Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Sadece içimi dökmek istedim...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konuya nasıl gireceğimi bile bilmiyorum.
    4 yıllık kız arkadaşımla 3 ay önce ayrıldık.
    Üniversiteden önce 2 yıl beraberdik.Sonra aynı üniversite aynı sınıfta da
    2 yılımız geçti.Şimdi aynı sınıfta 2 yabancı gibi olmak canımı çok yakıyor.
    Normalde gece öğrencisiyim.Sabahları gideyim dedim.Onu da yapamadım.
    Okula gitmek artık zulüm gibi geliyor.Zaten son zamanlarda gittiğimde söylenemez.
    Pişman oldum barışmak istedim.Ben seni sildim hayatıma bakıyorum sende hayatına bak dedi.
    4 yıllık geçmiş 3 ayda nasıl unutulur,silinir aklım almıyor.Ben neden yapamıyorum peki.
    Herşeyden soğudum.Hiç bişeyden zevk alamaz hale geldim.Birde zihnimi kemiren bi olay varki
    o zaten beni benden alıyor.Onun yarın bigün başka biriyle ilişkiye başlaması.
    En çok zoruma giden şeyde ben onun için kazandığım üniversiteye gitmedim.Onunla aynı
    üniversite de olmak için tekrar dershaneye yazılmıştım.Nasıl alışılıyor bu duruma,bu acı nasıl geçiyo bilen biri bana anlatsın.
    Göğsümde ki bu ağırlık ne zaman geçecek.Gece durduk yere kan ter içinde uyanıpta sabahı sabah etmeler nasıl geçecek.
    Bana öğüt verin birşey yapın.22 yaşında düştüğümüz duruma bak.
    abeciMotoru bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Ben diğerleri gibi başını şişirmeden direk çözümü göstereceğim.
    Bu gibi dönemleri atlatmak için 1 e 1..

Efexor 75 mg alıyorsun.
    Akşam yatarken 1 tane, 1 hafta kıçın başın ağrır felan alışana kadar.
    Sonrasında kız gelip senin önünde kendini kesse dön bana barışalım diye kolay gelsin der yürür gidersin.
    Onurhan D bunu beğendi.

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Ayrılık sebebin ciddi olmalı. Arayı yapmaya devam et kısa bir süre daha baktın olmuyor vazgeç sende dünyanın sonu değil milyarlarca hatun var

Okuluda boslamamani öneririm. Samimi arkadaşların varsa kısa süreliğine bi tatile çıkın kafan dağılsın inan bana çok iyi geliyor.

Gözlerini aç çevrende ki kızlara bak bu kadar dert etme biri gelir biri gider çok klasik bir söz ama cidden öyle.

Arkadaşlarınla daha fazla zaman geçir yalnız kalmamaya çalış çünkü yalnız kaldıkça hep onu düşüneceksin bir süreliğine yalnız kalma.

Benimde 7 yıllık ilişkim var birkaç kez bizimde başımıza geldi ama aramızdaki bağ çok kuvvetli çok şükür ayrı kalmadık. Ki aldatmıştım ve pişman olup her şeyi anlattım buna rağmen beni bırakmadı sağolsun.

Eğer eften püften bir sebepten ayrıldiysaniz ve geri dönmüyorsa senden vazgeçmiş veya başkası çıkmış olabilir eğer böyleyse hiç üzülme ve uğraşma, değmez.

Dediğim gibi tatile çık.
    Onurhan D bunu beğendi.

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Kullandığın sürece ;

Sürekli tok tutar Bende anlamıyorum nasıl öyle oluyor..??
    Sağlam kilo verirsin.
    Cinsellikle ilgili hiç bir şey hissetmezsin.
    Anneni babanı kesseler önünde umurunda olmaz.
    Sinirlerin alınmış olarak dolaşırsın ortalıkta,
    Kimsenin etlisine sütlüsüne karışmadan kendi işine bakarsın sadece

Onurhan D ve ...garip... bunu beğendiler.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    İş işten geçtiyse çokta kendini şeyetme, dik dur, Ata sözleri iş görebilir, Çivi Çiviyi söker gibi.. Ya da konsantrasyonunu farklı bir şeye odakla.. Uğraşlarını gözden geçir. Zaten bu gün barışsanız, daha ayrılıp barışacağın 10 tane kiz arkadaşın olacağını düşün. O yüzden daha yaşın çok genç, hepimiz bu evrelerden geçtik..

