Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Sadece içimi dökmek istedim...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    İnsan bir kere sever derler. Bu sözü kim nereden buldu, nereden genelledi bilmiyorum ama doğruluğuna kesinlikle inanıyorum.

Başka insanları da denedim. Hala sevdiğimi bile bile belki atlatırım ümidiyle sevmeye çalıştım ama olmadı. Kendimi alkole verdim. Her gece evin yolunu bulamayacak kadar içtim. Eski fotoğraflara, mutlu günlerimize bakıp ağladım. Belki ufacık bir mesajla veya ne bileyim aramayla tekrar birleşeceğiz ama yapamıyorum. Onu hala sevdiğim için ondan uzak durmam gerektiğini biliyorum. İyi bir gelecek, mutlu bir yaşam için hayatında olmamalıyım. En çok koyan da bu sanırım.

Bilmem belki de zamanla unutulur gider. Ama kimsenin beni onun sevdiği kadar seveceğine inanmıyorum. Hiçbiri o olmayacak. Onun güldüğü gibi gülmeyecek, bakmayacak..

7 yıl be. Binbir zorluğu atlattığımız 7 kocaman yıl. Açıp bakmaya bile korkuyorum. Ya biriyle fotoğrafı varsa, ya beni çoktan unuttuysa diye. Yıllarca bitanem dedigim insanın başka birine ait olmasını kaldıramam abi ben.

Gece gece yine tekelin yolunu tutacağız anlaşıldı.
    abeciMotoru, Onurhan D, fazil ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Draconian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnsan bir kere sever derler. Bu sözü kim nereden buldu, nereden genelledi bilmiyorum ama doğruluğuna kesinlikle inanıyorum.

Başka insanları da denedim. Hala sevdiğimi bile bile belki atlatırım ümidiyle sevmeye çalıştım ama olmadı. Kendimi alkole verdim. Her gece evin yolunu bulamayacak kadar içtim. Eski fotoğraflara, mutlu günlerimize bakıp ağladım. Belki ufacık bir mesajla veya ne bileyim aramayla tekrar birleşeceğiz ama yapamıyorum. Onu hala sevdiğim için ondan uzak durmam gerektiğini biliyorum. İyi bir gelecek, mutlu bir yaşam için hayatında olmamalıyım. En çok koyan da bu sanırım.

Bilmem belki de zamanla unutulur gider. Ama kimsenin beni onun sevdiği kadar seveceğine inanmıyorum. Hiçbiri o olmayacak. Onun güldüğü gibi gülmeyecek, bakmayacak..

7 yıl be. Binbir zorluğu atlattığımız 7 kocaman yıl. Açıp bakmaya bile korkuyorum. Ya biriyle fotoğrafı varsa, ya beni çoktan unuttuysa diye. Yıllarca bitanem dedigim insanın başka birine ait olmasını kaldıramam abi ben.

Gece gece yine tekelin yolunu tutacağız anlaşıldı.
    üzülme droconi, zamanla sevgi anlayışın körelecek. en aşık edecek kızdan dahi bir anda vazgeçecek kadar körelecek hemde. bu böyle devam ederse sonraki kız arkadaşın senin üzülmeyeceğini bileceğinden ayrılmak istemezde zaten. (burada mesajı verdim)
    Draconian, jimi_hendrix ve Onurhan D bunu beğendiler.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2015 yazı ben de kız arkadaşımla ayrılmıştım. az çok anlayabiliyorum şu anki halini. ne durumlara düştüğümü bir ben bilirim ailem bile bilmez. Hayatımda ilk ve son kez o zaman kasksız motora binmiştim. Üstüne üstlük 7-8 tane bira içip motora binmiş ve gecenin bir vakti biraz daha bira alabilmek için tekel bayi aramaya çıkmıştım o alkollü ve kasksız kafayla. motoru sürerken bir yandan ağlıyordum. rüzgarın etkisiyle o göz yaşlarımın süzülmesini hala unutmam. her gün mesai bitimi motora atlayıp nereye gittiğimi bilmeden sürüyordum. 2 ay sonra Çeşme'nin taksicisi gibi her sokağı karış karış ezberlemiştim sen düşün ne kadar dolaştım kafamı dağıtmak için. en çok başka birinin onun hayatına girebilme ihtimali deli ediyordu.

