Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Sadece içimi dökmek istedim...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vakit ayırıp cevap yazan herkese çok teşekkür ederim.Hayat işte ne zaman ne olacağı hiç belli olmuyor.İlişkinin içindeyken böyle bi sonla biteceğini asla inanmazdım.Kaldıramadığım şey sanki hiç bişey yaşanmamış gibi.Bu kadar fedakarlık,emek,zaman yaşanmamış gibi.O kadar fedakarlıktan sonra sanki bi hiçmişim gibi karşılık bulmam.
    Şu an istediğim tek şey ileride bu yaptıklarının pişmanlığını kendi içinde yaşaması.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Her erkek bu hatayı yapar ve büyür. Zamanla geçecektir demesi tabiki de kolay ama gerçekten geçecektir. Zaman zor geçecek ama birgün kalbin başka biri için böyle atacak ve onu hatırlamayacaksın bile.
    Onurhan D bunu beğendi.

Kader buluşturdu ,
    Kader ayırdı,
    O aşka inanmadı ,
    Sil gözyaşlarını ,
    Sakın ağlama,
    O kalbinle oynadı ,
    Hayat sevenleri korur ,
    Ateşe atmaz ,
    Gülüm Sana kıyamadı ...
    Onurhan D bunu beğendi.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    vay be aylar sonra foruma gireyim dedim aha kardeşimin haberiyle sarsıldım,
    onurhan aynı dönemlerde benzer şeyleri yaşamış olduk şuan, benim de 4-5 senelik bir ilişkim vardı, paranoyaklık seviyesinde üstelik, ilişki durumunu hayatında en tepeye konumlandırman bir hatadır ne yazıkki, sancılı dönemi atlatman nasıl olacak bilmiyorum ama emin ol ben motosikletle tanıştığımda geriye hiç bir iz kalmamıştı

senin zaten bi motorun var, başka bişey düşünmek yerine, elinde olanlarının kıymetini bilerek devam etmek durumundasın, aklını rüzgara teslim et, o istediği yerde nefes aldırsın sana, klasik laflar da etmek istemiyorum ama, yalnız olmadığını bilmek bile güç verecektir sana.

ayrılma sebeplerini yazdın mı bilmiyorum ama dur bakayım neler yazılmış çizilmiş
    Onurhan D bunu beğendi.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı Onurhan D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vakit ayırıp cevap yazan herkese çok teşekkür ederim.Hayat işte ne zaman ne olacağı hiç belli olmuyor.İlişkinin içindeyken böyle bi sonla biteceğini asla inanmazdım.Kaldıramadığım şey sanki hiç bişey yaşanmamış gibi.Bu kadar fedakarlık,emek,zaman yaşanmamış gibi.O kadar fedakarlıktan sonra sanki bi hiçmişim gibi karşılık bulmam.
    Şu an istediğim tek şey ileride bu yaptıklarının pişmanlığını kendi içinde yaşaması.
    Insan ne yasarsa yaşasin inan daha cok cok kotulerini yasayanlar da var. Cok sukur kurtulmuşsun ve inann...cidden inann gunu gelir dersin "cok sukur kurtulmusum" ...simdi uzuldugune degmemis gunlerin gelir... o yuzden kendini seni bir adim ileriye goturecek hicbiseyden bu melankoli halinde vazgecme .. devam et pes etme...
    Onurhan D bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Onurhan D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kız kısmısında, herşeyi bir unutmuşum sallamışım geçmiş havasını görürsün, nasıl başarıyolar ama gerçekten görüntüde bu durumu farketmek sıklıkla başa gelen bişey, üzüntüsünü dışa yansıtmayan, sevgisini de çok yansıtamaz, olm sen motorcusun lan

istediğin yerde olabilme özgürlüğün var, kendini bir kişiye saplayıp bu hayatı devam ettiremezsin! değerini bilmeyenle devam etmeyeceksin, bu karışık ruh haline bulaşmış karşı cinsin ne yapmak istediğini belki kendisi de çözememiş olabilir, bekle.

sakın peşinden koşayım deme, kendine güç katacak herşeyinin olduğuna inan, neden motosiklet diyoruz, çünkü istediğimizi yapıyoruz ve kararlıyız bu insana bir hedef ve güç katar, yapman gereken sadece kendini düşünmek, ancak bu şekilde hayatta kalabiliyoruz.
    önce can sonra canan e daha da olmazsa çıkar bişeyler içeriz
    Onurhan D bunu beğendi.
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Halinden anlayanların içine beni de kat.

