Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Şuan Sadece Dertleşmek İstiyorum Konu Aşk / Sadece Fikir Almak İstiyorum.

Motovento
    REKLAM ALANI
    abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    İşyerinden sevgili yapılmaz başka da bişey demem.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    duygu açma işi halâ kaldı mı ya ben hissettiklerimi söylemesem o kız kendisini istediğimi anlamıyacak mı yani taktik konusunda söyleyecek bişey yok bişeyi istiyosan üstüne üstüne gidiceksin ama ne yaparsan yap sakın kıskanma güvenmesen bile bunu hissettirme
    Mengu16 bunu beğendi.

Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Alıntı gurkanerkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seviyorsan git konuş bence.
    Böyle bir tavsiye de var.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İşyeri ve aşk. Çok sıkıntılı be kardeş. Bak yaşın daha genç, güzel bir mesleğin var, hiç bir şey için acele etme, oluruna bırak. Hani demişsin ya, daha önce hiç sevgilim olmadı, bir de insan mühendislik okuyunca herhalde okuldan başka bişey düşünemiyor ya, hani tabiri caizse inekliyor.
    Bunların hepsi bitince sen yanına ilk yaklaşana aşık olmuşsun herhalde. Sen kariyerine ve geleceğine bak, gerisi zaten gelir.
    Ben bu işyerine başladığımda aynı bölümde tek erkektim, 8 bayan vardı, kazasız belasız atlattık o günleri çok şükür.
    Sen şimdi ordan 5-6 bira kapgel aksam fener in oraya ben sana nasıl teselli veriyorum bak

Motosikleti
    Gilera Runner 180 Sp--- Pgo Kaldera 110 cc
    Herkese çok teşekkür ederim. Arkadaşlar Fakat bugün yemekde öğrendim ki kızın Sevgilisi varmış. O an Herşey bitti benim için artık buraya girer ara sıra okur okur gülerim konuyu :D Güzel bir hatıra oldu benim içinde Hepimizin tekeri düz bassın

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    bi bayanı-kadını-kızı tanıman için 50 sene beraber çalışsan yeterli gelmez.
    Bir gün evli kalırsın anyayı konyayı görürsün.
    Acele etme ne demiş atalarımız acele giden ecele gider ;)

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Ölüborlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese çok teşekkür ederim. Arkadaşlar Fakat bugün yemekde öğrendim ki kızın Sevgilisi varmış. O an Herşey bitti benim için artık buraya girer ara sıra okur okur gülerim konuyu :D Güzel bir hatıra oldu benim içinde Hepimizin tekeri düz bassın
    Sevgilisi olmayan kız bulman çok zor. Günümüzde kızlar, heleki güzelse yeni birini bulmadan eskisini asla bırakmaz. 28 yaşına kadar böyle davranıyo kızlar. Sevgilisinin olması seni tercih edecekse engel bir durum değil.

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07

Şaşırdık mu? Hayır...

Başka bir yerde olsaydı, takıl derdim. Büyük ihtimalle sevgilisinden sıkılmış seni yedek kulübesine almaya çalışıyordur.. Hatta direk yedek kulübesine almadan ısındırmaya başlamış anladığım kadarıyla. Bu karakterde biriyle iş yerinde sevgili olunmaz daha doğrusu takılmalık mod yemez ters düşerseniz sıkıntı yapar. Aklı başında biri olsa kriz olsa bile yönetebilirdiniz ama bu olmamış... Belki de yanlış anladın, neyse ya takıl işte. Normal davran bak bir süre sonra sana daha da yaklaşacak eğer sevgilisinden soğuduysa, yamanmaya çalışacak falan filan... Sonunu düşünmeyecek olsan bunlarla çok güzel oynanır da neyse...

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgilisi olmayan kız bulman çok zor. Günümüzde kızlar, heleki güzelse yeni birini bulmadan eskisini asla bırakmaz. 28 yaşına kadar böyle davranıyo kızlar. Sevgilisinin olması seni tercih edecekse engel bir durum değil.
    doğru tespit mengü. bi bayanla 28 yaşına kadar motosiklet bile konuşamazsın, arkadaşlarıyla zaman geçirirler. ancak 28 den sonra rüzgar bize doğru esmeye başlar

R3d - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklı. Modern agızla sevenı cok, guzel kız. Sokak agzıyla, ucuz malın talıbı cok oluyor, guzelde sayılmaz ınsanların amacı bellı, karsılıklı cıkar ılıskısı. Sonra akıl basa gelıp evlılık aklına dusunce nerde duzgun, nerde efendı adam var arıyorlar. Demıyorlar kı bu adam nıye bana baksın? Ay cok guzelım ben ayol bana bakmayan kördür falan.. Sahsı olarak, kımseyı genel olarak guzel bulmuyorum. Hanı guzellık bakmayı bılen gozdedır derler ya, ıcı guzel olmayana guzel bakamıyorum bu sebeple, o iş yaş.

Ha tabı ıcı guzel dıye guzel baktıgım, 4 yılımı heba edıp ardından baya bekledıgımde olmustur, evlenme teklıfı edıp, kabul edılıp aylarca ortalıktan kaybolmus, buldugumda sevgılı edındıgını ogrendıgımde olmustur. Hala ıcımde yaradır, aklıma geldıkce gozum bı dolar oyle. O sebeple ıcının guzellıgını sıze ayna eden ınsanları sevın, ha kendımden ornek vermek gerekırse onunda garantısı yok..

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aynı ortamdan kimseyle beraber olma.Hayat hep iyi tarafını göstermiyor.Bittiğinde neye uğradığını şaşırırsın,tecrübeyle sabit.Ha bide kimseyi yokluğunda dayanamayacak kadar sevme.Biz yapamadık bari sen yap.

Motosikleti
    Cebefe
    Eskiler: "iş arkadaşından arkadaş olmaz" demiş. Niye acaba?

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    O zaman bu parça size ve bana gelsin abi...
    Onurhan D bunu beğendi.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

carsvegas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yenisi bekleniyor
    Offff beeee bu arada daha önce hiç sevgilim filan olmadı. Hiç kimseyede aşık filan olmadım :(
    Eee sen yıllardır mutluymuşsun zaten Kardeşim sen manyak mısın, kızsız bir hayat yaşamışsın şimdiye kadar ne güzel seni ele geçirmelerine izin verme 30 a kadar yolun var.Çalışmaya da başlamışsın ye iç gez eğlen ya.
    Onurhan D bunu beğendi.
    Yaratan rabbinin ismi ile oku!

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    işyeri olduğu için sıkıntı olur ama sen dışarda buluştuğunuzda sana nelerden hoşlanırsın,neler yaparsın gibi sorular soruyorsa seni tanımak istiyordur ama kız benden hoşlanıyor diye hemen kendini kaptırma sonradan pişman olursun en klasiğinden sinemaya davet et sonra zamanla herşey belli olur

sana önerdiği şarkıyı dinledim de bu kız sana yürümüş mü ne

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman bu parça size ve bana gelsin abi...
    https://www.youtube.com/watch?v=-wQNNd8mLD0
    Forumun konuşmadan teselli eden aranan kişisi
    jimi_hendrix bunu beğendi.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı Onurhan D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumun konuşmadan teselli eden aranan kişisi
    teşekkür ederim hocam. O zaman ikinize birden gelsin. 41. sanyeden itibaren
    https://www.youtube.com/watch?v=N__yGuSz7PM

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:21 ----------

Sallayın abi yaw hayatınız rock'n roll tadında olsun...
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)