ha sonra noldu... yaz bitti barıştık. Ondan sonra ağzına ettim bol bol. çektirmediğim eziyet kalmadı. bana yaşattıklarının acısını fazlasıyla çıkardım. şu an 3. yıla giriyoruz kendisi ile ve artık bana sormadan ne tek bir adım atabiliyor ne de sözümden çıkabiliyor. Ayrılmadan önce canım cicim dedikçe tepeme çıkıyordu,şimdi ağzına ediyorum sözümden çıkamıyor.

yani kısacası deve, diken ve insan üçlemesi...

ya git barış sonra köpek gibi davran ona ya da başka kıza zıplamaya bak. emin ol düşündükçe kafayı yersin kendine zarar verirsin.
    Onurhan D bunu beğendi.
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üzülme droconi, zamanla sevgi anlayışın körelecek. en aşık edecek kızdan dahi bir anda vazgeçecek kadar körelecek hemde. bu böyle devam ederse sonraki kız arkadaşın senin üzülmeyeceğini bileceğinden ayrılmak istemezde zaten. (burada mesajı verdim)
    Zaten köreldi dostum. Şu saatten sonra birini seveceğimi düşünmüyorum. Benimki sadece kabullenememek. Hani biri ölür de lan nasıl öldü dün şuracıkta oturuyordu dersin ya. Ben de inanamıyorum öldüğüne. Sanki hep oradaymış, orada olması gerekiyormuş gibi geliyor.
    jimi_hendrix ve Onurhan D bunu beğendiler.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Zaten köreldi dostum. Şu saatten sonra birini seveceğimi düşünmüyorum. Benimki sadece kabullenememek. Hani biri ölür de lan nasıl öldü dün şuracıkta oturuyordu dersin ya. Ben de inanamıyorum öldüğüne. Sanki hep oradaymış, orada olması gerekiyormuş gibi geliyor.
    abi bi gezmeye çıkın kafanızı toplayın
    Draconian ve Onurhan D bunu beğendiler.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi an için snickers uzatacaksın sandım.
    Dıgıdık Dıgıdık..

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aynısı işte aynısı.İnsan kabullenemiyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:01 ----------

Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamün aleyküm kaybedenler kulübü mü burası doğru geldim değilmi
    Aleyküm selam.Tam olarak doğru geldin.
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2015 yazı ben de kız arkadaşımla ayrılmıştım. az çok anlayabiliyorum şu anki halini. ne durumlara düştüğümü bir ben bilirim ailem bile bilmez. Hayatımda ilk ve son kez o zaman kasksız motora binmiştim. Üstüne üstlük 7-8 tane bira içip motora binmiş ve gecenin bir vakti biraz daha bira alabilmek için tekel bayi aramaya çıkmıştım o alkollü ve kasksız kafayla. motoru sürerken bir yandan ağlıyordum. rüzgarın etkisiyle o göz yaşlarımın süzülmesini hala unutmam. her gün mesai bitimi motora atlayıp nereye gittiğimi bilmeden sürüyordum. 2 ay sonra Çeşme'nin taksicisi gibi her sokağı karış karış ezberlemiştim sen düşün ne kadar dolaştım kafamı dağıtmak için. en çok başka birinin onun hayatına girebilme ihtimali deli ediyordu.

ha sonra noldu... yaz bitti barıştık. Ondan sonra ağzına ettim bol bol. çektirmediğim eziyet kalmadı. bana yaşattıklarının acısını fazlasıyla çıkardım. şu an 3. yıla giriyoruz kendisi ile ve artık bana sormadan ne tek bir adım atabiliyor ne de sözümden çıkabiliyor. Ayrılmadan önce canım cicim dedikçe tepeme çıkıyordu,şimdi ağzına ediyorum sözümden çıkamıyor.