Kızın bir başkası ile gezmesi, tozması, ilişkiye başlaması sende cok buyuk bir deprosyon oluşturabilir, kendini beş para etmez, işe yaramaz birisi gibi nitelendirmene bile sebep olabilir. Vücudunda basınç yükselir, ve patlayacak gibi olursun.. Yani bunlar muhtemel.. Ama bakışını viraj çıkışına atarsan, virajı daha rahat dönersin...

İlk değil, son da olmayacak.. Cok fazla üzülme..

fisherKing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150 BM
    Bir sabah uyanıp fark edeceksin sen aslında bir yolcusun devam edip giden bu yolda.

Yoluna çıkan güzellikler de olacak zorluklar da.

Anlayacaksın geride kalan güzelliklere üzülmek yerine, yoluna yeni çıkan güzelliklerin tadını çıkarmanın daha akıllıca olduğunu.

Atlattığın her zorluğun yoluna çıkacak yeni zorlukları daha kolay geçmeni sağladığını.

ve yoluna devam edeceksin, sadece yoldaş olmak isteyenlerle.
    Onurhan D bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Sevmişsin hatan o, hayvan gibi davransan sorun olmazdı. Sonra bazıları işi bu havyanlarla evlenmeye kadar götürür onun da adı kadına şiddet olur, yersen ! Eğitimli, paralı kitledeki evlilikte şiddet olaylarının çoğunun temeli budur. Aldatma olaylarında genelde şiddet görülmez, ya üstü kapatılır affedilir ya da efendice boşanılır.
    Onurhan D bunu beğendi.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Okuldan, işyerinden, yakın muhitten sevgili yapmanın kaçınılmaz sonudur. Bu yüzdendir ki uzun yıllardır buna dikkat eder ve çok uzaklardan sevgili bulurum.

Bu acının en kolay çözümü yeni bir sevgili bulmaktır ama bunu ona asla hissettirmemen lazım.(olurda tekrar sana dönmeye karar verirse bu şansını kaybetme diye yada hırs yapıp inadına bir başkasını bulmasın diye) Bul yeni birini, mümkünse eğlenceli biri olsun, aklını alan cinsten.. O sana acını unutturur.. Yoksa yemeden içmeden kesilirsin.. Bu arada dikkat et yeni bulduğuna da aşık olma.

Dikat etmen gereken birşey daha var, asla çaresiz ve üzgün görünme. Dik dur, sağlam kal..Terk edilen erkek sızlanırsa tamamen biter.
    Onurhan D bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Geçer, canını da yakar, sana ne kadar takma kafayı desek de takacaksın ama yine de;
    Acıyı azaltmanın en güzel yolu kafa boşaltacak aktivitelere yönelmek. Üniversitedeki ilişkilerin %80'i okulla birlikte sona eriyor zaten. Okuldan sonra iş hayatı ile değişen hayatlar, değişen beklentiler vs vs vs Öğrencisin maddi durumun da iyiyse ilerde kolundan bacağından sana yapışıp zerre hareket etmene fırsat vermeyecek iş hayatına girmeden önce hayatını yaşa boş vaktin çok hayatı kendine zehir etme gez toz eğlenmene bak sonra daha çok üzüleceksin bu vakitleri üzülerek geçirdiğin için.
    Onurhan D bunu beğendi.

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı ZümeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben diğerleri gibi başını şişirmeden direk çözümü göstereceğim.
    Bu gibi dönemleri atlatmak için 1 e 1..

