Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbul için fikir

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KTM 250 Duke
    Arkadaşlar merhaba.
    Ben ilerleyen günlerde İstanbula gelmeyi düşünüyorum gezmek amacıyla. Fakat İstanbula daha önce hiç gitmediğim için hiç bir yerini bilmem etmem. İstanbul'u bilen arkadaşlara ricam; hangi semtte konaklamak gezmek için kolaylık sağlar. Ve de bildiğiniz güvenilir otel-apart önerebilir misiniz.
    Şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Kaç günlüğüne geldiğinize ve tarihe göre gezeceğiniz yerler için seçenek verilebilir.

Ama kaç gün için olursa olsun,
    Kapalıçarşı ve Mısır çarşısı gezilir.
    Sultanahmet meydanı, Sultanahmet camii, Ayasofya gezilir. Vakit varsa Topkapı sarayıda elbette.
    15 lira verip gemiyle boğaz turu yapılır.
    Bu saydıklarım 2 gününüzü alır. İstanbula gelen birinin yapması gereken bir tur.
    Daha uzun kalınacaksa seçenek çok.

Kalacak yere gelince, İngiltere'de yaşayan bir arkadaşım her geldiğinde Beyoğlunda apart hotellerde kalıyor.
    Duşu, tuvaleti oda içinde olanlar 150 Lira günlük. Birde ortak duş ve tuvalet olanlar var. Onlar sanırım daha ucuz. Üstelik apartlar İstiklal caddesi üzerinde. Taksimde Istambulun göbeği. Oradan her yere gidilebiliyor. Beyoğlunu gezme şansıda var.

Motosikleti
    KTM 250 Duke
    4 ya da 5 gece kalmayı düşünüyorum. Ortak kullanımlı değil de uygun fiyatlı güvenilir ev gibi bir yer arıyorum. Bahsettiğiniz apartın adını söyleyebilir misiniz

Motosikleti
    SYM FIDDLE
    Arkadasın yazdığı yerleri gezebilirsin ancak beyoğlu yerine ortaköyde kı butik otellerde kalmanı tavsiye ederim.Lakin beyoğlu bana herzaman fazlasıyla güvensiz geliyor

Motosikleti
    KTM 250 Duke
    İşletmelerin isimlerini söyleyebilir misiniz

Deadly Sto(R)m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 / Mondial X-Treme Maxx 200i
    Alıntı mscofieldx3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 ya da 5 gece kalmayı düşünüyorum. Ortak kullanımlı değil de uygun fiyatlı güvenilir ev gibi bir yer arıyorum. Bahsettiğiniz apartın adını söyleyebilir misiniz
    Ev arıyorsanız www.airbnb.com üzerinden evlere bakabilirsiniz. Kimi sadece oda kiralar kimi evin tamamını.
    2006 Honda Activa (2006-2009) > 1996 BMW F650 (2007-2008) > 2016 Mondial RX3i Evo (2016-2017) > 2006 Yamaha XT660R (2017 - 2020) > 2017 Honda CRF 250L ABS (2020 - 2021) > 2022 Mondial X-Treme Maxx 200i (2022-...)

Motosikleti
    KTM 250 Duke
    Yalnız ben güvenilirliğinden emin olduğunuz bir yeri tavsiye edebileceğinizi düşünmüştüm

Motosikleti
    Kuba Superlight 200
    Bence en mantıklısı marmaraya yakın herhangi bir yerde otel/motel tutabilirsiniz.Tarihi yarım adayı 1 haftada zor bitirsiniz marmarayda direkt olarak tarihi yarım adaya çıkışı var sizi yormaz

ufoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xpulse 200t
    Mart ayı için bir iki otel müşterimize sordum. Sultanahmet, Kapalıçarşı civarı butik oteller hatır için 70 euro fiyat veriyor.

Geleceğiniz tarih önemli.
    Hala bilgi vermediniz.
    Örneğin şu an Atatürk havalimanı civarında 4 yıldızlı, teöiz, güvenli oteller 29-39 Euro oda+kahvaltı.
    Mart ayında Paskalya nedeniyle çok turist olur fiyatlar yükselir.

Bu arada Beyoğlunda Istiklal caddesine bakan oteller daha güvenli. Neredeyse 24 saat resmi/sivil polis dolaşır bölgede.

Hülasa, hangi tarihte geleceğiniz.
    Motosikletle gelip gelöeyeceğiniz bilgisini verirseniz eğer,
    Daha sağlıklı öneriler gelecektir.

Motosikleti
    Regal Raptor 150
    Motorla gelmeyi düşünüyorsan,Sirkeci veya Laleli muhitlerinde uygun fiyatlı hiçte fena olmayan birsürü oteller var bihassa Sirkeci oldukça merkezi bir konumda olup gezilip görülecek yerler için en iyi toplu taşıma olanaklarına sahip merkezi bir konumdadır, ayrıca motorla gelirseniz otoparkları mevcut olanları mevcuttur.

Motosikleti
    Mondial 100Fmh Yamaha Mt25(2016)
    Fuara Gel 😉

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)