Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

ESKİ ÜYELERDEN KİMLERİ ÖZLEDİNİZ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben, tanıdığım arkadaşlara buradan seslenip

"Geri donun"demek istiyorum, kişi ayirmaksizin, hepsine...

Bu arada,
    Özcan ve ası ve mavi'ye de selamlar..
    istesede geri dönemicek olanlar var. mesela barodi banlanmıştı başkan.
    mete_han ve yürekçe bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mandarake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-650
    İlk uye olduğum zamanlar ihtiyar vardı aktifdi gs500 sahibi oluşu,izmirli olması,kalender bi abimiz olması sebebiyle severdim...
    yürekçe bunu beğendi.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metehan'ı tabiki bodyguard olan, kocaman adam
    kocaman adamdan eser yok şimdi...40 küsür kilo verdi o artık hafif siklet panda

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:33 ----------

Alıntı Samet Ağır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Takendy oğuz,babaçi coskun,arslanfb hasan gibi arkadaşlarda uğramıyorlar..
    Gerçi ben göruşüyorum ama....
    samet uzaktan bakınıyoruz arada ...eski hızımız kalmadı yaşlandık beyaaa
    mete_han ve yürekçe bunu beğendiler.
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en uzak mesafe, fikir ve gönüller arasındaki mesafedir..
    gidebilen; dönebilir de..

gelsin istemez misin?

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:14 ----------

Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster

gelsin istemez misin?
    mete_han ve oluroyle bunu beğendiler.

gelsin istemez misin?

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:14 ----------

gelsin istemez misin?
    isterim tabiki. barodi gibi değerli bi adamın kalbini kim kırdıysa aramızdaki mesafe sadece onunla olsun. içimizde ki hasreti az da olsa dindirmek adına bir video daha paylaşayım en iyisi

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Merhabalar...

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Merhaba tr_select ;)

Ms_TunC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Şahsi olarak reelde de tanıştığım 2 kişi, Metehan, Barodi.
    mete_han bunu beğendi.

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Kalan sağlar bizimdir.
    mete_han ve babaçi bunu beğendiler.
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Alıntı ergün1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kalan sağlar bizimdir.
    kimse kalmadı ki

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metehan'ı tabiki bodyguard olan, kocaman adam
    bedenim küçüldü artık ne yol keyfim kaldı ne iştahım mide küçültme ameliyatından sonra 50 kilo verdim...normal bir insan olarak hayatıma devam ediyorum.. sizleride pek özlemedim... derrrmişimm

Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba
    hep buradayım abiler, teşekkür ederim
    kütükson kaç yıldır görünmedi
    mete foruma uğramıyor, seyrek te olsa telefondan görüşüyoruz
    olm seni memuriyetten daha atmadılar mı..fetocu diye ihbar mı edeyim yoksa napam ... Fırat Kütüksonu bende özledim valla aga...adamın IQ dehşettir halen öyle...

Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kocaman adamdan eser yok şimdi...40 küsür kilo verdi o artık hafif siklet panda

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:33 ----------

samet uzaktan bakınıyoruz arada ...eski hızımız kalmadı yaşlandık beyaaa
    pandalık kalmadı ganga aynen 98 kiloyum şu an..maymuna döndü sıfatım..daha fazla kilo vermek istemiyorum ama...

Alıntı Ms_TunC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şahsi olarak reelde de tanıştığım 2 kişi, Metehan, Barodi.

aga Cuma günü seni gördükten sonra benim motosikletle tek bağımın buraıs olduğunu farkettim ve bi meriibaaa diyim dedim..