Lise 1 den bu yana bi tane kız arkadaşım oldu. İlkti. O zamanlar kafa almıyodu tabi.
    Biz bu kişiyle öyle böyle kavga gürültü 4 yılı tamamladık. Bunun aynı sınıfta olmamızda etkisi çok.
    İlk kız arkadaşım olmasından mıdır bilmiyorum ciddi düşünmüştüm. Annemle tanıştırdım. Ablamla ablası zaten aynı sınıftalardı. Onlar da tanışıyolardı. Diğer ablasıyla tanıştım. Annesiyle tanıştım. İş iyice ciddiye binmişti anlayacağın. 2. Sınıf bitsin bi adını koyarız demişti annesi.

Sonra farklı şehirlerde üniversite kazandık. Ben yozgatta o da istanbulda bi üniversiteye yerleştik. Hepsiyle vedalaştım. İstanbuldan ayrıldım.
    İstanbuldan gittikten 1-2 ay sonra sürkeli tartışıp 2-3 hafta konuşmuyoduk. Aramız saçma sapan anlamsız nedenlerden açılıyodu. İyice b.ka sarmıştı kısaca.

Öyle böyle üniversitenin ilk yarıyılını bitirdik. Ara tatile istanbula geldim. Biyerde buluştuk. Ben hem aramız düzelsin hem de sorunlarımızı çözeriz belki diye geldiğim gün buluştum.

Benim bırak bi kız arkadaşımın olmasını bi kızla dahi bi kelime konuşmama çıldıran bu şahsiyet sınıfındaki elemanlarla whatsapplarda konuşuyomuş meğer. Bunları telefondan bişeyler gösterirken yanlışlıkla gösterdi. Biz oralarda mal mal beklerken meğer hanfendi istanbulda elemanlarla samimiyeti çoktaaan kurmuş. O kadar samimi biz mesajlaşmamıştık öyle diyim. Hiçbirşey demedim. Hiç konuşmadım. Az oturup kalkıp evine götürdüm. Akşam mesajlar bilmemneler sürüyle. İlk o gün soğudum zaten. Sonrasında konuşmaya devam etsek de yaptığını silmedim kafamdan. Daha sonra olaylar hepten bomb.k oldu.

2 nisan 2016 günü en yakın arkadaşım, 12 yıllık arkadaşım beni aradı. Kızı bi tane çocukla beraber yürürlerken görmüş. İnanmadım tabii. Bu kadar da olmaz heralde dedim kendi kendime. Sonra aradım bu şahsiyeti. Onayladı. Bana sen kimsin? Neyimsin ? Sanane ? Annem biliyo vs vs bi ton laf saydı. Hiçbirşey demedim. Kapattım telefonu suratına. Bidaha da hiç aramadım. Mesajlarına cevap vermedim. Nerde neyi varsa komple engelleyip sildim.

Bak neredeyse 6-7 ay olmuş. Hepsi daha dün gibi neredeyse.

Konuşma kayıtları hala telefonumda durur. Ara sıra açar dinlerim.

Peki sonra ne oldu? Şu oldu arkadaşım. Vize haftasında böyle olaylar yaşanınca 3 dersim altta kaldı. FF aldık. O zamandan bu zamana saçlarım zaten seyrelmişti şimdi önlerde ufak tefek şeyler kaldı. Olan kime oldu? Ona mı, bana mı?
    Olan kime olacak? Ona mı, sana mı?

Daha bunlarla da bitmedi. Bu şahsiyet yapabileceği ne kadar şey varsa hepsini yaptı. Saçma sapan durumlar, tanımadığım kişilerle fotoğraflar...
    Şimdi iyi ki diyorum. İyiki bu olaylar yaşanmış. Gerçek yüzünü görmüşüm. Ya nişanlandıktan sonra bu olaylar yaşansaydı? Veya evlendikten sonra? O zaman rezil olduğumuzla kalırdık.

