Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Oto Kuaför 200 TL

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bahçelievlerde yeni bir yıkamacı açılmış geçerken dikkat ettim Oto Kuaför 200 TL yazıyordu sonra başka bikaç yıkamacıya da baktım onlarda da Oto Kuaför 200 TL yazıyor. Arabaya ne yapıyolar bu kadar paraya, bilen var mı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bildiğimiz iç dış harici,torpido cilalama,doseme temizleyip koruyucu bi madde ile koruma sağlıyorlar.Pasta cila ve motor kiyama yapan yerlerde var.Normal kullanıcılar pek yaptırmasa da yeni araba almış hevesli abilerimiz yada titiz abilerimiz yaptırıyor

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    senin bildiğin yıkama değil mengü. bu işi ben bir zamanlar hobi edinmiştim forumu bile var bambaşka bir dünya linkide burada www.detailturkey.net herkes kendi yapar uğraşır ama vaktim yok verip yaptırayım dersen bana göre bu işten en iyi anlayan hakkını veren uygulama yeri ankarada ki DBY detailing'tir. bak mesela forumda paylaştığı örnek uygulamalardan biri http://www.detailturkey.net/konu/bmw...amalari.24073/ bunun gibi binlerce uygulama yapıp paylaşım yapan var. hatta buradan daha aktiftir
    karadenizz bunu beğendi.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    bildiğim kadarıyla detaylı temizlik parlatma pasta cila polisaj gibi işler fiyata dahil

Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bildiğim kadarıyla detaylı temizlik parlatma pasta cila polisaj gibi işler fiyata dahil
    hakkıyla yapılan uygulama 1 günü geçer jimi. uğraşamıyosan 200 lirayı cebe koyup sadece cilalı şampuan ve eldivenle temizleyip koyucaksın makinayı garaja
    jimi_hendrix bunu beğendi.

karaca3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    iç dış motor dışında döşemeler tavan bagaj her yer temizleniyor.

Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hakkıyla yapılan uygulama 1 günü geçer jimi. uğraşamıyosan 200 lirayı cebe koyup sadece cilalı şampuan ve eldivenle temizleyip koyucaksın makinayı garaja
    ben kendim hakkıyla yaptığımı düşünüyorum tüm hafta sonum motorla uğraşmaya geçiyor :D

Oto kuaför deyince aklıma direk bu geldi. http://www.motosiklet.net/forum/moto...etmeliyim.html
    Osm@n bunu beğendi.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    senin bildiğin yıkama değil mengü. bu işi ben bir zamanlar hobi edinmiştim forumu bile var bambaşka bir dünya linkide burada www.detailturkey.net herkes kendi yapar uğraşır ama vaktim yok verip yaptırayım dersen bana göre bu işten en iyi anlayan hakkını veren uygulama yeri ankarada ki DBY detailing'tir. bak mesela forumda paylaştığı örnek uygulamalardan biri http://www.detailturkey.net/konu/bmw...amalari.24073/ bunun gibi binlerce uygulama yapıp paylaşım yapan var. hatta buradan daha aktiftir
    aha benim kafadan bi insan daha çıktı.

Ben bu forumda zamanında çok vakit geçirdim hatta kendime yurt dışından nilfisk basınçlı yıkama makinesi, foam lance ve valet pro snow foam getirttim. sonuç mükemmeldi. her haftasonu en az iki saat yıkamaya ayırırdım. şimdi pek de gösterişli olmayan bir araç kullanıyorum. zaten beyaz renkli yıkasam da yıkamasam da pek belli olmuyor. hortumla yıkama makinesini birleştirdiğim aparat geçen sene kırıldı. daha yenisini almadım 10 TL'lik bir şey. motoru da bakımdan bakıma honda servisinde yıkatıyorum. benim gibi adamın düştüğü hallere bak. ama çok daha zahmetli oluyordu yahu. dediğim gibi sonuç mükemmel olmasa zahmetine katlanılmazdı. en iyi araba yıkamacı bu bu malzemelerle kendi yıkadığınız gibi titiz yıkayamaz. bu arada irfan abi kingdir

Alıntı linkinpark20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aha benim kafadan bi insan daha çıktı.

Ben bu forumda zamanında çok vakit geçirdim hatta kendime yurt dışından nilfisk basınçlı yıkama makinesi, foam lance ve valet pro snow foam getirttim. sonuç mükemmeldi. her haftasonu en az iki saat yıkamaya ayırırdım. şimdi pek de gösterişli olmayan bir araç kullanıyorum. zaten beyaz renkli yıkasam da yıkamasam da pek belli olmuyor. hortumla yıkama makinesini birleştirdiğim aparat geçen sene kırıldı. daha yenisini almadım 10 TL'lik bir şey. motoru da bakımdan bakıma honda servisinde yıkatıyorum. benim gibi adamın düştüğü hallere bak. ama çok daha zahmetli oluyordu yahu. dediğim gibi sonuç mükemmel olmasa zahmetine katlanılmazdı. en iyi araba yıkamacı bu bu malzemelerle kendi yıkadığınız gibi titiz yıkayamaz. bu arada irfan abi kingdir
    irfan detailing işinin altın elbiseli adamı zaten skoda kullanıyodu ama beyaz diye hiç uğraşmamazlık etmiyodu bilmiyorum şimdi neye biniyodur kim bilir. 2-3 sene önce daha çok ilgiliydim artık uğraşasım yok malesef. meguiarsın da neredeyse tüm setini tamamlamıştım. sadece nxt wax atmam el uygulama pediyle 4-5 saat sürerdi kil temizliğinin arkasından. çok kez dışarda gezerken kime yıkatıyosunuz diye soruldu arabada metalik siyahtı öyle bi derinlik hissi oluşurdu ki bakan büyülenirdi, yağmurda bir damla su tutmazdı

Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben kendim hakkıyla yaptığımı düşünüyorum tüm hafta sonum motorla uğraşmaya geçiyor :D

Oto kuaför deyince aklıma direk bu geldi. http://www.motosiklet.net/forum/moto...etmeliyim.html
    foto bekliyoruz jimi

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Troll bi konu açmadığıma sevindim. Anıları falan canlananlar oldu

200 liraya kuafor ucuz aslinda. Koskoca insan. Maliyeti ne kadardir kim bilir.