Barıştığına sevindim.Madem barışmışsınız.Çokta üstüne gitme tekrar kaybetme.

yani kısacası deve, diken ve insan üçlemesi...

ya git barış sonra köpek gibi davran ona ya da başka kıza zıplamaya bak. emin ol düşündükçe kafayı yersin kendine zarar verirsin.
    Barıştığına sevindim.Madem barışmışsınız.Çokta üstüne gitme tekrar kaybetme.

Aynısı iste benim durumum.Kabullenememek.Belki de kabullensek herşey daha kolay olacak.En zor kısmındayız.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:05 ----------

Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kafa bende olduğu sürece fizana da gitsem toplanacağı yok gibi sanki.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Bi de bize odun derler.
    Su tabloya bak.

Valla beyler aynı dertleri bende aylardır çektim. 10 kilo verdim,sağlığım,iş hayatım mahvoldu.
    Geçen akşam ciktim önüne,ise giderken herkesin içinde giydirdim buna. Rezil oldu. Pişman miyim,evet. Keşke daha çok kinimi kusabilseydim.

Benim yaptığım iş akıllı işi değil,aslolan imtihan deyip sabr etmek. Bunu yapabiliyorsaniz yapin.
    Ama baktınız dibe varıyorsunuz verin kalayi. Sizden önemli değil hiçbir şey. Çünkü duserseniz bu zamanın insanı tekme manyağı yapar,daha çok uzulursunuz.
    Onurhan D bunu beğendi.

Ne de iyi olmuş konuyu açtığım.Millet fırsat kolluyomuş içini dökmek için.

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Nasıl bastırılır bu acı???

Acılar bastırılamaz kardeşim onu bi geçeceksin. Ya o acıyla birlikte yaşamayı öğreneceksin yada söve söve içinden söküp atacaksin.
    Diyeceksin ki atmanın bir yolu olsa atarım..
    Var aslında bir yolu. Dene bak ne olacak. Israrla kızla görüşmeye yeniden bir araya gelmeye çalış. Hatun şahıs yok dedikçe devam et ağla sızla kapısında yat. Bir gün sana öyle bir laf eder ki gururunu ezemeyeceğin.. o gün söker atarsın içinden hemde söve söve.
    Yada herkes yapma etme dese de yapacağın üzere ara ara şansını denemeye devam et. Bir daha yıkıl bir daha kalk ve bir daha, bir daha.. bu şekilde acıya alışmış olursun.

Okulunsa koy damına yapamıyorsan. Seni sen yapan duyguların, düşüncelerindir. Yıllarca birşeyleri ezberleyerek girdirildiğin sınavların sonucu olarak eline alacağın adına diploma dedikleri kağıt parçası değil.

Yolun açık olsun
    Onurhan D ve fazil bunu beğendiler.