Alıntı ergün1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kalan sağlar bizimdir.
    Amirim selam...

ben kimleri özledim..bende Prometheusu özledim..forumda olması gereken kişilerden biridir...ama küstü gitti...kendi moderatörünü arkasından hançerleyen bir forum burası beyler..kimleri küstürmedi ki...kemikleri sızlasın BBRR Abide geleni gideni öperdi zamanında..hiçbirimize kalmaz buralar beyler..gelip geçiciyiz yani...önemli olan iyi olabilmek iyi kalabilmek...

bbadayıda özledim..zamanında atışırdık birbirimize kitlerdik...keyifli günler eskide kaldı artık tekrar geri gelmez...2005-2010 arası dönem güzeldi diyebilirim..her geçen gün dünü aratıyor...çok isim var aslında..Urfalı bir polis abimiz vardı tatlı bir adam onun nikini hatırlayan varmı...

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:24 ----------

son olarak eklemek istediğim forumdaki insanların hayatlarına katıl gir hepsinin ne kadar değerli ve kıymetli olduklarını anlayacaksınız...

son beni en çok şaşırtan örneği ise..FEDOS nikli üyedir..kendisiyle uzun zamandır mt üzerinden yüzeysel diyaloglarımız olsada kendisini tanımamla şaşırmam bir oldu...adam bildiğin Yunus Emre..Mevlana modunda kalp temizliği had safhada acayip derecede beyefendi 50 li yaşlarda bir karakter...yani benim teorim MT de ne kadar üye varsa hepsi dünyalarında tatlı kişiler...mesela Samet Ağır abimiz de öyle bir adamdır...karakter kişilik babında nambır van..mesela Fedos ile Samet Agır birbirini neden tanımaz neden tanışmazlar hiç anlayamam..kader onları neden bir araya getirmez bilemem..iyi insanlarla karşılaştırdığı için MT ye minnettarım...ha ben bu insanlarla kendimi kıyasladığımda motor ve hayat tecrüesi anlamda düşük seviyelerdeyim mesela...yani gerçek hayatta çok sıkıcı düz biriyimdir..beni tanıyanlar bumudur lan falan demiştir içinden...

bir inandığım şey ise sıkıcı ve tekdüze hayatlarımız..maddiyata bakan konular belkide ama paralı ve mutsuz olmayı hep tercih ederdim...sağlık ve selametle kalın...

.
    ölü adam, Mengu16 ve muratdiksöz bunu beğendiler.

özlediğimiz gibi özlemeyeceğimiz tiplerde var. atsak daha kaliteli bir paylaşım platforumuna dönüşeceğiz

Motosikleti
    Ramzey Qm-250
    fat280, novarix, egelim43, tatlıhız, adem80, rapsy_09, murat48/30, gezginmotor
    Geneli Salcano Wolf başlığından ama pek çok konuya pek çok fikirle katılım sağlıyorlardı eskiden. Ben de onlarda ki sıcaklık ile devam ettim forum takibine. Ama şimdi sadece 2-3 haftaya bir girersem anca...
    egelim 43 bunu beğendi.

TamGazDevam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 08' / HONDA CIVIC VTEC 1.6 04'
    '' eski mersin MT üyeleri ( bir kaçı rahmetli oldu ) ''

Baştan sona okuduğum, bu kısma gelince bi yutkundum yahu içim kötü oldu..

