Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bir anda tureyip yok olan tipler...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Barodi abimiz ile birçok sefer etkinliklerde bir araya geldim, gayet düzgün bir insan olarak bilirim kendisini. Tanımadan ve burada olmadığından neticede kendisini savunamayacak insanlar hakkında yazmamalıyız.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Benim sürekli takıldığım yerlere firmaların adamları yazdığı zaman deli oluyorum, 3-5 mesaj önce kullanıcı firmanın ağzına tükürmüş oluyor, adamlar yeni yorum isteyenlere iyidir hoştur gönül rahatlığıyla al, arkadaşımda var yazıyorlar kimdir bu diyorsun, aaa herif aşkla bilmem kaç yıldır aynı firmanın ürünlerine iyidir hoştur yazdığını görüyorsun, Bunlar kaliteyi düşürüyor, gerçek kullacıları forumdan uzaklaştırıyor, varsa gerçekten diyecekleri firma adına yszsınlar, acaba o durumda site bunlardan para mı talep ediyor da böyle yapıyorlar...

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Atalarımızın da dediği gibi "Su akar yolunu bulur".
    Harbi ben yaşlanıyorum galiba ya la
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim sürekli takıldığım yerlere firmaların adamları yazdığı zaman deli oluyorum, 3-5 mesaj önce kullanıcı firmanın ağzına tükürmüş oluyor, adamlar yeni yorum isteyenlere iyidir hoştur gönül rahatlığıyla al, arkadaşımda var yazıyorlar kimdir bu diyorsun, aaa herif aşkla bilmem kaç yıldır aynı firmanın ürünlerine iyidir hoştur yazdığını görüyorsun, Bunlar kaliteyi düşürüyor, gerçek kullacıları forumdan uzaklaştırıyor, varsa gerçekten diyecekleri firma adına yszsınlar, acaba o durumda site bunlardan para mı talep ediyor da böyle yapıyorlar...
    Alla alla ben boyle biseye rastlamadim acikcasi
    Ne yaparsan yap... AŞK ile yap..

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunu görünce aklıma direk "point motors" olayı geldi...
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    İnsanda motor gibidir, önce çalışır,sonra hızlanır ve bi süre öyle gider, sonra ya arıza yapar ya benzini biter yada kaza yapar....... Bazıları için durum bundan ibaret.

typhoonn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    http://www.motosiklet.net/forum/hobi...ri-kulubu.html

Gidiyorum demis ama habersiz kaybolmamis..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)