Efexor 75 mg alıyorsun.
    Akşam yatarken 1 tane, 1 hafta kıçın başın ağrır felan alışana kadar.
    Sonrasında kız gelip senin önünde kendini kesse dön bana barışalım diye kolay gelsin der yürür gidersin.
    biraz baktım antidepresanmış.

bu tip ilaçları kafanıza göre kullanmayın lütfen bağımlılık yapabilir,ve bırakması çok acılı olabilir.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    kimse kimseye ait değil, seni zorlayan sahiplenme hissi
    durumu kabullen, gerisi gelir
    Onurhan D bunu beğendi.

Zaman herşeyin ilacı yiğen , zaman geçtikten sonra , bendeniz'in şuan saa yaptığı gibi acımasız , ancak saf doğruyu gösterebilirsin .

Daha anlamadı isen , hoby'ler edin , acımasız olarak algılanabilir ancak senden daha çok acı çeken kimseler bulunduğunu bil (hastalar vs) , asla alkol vb türevlere yönelme .

Başarabilirsin Rocky " ajı yoğh "

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alışacaksın kardeş, zaman en iyi ilaçtır, bir süre sonra güleceksin kendine, - ulan ne gereksiz üzmüşüm kendimi- diye.
    Bazı arkadaşların dediği gibi, kendine yeni uğraşlar bul, bilgisayar oyunu oyna, motora atla gitmediğin yerlere git. Bu ömür tek bir insan için harcamaya değmez, önce kendin için yaşa. Bunu anlayacaksın ilerde.
    Allah sağlık sıhhat versin, ölümden başka her şeyin çaresi var.
    Mengu16 ve Onurhan D bunu beğendiler.

Metilen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://ua.gov.tr/programlar/erasmus-...C4%B1y%C4%B1m-

Fırsatın varsa değerlendir. Döndüğünde hiç bir şey umurunda olmaz.
    Onurhan D bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-25
    Onurhan d ,

Ne edersen et de , kendine etme

Herşey geliiir gecer . Ben gecmeyen hicbir aci gormedim. Netice de 4 yillik bir iliski ve elbette canin acıyacak acisinida cekeceksin.. doğal olduğunun yasaman gerektiğini bil.. ne edersen et de bu işten sen zararli cikma...umarım mutlulugu yakalarsin.
    Onurhan D ve abeciMotoru bunu beğendiler.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    unutmanın tek yolu ondan daha güzel bi kız bulup ciddi düşündüğünü gösteren bi ruh hali takınman olur. giyim kuşamına daha fazla özen gösterirsin daha mutlu olduğunu gösterirsin.. içten içe yer kendini. tabi o kızı bulana kadar geçen sürede spora falan git vucudu forma sok arkadaş çevreni geliştir o motoruda salla yerine pulsar 150 ns falan al. milyarlarca insan varken onsuz yapamıyacağın hiç bişey olamaz gezdikçe keşfeder insan
    Onurhan D bunu beğendi.

yzk2001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRAG200
    Senin yaşındayken hepimizin başından geçti merak etme şuanda bir insanın başına gelecek en güzel şeyleri yaşıyorsun bunun farkına ilerleyen yaşlarda varacaksın hissettiğin acıyı dibine kadar yaşa bunun tek ilacı zaman cabuk bitsin istiyorsan kızı cabucak başkasıyla görünce içindekiler nefrete dönüşecek sonra intikam için sende başkasını bulacaksın sonra acında nefretinde bitecek ama hiç unutmayacaksın hatırladığında dudağına bir gülümseme gelecek okadar
    Onurhan D, barisblt ve levent3410 bunu beğendiler.

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Yapacak bir şey yok...