İyi ki bu olaylar yaşanmış. Çok şükür diyorum. Varsın 3 dersim altta kalmış olsun. Bi yaz okulu yapar kurtarırız. Zaman herşeye ilaç. Bana da derlerdi bu lafı yaşamayan bilmez derdim de harbiden zaman herşeye ilaçmış. İlla geçer. Geçmeyip nolcak? Zümer abinin dediği o ilaçtan ben de aldım. 3-5 gün derslerde hayallere dalıp durdum. Sonra bıraktım.

Git gez kardeşim. Motorun varmış madem. Git gez. Ben 2. Sınıfım. Bi motorum olsa neler yapıcam neler. Hayat saçma sapan kişiler için üzülmeye değmez. Kimse için gelmedik bu dünyaya, kimse için de ölmeyiz. Allah sana bol sabır versin kardeşim.
    Onurhan D bunu beğendi.
    HONDA

#BZ3082

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Insan ne yasarsa yaşasin inan daha cok cok kotulerini yasayanlar da var. Cok sukur kurtulmuşsun ve inann...cidden inann gunu gelir dersin "cok sukur kurtulmusum" ...simdi uzuldugune degmemis gunlerin gelir... o yuzden kendini seni bir adim ileriye goturecek hicbiseyden bu melankoli halinde vazgecme .. devam et pes etme...
    Teşekkür ederim yvaktini ayırıp yazdığın için.Haklısın herşeyde bi hayır vardır.İmtahanın arkasında belki de mükafat var bilemem,bilemeyiz.Ama belli sende yaşamışsın benim yaşadığım durumu zamanında.

Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kız kısmısında, herşeyi bir unutmuşum sallamışım geçmiş havasını görürsün, nasıl başarıyolar ama gerçekten görüntüde bu durumu farketmek sıklıkla başa gelen bişey, üzüntüsünü dışa yansıtmayan, sevgisini de çok yansıtamaz, olm sen motorcusun lan

istediğin yerde olabilme özgürlüğün var, kendini bir kişiye saplayıp bu hayatı devam ettiremezsin! değerini bilmeyenle devam etmeyeceksin, bu karışık ruh haline bulaşmış karşı cinsin ne yapmak istediğini belki kendisi de çözememiş olabilir, bekle.

sakın peşinden koşayım deme, kendine güç katacak herşeyinin olduğuna inan, neden motosiklet diyoruz, çünkü istediğimizi yapıyoruz ve kararlıyız bu insana bir hedef ve güç katar, yapman gereken sadece kendini düşünmek, ancak bu şekilde hayatta kalabiliyoruz.
    önce can sonra canan e daha da olmazsa çıkar bişeyler içeriz
    Zaten motorda olmasa kafayı yerim heralde.Yerimde duramıyorum sürekli atlayıp biyerlere gidiyorum.Sana da üzüldüm,olacak oluyor işte napalım.Geçer elbet zor da olsa geçer.Geçtiği zaman içelim acımızdan değil de hayatımızda bizi bekleyen güzel şeylere.

Alıntı Stock Sever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Halinden anlayanların içine beni de kat.

Lise 1 den bu yana bi tane kız arkadaşım oldu. İlkti. O zamanlar kafa almıyodu tabi.
    Biz bu kişiyle öyle böyle kavga gürültü 4 yılı tamamladık. Bunun aynı sınıfta olmamızda etkisi çok.
    İlk kız arkadaşım olmasından mıdır bilmiyorum ciddi düşünmüştüm. Annemle tanıştırdım. Ablamla ablası zaten aynı sınıftalardı. Onlar da tanışıyolardı. Diğer ablasıyla tanıştım. Annesiyle tanıştım. İş iyice ciddiye binmişti anlayacağın. 2. Sınıf bitsin bi adını koyarız demişti annesi.

Sonra farklı şehirlerde üniversite kazandık. Ben yozgatta o da istanbulda bi üniversiteye yerleştik. Hepsiyle vedalaştım. İstanbuldan ayrıldım.
    İstanbuldan gittikten 1-2 ay sonra sürkeli tartışıp 2-3 hafta konuşmuyoduk. Aramız saçma sapan anlamsız nedenlerden açılıyodu. İyice b.ka sarmıştı kısaca.