Motosikleti
    yok
    Alıntı Onurhan D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuya nasıl gireceğimi bile bilmiyorum.
    4 yıllık kız arkadaşımla 3 ay önce ayrıldık.
    Üniversiteden önce 2 yıl beraberdik.Sonra aynı üniversite aynı sınıfta da
    2 yılımız geçti.Şimdi aynı sınıfta 2 yabancı gibi olmak canımı çok yakıyor.
    Normalde gece öğrencisiyim.Sabahları gideyim dedim.Onu da yapamadım.
    Okula gitmek artık zulüm gibi geliyor.Zaten son zamanlarda gittiğimde söylenemez.
    Pişman oldum barışmak istedim.Ben seni sildim hayatıma bakıyorum sende hayatına bak dedi.
    4 yıllık geçmiş 3 ayda nasıl unutulur,silinir aklım almıyor.Ben neden yapamıyorum peki.
    Herşeyden soğudum.Hiç bişeyden zevk alamaz hale geldim.Birde zihnimi kemiren bi olay varki
    o zaten beni benden alıyor.Onun yarın bigün başka biriyle ilişkiye başlaması.
    En çok zoruma giden şeyde ben onun için kazandığım üniversiteye gitmedim.Onunla aynı
    üniversite de olmak için tekrar dershaneye yazılmıştım.Nasıl alışılıyor bu duruma,bu acı nasıl geçiyo bilen biri bana anlatsın.
    Göğsümde ki bu ağırlık ne zaman geçecek.Gece durduk yere kan ter içinde uyanıpta sabahı sabah etmeler nasıl geçecek.
    Bana öğüt verin birşey yapın.22 yaşında düştüğümüz duruma bak.
    Eğer herhangi yanlısın hatan yoksa, yuregin rahatsa unutmazsın bir sure canini yakar sadece.kolay degil 4 sene .her aniniz aklina gelir.ama yavas yavas unutursun , heleki baska bi insanla onu gordugunde iyice beynine yer eder bu durum, senle olmayacagi varmış. 2senelik kiz arkdasim oldu belki senden fazla fazla sevmisimdir onu.ayrilmayi ben istedim anlasmazliklar oluyodu, aramizin cok cok iyi oldugu durumlar oluyodu, anlasamadigimiz zamanlarda cok uzerdik birbirimizi, birazda ilgi konusunda ben daha cok ilgiliydim o biraz daha durgundu.biraz sure tanidim kendime onsuz yapabilirmiyim diye .5 ay yavas yavas ilgimi dusurdum ona karsi ve bi gun onsuzda olabilecegimi anladim..ve bitirdim.sonra senin yasadigini yasadim sevgi oldugu icin icimde birakmak zor durum yaratiyodu, kabullenemiyosun, anilar canlaniyo filan, telefon numarasi aklina geliyor..bigun metrobusten indim yeni bi erkek arkadasi olmus arkalarindan yuruyorum haberleri yok .1 dk filan yurudum ayni istikamete dogru dar bi yol oldugu icin, icimde anilar canlaniyo yururken arkalarindan, sonra onlar sola ben saga gittim..simdi aklima gelir bazen ama.hak ettigim bi insanla tanisirsam onu daha iyi sevebilecegimi biliyorum..senin yuregin rahatsa canini yakamaz dik dur.Allah herseyin hayirlisini nasip etsin..simdi neden ayrildiginizi sorgula kendince sorularin cevabini ara kendinde rahatliyacaksin..
    Onurhan D bunu beğendi.

Motosikleti
    Yohhh
    Onurhan D bunu beğendi.

Motosikleti
    yok
    Iki tavsiyem var bide sana 1. Mevlananin sozleriyle ilgili bi sarki (yenilige dogru) dinle erkek sarkicidan dinle bayanlar guzel soyleyemiyor. 2.kitap okumayi seversen aşkın son göz yası mevlana ile şemsi tebrizinin hikayesi kafani rahatlatir.
    Neyse ve onur özdemir yenilige dogru

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:13 ----------

Alıntı ZümeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben diğerleri gibi başını şişirmeden direk çözümü göstereceğim.
    Bu gibi dönemleri atlatmak için 1 e 1..

Efexor 75 mg alıyorsun.
    Akşam yatarken 1 tane, 1 hafta kıçın başın ağrır felan alışana kadar.
    Sonrasında kız gelip senin önünde kendini kesse dön bana barışalım diye kolay gelsin der yürür gidersin.
    Ilaclara bulasma iraden ve karakterin duzgunse cikarsin ins bu durumun altindan
    Onurhan D bunu beğendi.

Motosikleti
    Yohhh
    Onurhan D bunu beğendi.

Ali Sungur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor 125 cc
    Her eczane de bulunur mu bu ilaç?Reçetesiz verirler mi?

Motosikleti
    yok
    (İmtahanın arkasında belki de mükafat var bilemem,bilemeyiz.)
    Bu sözü soylemis olman bile senin bu durumdan kurtulacagini gosterir ki , ben de yasadim bu durumu ve iyiki bitmis dedim.geriye baktigimda cok guzel dersler cikarabiliyorum..
    Onurhan D bunu beğendi.

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    (İmtahanın arkasında belki de mükafat var bilemem,bilemeyiz.)

Bu söze bende takılmıştım. O yaşlarda iken çoğumuzun başından geçiyor bu tarz hadiseler ve maalesef çok b.ktan acılar duygular yaşatıyor insana. Benimde yıllaaar önce başımdan seninki yada diğerlerinin gibi saçma sapan, bu tarzda bir olay geçti.