Motosikleti
    Yohhh
    irfan detailing işinin altın elbiseli adamı zaten skoda kullanıyodu ama beyaz diye hiç uğraşmamazlık etmiyodu bilmiyorum şimdi neye biniyodur kim bilir. 2-3 sene önce daha çok ilgiliydim artık uğraşasım yok malesef. meguiarsın da neredeyse tüm setini tamamlamıştım. sadece nxt wax atmam el uygulama pediyle 4-5 saat sürerdi kil temizliğinin arkasından. çok kez dışarda gezerken kime yıkatıyosunuz diye soruldu arabada metalik siyahtı öyle bi derinlik hissi oluşurdu ki bakan büyülenirdi, yağmurda bir damla su tutmazdı

foto bekliyoruz jimi
    valla abi telefon nokia3120 classic... motorunu göster kısmına bir foto attım ancak o kadar kaliteli çekebiliyor...
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Motosikleti
    .
    İdeal fiyat,ülkedeki tüm kızların bir mezuniyet saçı,bakım,boyama için verdikleri fiyattır kuaföre..Ablamın düğününden biliyorum,gelin saçının 500 tl'den başladığı bir ülkede gayet normal bir fiyat.Bayan kuaförü hak ediyorsa oto kuaförüde hak ediyordurHatta iyi bir pazarlıkla 170tl'ye bağlanabilir.Otomobillerinde şımartılmaya ihtiyacı vardır.
    Not:En son 4 ay önce oto yıkamaya uğradımyakıt istasyonları sağolsun..

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Aracınıza temiz biniyorsanız ve titiz bir kullanıcı iseniz pek de birşey yapmıyorlar. Ama böyle araclarına leş gibi binen insanlar var mesela onların araclarını alıyorlar 1-2 gün ugrasıp pırıl pırıl ediyorlar. Araç nerdeyse ilk günkü haline dönüyor. Ama iş bilmeyene, mahalle arası oto yıkamacılara vs yerlere kesinlikle yaptırılmaması gereken bir işlem. Sonax, Autoclub gibi profosyonel ve kurumsal firmalarda yaptırılmalı diye düşünüyorum. E tabi küçük işletme olupda hakkını vere vere yapan da var tabi bu işin.

Motosikleti
    .
    Benim otomobil büyükşehir belediye çöplüğü gibi..Çantama artan sucuklu tostu koymuştum acıkınca yerim diye .Yan bölmesi çok kullandığım bir kısmı değildi.Tam 1 hafta sonra bulmuştum.Yani durum o derece vahim

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıntı Kübra006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim otomobil büyükşehir belediye çöplüğü gibi..Çantama artan sucuklu tostu koymuştum acıkınca yerim diye .Yan bölmesi çok kullandığım bir kısmı değildi.Tam 1 hafta sonra bulmuştum.Yani durum o derece vahim
    Ve sen o tostun kiymetini bilmeden atmışsındır esas bekledikçe güzelleşmiştir ne yenir o tost varya offfffffff
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

bayan

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Aboov durum baya vahim. Su konuyu tekrar okuyunca yikama makinemin kirilan aparatini almaya karar verdim. Hatta sony aksiyon kamerasi da aldim belki video bile eklerim.

Motosikleti
    .
    Aşırı unutkanlık ve yorgunluk diyelim:-)kafa dalgınlığı çok..annem o tostu çantada bulduğumu görünce evlatlıktan red ediyordu:-) tv kumandasını buzdolabında,araç anahtarını migros markette kaybetmişliğim var.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    bayan
    Şaşırma, kadınlar arabalarını çok pis kullanıyorlar genelde. Çünkü arabalara çok fazla anlam yüklemiyorlar, bir yerden bir yere giderken kullanılan bir araç nihayetinde.

2. el araç alırken binicisi kadın olan ne kadar araç baktıysam leş gibiydi, hele ki çocuklu bir kadınsa aman diyim. Kendi karımdan biliyorum

Gerçi ben de araçlarımı pis kullanıyorum, bir şey yiyip içtiysem camdan sokağa atacağıma sağ koltuğun önüne yere atarım. Uzun bir süre o çöp birikir ve ha şimdi ha sonra atarım diyerekden araba çöp arabaya dönüşür.

Yıkamacıların önünden geçmem, benim için büyük zaman kaybı. Benzin istasyonlarında ki yıkamalara da girmem. Nasılsa bir daha kirlenecek

Camlar aşırı kirliyse pompanın yanındaki süngerli silgeç ile camları silerim, araba da artık binip inerken üzerimi kirletecek kadar kirli ise istasyonda hızlıca yıkatırım

Boş vakitm varsa ve içimden geldiyse senede bir iki yıkayınca silmişliğim vardır.

Motorumu da yıkamam pek, ıslak mendil forever Buradan motoruna ve araçlarına bakmayan özenmeyen biri olduğum sanılmasın, motor ne kadar az yıkanırsa o kadar uzar ömrü
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)