Öyle böyle üniversitenin ilk yarıyılını bitirdik. Ara tatile istanbula geldim. Biyerde buluştuk. Ben hem aramız düzelsin hem de sorunlarımızı çözeriz belki diye geldiğim gün buluştum.

Benim bırak bi kız arkadaşımın olmasını bi kızla dahi bi kelime konuşmama çıldıran bu şahsiyet sınıfındaki elemanlarla whatsapplarda konuşuyomuş meğer. Bunları telefondan bişeyler gösterirken yanlışlıkla gösterdi. Biz oralarda mal mal beklerken meğer hanfendi istanbulda elemanlarla samimiyeti çoktaaan kurmuş. O kadar samimi biz mesajlaşmamıştık öyle diyim. Hiçbirşey demedim. Hiç konuşmadım. Az oturup kalkıp evine götürdüm. Akşam mesajlar bilmemneler sürüyle. İlk o gün soğudum zaten. Sonrasında konuşmaya devam etsek de yaptığını silmedim kafamdan. Daha sonra olaylar hepten bomb.k oldu.

2 nisan 2016 günü en yakın arkadaşım, 12 yıllık arkadaşım beni aradı. Kızı bi tane çocukla beraber yürürlerken görmüş. İnanmadım tabii. Bu kadar da olmaz heralde dedim kendi kendime. Sonra aradım bu şahsiyeti. Onayladı. Bana sen kimsin? Neyimsin ? Sanane ? Annem biliyo vs vs bi ton laf saydı. Hiçbirşey demedim. Kapattım telefonu suratına. Bidaha da hiç aramadım. Mesajlarına cevap vermedim. Nerde neyi varsa komple engelleyip sildim.

Bak neredeyse 6-7 ay olmuş. Hepsi daha dün gibi neredeyse.

Konuşma kayıtları hala telefonumda durur. Ara sıra açar dinlerim.

Peki sonra ne oldu? Şu oldu arkadaşım. Vize haftasında böyle olaylar yaşanınca 3 dersim altta kaldı. FF aldık. O zamandan bu zamana saçlarım zaten seyrelmişti şimdi önlerde ufak tefek şeyler kaldı. Olan kime oldu? Ona mı, bana mı?
    Olan kime olacak? Ona mı, sana mı?

Daha bunlarla da bitmedi. Bu şahsiyet yapabileceği ne kadar şey varsa hepsini yaptı. Saçma sapan durumlar, tanımadığım kişilerle fotoğraflar...
    Şimdi iyi ki diyorum. İyiki bu olaylar yaşanmış. Gerçek yüzünü görmüşüm. Ya nişanlandıktan sonra bu olaylar yaşansaydı? Veya evlendikten sonra? O zaman rezil olduğumuzla kalırdık.

İyi ki bu olaylar yaşanmış. Çok şükür diyorum. Varsın 3 dersim altta kalmış olsun. Bi yaz okulu yapar kurtarırız. Zaman herşeye ilaç. Bana da derlerdi bu lafı yaşamayan bilmez derdim de harbiden zaman herşeye ilaçmış. İlla geçer. Geçmeyip nolcak? Zümer abinin dediği o ilaçtan ben de aldım. 3-5 gün derslerde hayallere dalıp durdum. Sonra bıraktım.

Git gez kardeşim. Motorun varmış madem. Git gez. Ben 2. Sınıfım. Bi motorum olsa neler yapıcam neler. Hayat saçma sapan kişiler için üzülmeye değmez. Kimse için gelmedik bu dünyaya, kimse için de ölmeyiz. Allah sana bol sabır versin kardeşim.
    Hayatta belli bi olgunluğa erişmiş kişiler,tecrübelerinden dolayı yaşadıklarından dolayı bizim düştüğümüz bu durumu küçümseyebiliyolar.Ama içinde olunca insanın canını acıtıyor.Herkes yaşattıklarını yaşar ben buna inanıyorum.Senin hakkında da hayırlısı olur inşallah.