Bunu yaşamadan maalesef olgunlaşamıyor akıllanamıyoruz erkekler olarak ama emin olabilirsin ki zaman onu senden alacak, iyi ile kötü arasında garip bir hatıra olarak kalacak sadece zihninde..

Unutmaya çalışma çünkü unutmaya çalışmak bile bir nevi onu hatırlamaktır zihninde, ilgini çekebilecek şeylere yönel mesela spor olabilir yada varsa okulundaki farklı kulüplere üye olabilirsin, yeni insanlar tanıyıp değişik hayat hikayelerini dinleyebileceğin, boş zamanını düşünerek değilde çeşitli aktiviteler yaparak doldurabileceğin şeylere yönel.

Hayatına sen istesen de istemesen de, yeni çok mutlu olabileceğin birisi girecek ve onu tanımaya başladıkça geçmişin o günlerde bittiği için "iyiki bitmiş demek ki doğru olan buymuş" diyeceksin.

Şuanda benim, hayatımın geri kalanında her saniye yanımda olmasını isteyeceğim harika bir insan var ve onu tanımam için fırsat verdiklerinden ötürü geçmişimdeki iyi yada kötü herkese teşekkür edebiliyorum, umarım ileride sende en az benim kadar mutlu olabilirsin.

(ufak bir tavsiye; motor üstündeyken lütfen dalgınlık durumunda olma hiç bir şey senin hayatından önemli değil)
    Onurhan D bunu beğendi.
    ¡Por la sonrisa de mis padres que vale un millón!

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Arkadaşım, kesinlikle çözüm başkasını bulmaktır.
    Onurhan D bunu beğendi.

Çok zoruma gidiyor çok.Geçecek belki ama geçerken benden de bi çok şey götürecek biliyorum.İnsanlar ne kadar çabuk değişebiliyomuş meğerse.İnsan yediremiyor kendine böyle katlanılamayacak bir şeymiş gibi geliyor.Ben bu yaşıma gelene kadar insanlardan akrabalardan dostlardan çok darbe yedim.Hiç biri böyle koymamıştı bana.Benim zaten zor bi çoculuğum oldu hayatta.Kardeşim bi gece içinde hastalanmıştı.Ve bu hastalık sonunda zihinsel engelli kaldı.8.sınıftayken babam iflas etti.Trilyonlukken ekmek alamayacak duruma düştük.Akrabalar herkes sırtını döndü bize.Lise hayatımda da etkileri devam etti.3 şehir değiştirdik.Kendimi hiç bi yere ait hissedemedim.2 kere ölümün kıyısından döndüm.Ama hiç bişey canımı böyle yakmadı benim.Konduramazdım böyle değişebileceğini.Hayatımda hiç bişey istediğim gibi olmadı.Ben bu yaşıma kadar bi yanım eksik büyüdüm .Onu kendime dayanak olarak görüyodum.Amacım kendimi acındırmak değil.Çok doldum sadece.Sığdıramıyorum artık içime.Yaşıtlarım halden anlayacak olgunluğa erişememişler daha.Amacım sadece biraz burada yazıp çizip içimi boşaltmak.Kusura bakmayın.

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Kusura bakılacak bir şey değil senin yaptığın aksine çok daha güzel bir davranış, iyi ve kötü olan her şey biz insanlar için var inançlı biri isen bu yaşadıklarının hepsinin bir sınav olduğunu unutma. Sen yaşadıklarını yazarak bizlere her zaman halimize şükretmemiz gerektiğini hatırlatıyorsun. Emin olmalısın ki dünyada senden çok daha kötü şeyleri yada yaşadığın terk edilmeyi iki kere üç kere yaşamış insanlar bile vardır.

Kendini fazla üzme sen her şeyden daha önemlisin, Allah sağlık verdikçe çok daha güzel insanlarla çok daha yoğun güzel hislerle hayatını sürdüreceksin..
    ¡Por la sonrisa de mis padres que vale un millón!

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)