Çok normal, bir erkeğin aklının mantığının almadığı şeyleri çok kere kızların yaptığına çok kere şahit oldum. Özellikle bu topraklar üzerinde yaşayan kızlarda böyle sorunlar bolca yaşanıyor. Normal olan senin düşündüğün gibi, düşüncelerinden şüphe etme. Bir kız nasıl olur da senelerce çıktığı, onun için büyük fedakarlık yapan erkeği yarı yolda bırakır değil mi? Hiç mi vicdanın sızlamaz, hiç mi vefa duygun yok... Yok işte, dengesizlikte karaktersizlikte üstlerine yok. Uzun zamandır ayrılmayı düşünüyordur büyük ihtimalle, giderek içinde seni bitirmiş belli ki. Bu sebeple sana karşı veya ilişkiye dair hiç bir yakınlık hissetmemesi normal. Onlar gibi düşününce meseleyi çözersin.

Aklındaki şüphe seni hataya düşürmesin.. Kızlar maymun gibidir, klişedir bilirsin bir dalı tutmadan diğerini bırakmaz. Özellikle böyle eften püften sebeplerden senelerce çıktığı kişiden ayrıldıysa muhakkak başka birini bulmuştur. Biliyorum bu cümleyi okurken için cız etti... 22 yaşında düştüğün durumda bir şey yok, başkasında daha önce tecrübe etmediğin için yadırgayabilirsin. Millet neler neler yaşıyor, acıtsayon yapmanın hiç gereği yok.

Bir kız için asla yaşam rotanı değiştirme, asla seni hiç bir zaman sevmeyi bırakmayacak insanları aileni üzme... İpleri baştan eline vermişsin, bu büyük hatadır fazla yüz verdin mi tepene çıkarlar. Kedi gibidirler... Mesajım hayvanat bahçesine döndü, teşbihte hata olmaz bayan üyeler üstüne alınmasın.

Şimdi uzun yıllar süren ilişkinin monotonluğundan kurtulmanın heyecanı ve sevinciyle, ilişkinizin ilk zamanlarında gördüğü gibi ilgi görmenin gazıyla kendini seviye atlamış gibi hissedecek... Zamanla diğer ilişkisi monotonlaşmaya başlayınca sende olan, onda olmayanları fark edecek. Eğer uzun yıllar çıkmayı becerdiyseniz muhakkak ortalamanın üzerinde birisindir birçok yönden. Senin gibi birini bulduğunu, bulacağını zannetmiyorum. Bunun içerisinde uzun yıllar ilişki yaşamış olmanın başka yönleri de var. Kaldı ki çok tercih edilesi şartlar yoksa senelerdir seninle çıktığını öğrenen bir erkeğin eski kız arkadaşınla ciddi düşünmesi pek olası değil. Daha sonra iyiden iyiye boşluğa düşüp dibe vuracak, seni tekrar arayacak. Sakın sağdan soldan engelleme, numarasını silme gibi çocuksu hatalar yapma... Akışına bırak, unutmak çok zor gelir bilirim. Ancak işin içine duygularını katmadan düşündüğün zaman durumun farkına varıp kendini toparlayabilirsin. Sakın derslerini, kendi kariyerini hayat çizgini etkileyecek durumlara düşme.. Bulabiliyorsan başka birini bul, akışına bırak.

Unutma, kaybeden sen değil o olacak. İleride de... Evleneceği zaman dahi senelerdir süren bir ilişkisi olup da mantıksız bir sebeple bitiren birine herkes şüpheyle bakar. Geçmişinde büyük bir hata olarak kalacak bu durum büyük ihtimalle, ipleme hiç takıl işte.. Uzun süre ilişki yaşayıp da ayrılan arkadaşlarımda gördüğüm ortak noktaları yazdım, her cümlenin arkası doludur.
    Mengu16, Onurhan D ve ölü adam bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha mt 700 tracer
    Kardeş motorcuysan sıkıntı yok.Değilsen vay vay ki vaaay...Anlayan anladı
    Onurhan D ve abeciMotoru bunu beğendiler.

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Benim de ağustos gibi 7 yıllık ilişkim bitti. Gündüz neyse bir şekilde idare ediyorum ama geceleri çok ağır geçiyor. Beraber yürüdüğümüz sokaklarda yalnız yürümek var bir de..

Bir şekilde geçecek diye düşünüyorum bakalım..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)