Ben eski nick imle rus yaşar yeni ismimle ölü adam anahtarlıklı konularımdan bulabilirsiniz forumun ilk 10 dayık denebilir hey gidi 900rr lı zx9r lı karbüratör lü günler hey arabalara piknik tüpü gibi tüp takılmaya yeni başlanmıştı her girdiğimiz benzilikte doldur derdik hadi sizi eski günlere götüreyim arkadaşlar sene 2000 lerin başı cbr 929 yeni çıkmış yarı dijital sıvı kristal gösterge yani öh diyoz aga şekle şemale bak bu uçar falan 900rr la kaldırıyoruz gsxr 750 srad lar falan bir gün 4 arkadaş Ankaralılar bilir gölbaşında yol yeni yeni temelleniyor gittik ölüm virajı derlerdi arabalar patlardı öyle alet yola fena oturuyor falan hey gidi hey o zamanlar honda dan kelli motor çok bi de böyle başlangıçlar da yok türkiye de biz 30 ları yaralamışız sokakta 3 5 motor görünce sevinir selamlaşıyoruz falan tamirciler mz jawa lar kol geziyor :D özlemişiz honda nın bir 750 li var ismini bilmiyorum ayıptır söylemesi biraz paraya lüzüm olmuştu cbr900rr ı satıp o 750 yi aldım hatırlayan aydınlatsın burdan manisa tarafın a gittim hava kış kask kel gör vizör buğulanıyor 5 ve ya 6 kişiyiz benle diğerleri hep racing zar zor peşliyorum ince bi çizgi gibi gidiyorlar önümde stopları sisli hafif yüksek bir yerde sola viraj geldi aldım apex i verdim kontrayı ama viraj keskinmiş sisten görmedim tabi o ben düştüm 250 260 küsür kilo honda benim üstüme dizim altta birlikte yerde 2 3 tur döndük durdum bizim çocuklar yetişti motoru aldı beni kalkıdırdılar falan doktora hadi doktara yok dedim şiş ama oynatamıyorum az gittik gitmedik bi lokanta vardı o vakitler suyun üstünde balıkçı dedim burda balık varsa rakı da vardır girdik içeriye şöminede odunlar kızıyor o zamanlar televizyon popiler değil radyo var bi ince cızırtılı kiremit duvarlı güzel bi lokantaydı bir de aşık mahsuni şerif çalıyor ki sorma ayıptır söylemesi levrek yedik mevsimiydi bir de büyük rakı söyledik keyiflen 3 saat falan öldürdük ellimlen esnete esnete ayağımı vitese koyup dönüp ankaraya gelmiştik bereket versin kıştı soğukta şişmedi morarmadı ne günlerdi hey gidi hey arabalar da motorla hisli makinalardı hiç bir şey yapay zekada değildi şimdiki gibi yatış sensörleri vırtlar zırtlar yoktu her şey delikanlı işiydi lastiği biraz buyuk olan takım almaya istanbula gider gelene kadar eskitirdi :D şahinin 2000 2001 de felan sıfır fiyatı 9 10 liraydı ekonomi iyiydi 900rr ilkin 11 yahut 12 liraya almıştık o da bayinin :D bindirmesiyle cahillikten en pahalı oh sıkıştırır yürür gider tutuknaz peşlenmez denen zx9r dı o da 13.300 dü hiç unutmam 13.299 değil bak :D 13.300 dü sigara para değildi benzin falan biz yanmışız ülke olarak hey gidi hey ki hey...
    jackonbir bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-25
    Sahi, tinerci nerde ? Barodi de gitmiş .
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nedense bu geliyor aklıma başlığı her gördüğümde
    oluroyle bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-25

gelsin istemez misin?

gelsin istemez misin?
    siz giderseniz çok üzülürüm Şu yorumlara bakın yahu..
    yürekçe bunu beğendi.
    Kadim odur ki evvelini bilir kimse olmaya

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahi, tinerci nerde ? Barodi de gitmiş .
    barodi gideli çok oldu. tinerci ve bağrıaçık abiler de asirmahfinin forumdan atılması üzerine kendilerini attırdılar...
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı bykemik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fat280, novarix, egelim43, tatlıhız, adem80, rapsy_09, murat48/30, gezginmotor
    Geneli Salcano Wolf başlığından ama pek çok konuya pek çok fikirle katılım sağlıyorlardı eskiden. Ben de onlarda ki sıcaklık ile devam ettim forum takibine. Ama şimdi sadece 2-3 haftaya bir girersem anca...
    Merhaba arkadaşlar ben buralardayım genelde (dipte vatoz balığı misali)çamurda yatıyorum fat280 ile önceki gün beraberdik Alanyadan gelip misafirim oldular sağolsunlar rapsy 09 ve tatlı hız ilede gün aşırı görüşüyoruz adem 80 lede faceden irtibatımız devam ediyor
    Hayattayız ve sağız yani
    Eskisi gibi onlıne olamadığım doğrudur iş güç hayat meşakkati dünya telaşı diyelim
    mete_han ve bykemik bunu beğendiler.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)