romantık bır ortam ayarla. Orda zaten kopacak fılm, kızım nabzına gore serbet verırsın. Onceden uyarıyorum bak, kızın reddedebılecegı sorular, tersını verecegı cevaplar verme. Benımle cıkarmısın demek tarıh oldu, dersen hayır der apısır kalırsın. Oyle durduk yere gaza gelıp senı sevıyorum deme bak bu en buyuk sorundur, ben senı sevmıyorum ama, ama arkadasız der kalırsın. Oldu bıttıye getırecen. Kız belırtıyı verdı, romantık ortamı buldun, ortama gore sarılırsın, uzun goz teması olduysa opersın, elını tutar gıdersın. He kız ters bır sey yaparsa bundan sonra, bıl kı olmuycakmıs zaten. Denedım olmadı dersın ıcınde kalmaz. Olursa da senı sevıyorumlar, soru sormalar falan burdan sonra baslar, olumlu bır sonuc elde edene kadar, senın ıcın olumsuz cevap verecegı sorular sormak yok. Hadı hayırlısı ama bence cıkar aklından kızı, calıstıgın yerden sevgılı edınme.

osiosborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şirkette duygusal ilişki olmaz. Temel kuraldır.
    carsvegas bunu beğendi.

Sado39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Adventure & Ktm Duke
    Sadece 3 gün içerisinde bütün bunların olabilmesinin tek bir açıklaması var; siz malesef ki amansız bir hastalığa tutulmuşsunuz.
    Mühendislik Fakültesi hastalığı. 😀
    Dalında müthiş yetenekli ve bir o kadar da karşı cinsten uzak kalan mühendis dostlarımız, kendisine ilk yakın gördüğü dişiye vurulur.😀
    Şaka bir yana kendini kaptırma dostum sana bu ateşli bir aşk gibi gelse de, bu olay kız için normal bir arkadaşlık olabilir. Hayal kırıklığıyla karşı karşıya kalma olasılığını aklından çıkarma. Başarılar.👍🏼

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Molla ol kardeşim, ne diyor ecnebi "be cool" mu?

Kızın ağzının içine düşme, çok fazla değer verip üstüne düşme. Korumacı kollayıcı yardımcı ol, ama asla emin olmadan duygularını açma. Arkadaşların dediği gibi aynı iş yerinde sıkıntı olur.

Sen işine ver kendini, başarılı ve güçlü olmaya devam et. Sen başarılı ve güçlü oldukça değerlenirsin, alıcın çok olur

Aşkım meşkim triplerine girip melankoliye bağlama, ne demiş Aşık Veysel? "oğlan kıza vurulur, kavuşamaz aşk olur" özeti budur bu işin.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    gt250r
    Sen ona ilgiyi kesip işine ne kadar çok bağlanırsan oda sana o oranda bağlanır(sana karşı gerçekten hisleri varsa)
    He yok sevgili olalım diyip işyerinde böyle bir pozisyona girerseniz zamanla herşey sıradanlaşır,genelde böyle oluyor.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)