Motosikleti
    Mondial Drift
    En iyi ilaç zamandır. Boşverin size isterseniz bir şiir öneriyim neyzen tevfik mecnun şiiri forum kurallarına uymadığı için şiiri yazamıyorum. Her derde deva
    Onurhan D bunu beğendi.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Onurhan D bunu beğendi.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Yunusus nickli arkadaşın üzerine tanımam bu aşk acısı olaylarında ;)

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben yazmadim icimde yasadimm da ondan yoksa birincilik benimdi ))

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Çok şey yazardım da yazmıyorum. Çünkü alayı değmez bunların. Sinirliysen hıncını al. Öyle korkak,pasif durma. Güçlü ol. Deveye diken,insani üzen makbuldur ya merhametli olma bu konularda.

Kaç yıllık insanlar boşanıyor. Uğruna yaptığın onca şeyi tek kalemde siliyorlar. Sonra nankörleşiyorlar.

İnsanlara bu zamanda çok güvenme,bir pula,bir kıza,bir erkeğe,bir koltuğa satarlar.

Son olarak felsefen bu olsun.

Bi ara Mt aynı dertten muzdaripler konulu gezi yapalım,benim de içimi dökmem lazım

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:51 ----------

Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oooooo kimleri görüyoruz,konunun üstadı gelmiş
    Onurhan D bunu beğendi.

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı Uğur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok şey yazardım da yazmıyorum. Çünkü alayı değmez bunların. Sinirliysen hıncını al. Öyle korkak,pasif durma. Güçlü ol. Deveye diken,insani üzen makbuldur ya merhametli olma bu konularda.

Kaç yıllık insanlar boşanıyor. Uğruna yaptığın onca şeyi tek kalemde siliyorlar. Sonra nankörleşiyorlar.

İnsanlara bu zamanda çok güvenme,bir pula,bir kıza,bir erkeğe,bir koltuğa satarlar.

Son olarak felsefen bu olsun.

Bi ara Mt aynı dertten muzdaripler konulu gezi yapalım,benim de içimi dökmem lazım
    Mod böyle yaparsa üye napsın

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:55 ----------

Uğurcum buranın ağır topu samettir ben kimim.ki
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Yukarıda biri demiş. İlk değil, son da olmayacak. Doğru. Hiç barışmasanız bile önündeki 70-80 yıl boyunca onu böyle sevmen mümkün değil, mantıklı da değil, sağlıklı da değil. Acı çekmen normal, hayatın bir parçası. Ama umutsuzluk hissettiğinde önünde koca bir ömür olduğunu ve bu acının sürdürülebilir olmadığını hatırla. Karşı cinsine de öfke duyma.
    Onurhan D bunu beğendi.

Motosikleti
    Derbi ETX
    Oku kardeşim oku, düşünen ve duyguları olan bir canlı türüyüz, tatmin olamıyoruz her acıdan'ki gelişiyoruz. Beynindeki ormanın kralı sensin ve dahil ettiğin her şey senindir oraya. Kraliçe olmaya aday bir çok kişi varken, onu yapmışsın o da tahtını sarstı. Ne yapacaksın ?
    Onurhan D bunu beğendi.

Motosikleti
    Aynen öyle Onurhan dertten değil keyiften içelim
    Bu kafayla motora da çok binme, dalgınlık had seviyede olur, şunu bilki yanında olduğunda kendini çok daha iyi hissedeceğin birileri olacak, verdiğin değer kadar kederlenirsin, unutmaya çalışma, unutmak için yaşamadın çünkü, kaybında gizli kazançların da var, kendini bi kalıba sokmaya çalışma rahat ol, hep diyorum, kim ne yaşamak istiyosa onu yaşatacaksın. ne eksik ne fazla, işte o zaman pişmanlık duymamış oluyorsun.
    Onurhan D bunu beğendi.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    selamün aleyküm kaybedenler kulübü mü burası doğru geldim değilmi
    Onurhan D bunu beğendi.

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    1. Kural kimseye hayatın boyunca haddinden fazla deyer vermiceksin

Bugünkü aklım olsaydı dünkü yaptıklarımı yapmazdım ama dünkü yaptıklarımı yapmasaydım bugünkü aklım olmazdı

Hatalar insanlar için tabiki ama 1 kurala uyarsın acısı tatlızı makbul olur hadi selametle
    Onurhan D bunu beğendi.
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Biraz gülmeyi dene. Ya da kendini şekil A dakine ver

Bu arada şekil A
    Onurhan D ve fisherKing bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)