Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Aliexpress Order Closed

Motovento
    REKLAM ALANI
    RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Beyler Aliexpress alışveriş sitesinde farklı kullanıcı hesaplarından tek bir hesap kartı ile 400 TL lik farklı farklı ürünler aldım.

Zor bir cümle oldu umarım anlaşılır olmuştur.

Siparişlerin ücreti anında kesiliyor. Ardından 3 gün sonra bir baktım hepsinde ORDER CLOSED yazıyor. Anlık yazışma kısmından Aliexpress e durumu izah ettim. Para iadesi istedim. Adamlar paranız bankanızda, banka ile görüşün diyorlar. Bankaya gidiyorum bize iade yapılmamış deniyor. Aliexpressteki müşteri temsilcileriyle saatlerce konuştum tartıştım adamlar paranız bankada diyor bankanız ile görüşün diyorlar. Paranız kesildikten sonra 24 saat içinde Aliexpress e sunuluyormuş eğer onaylanırsa Aliexpresin havuzuna gidiyormuş para. Onaylanmadığıniçin order closed olmuş ve paranız bankanızda diyorlar. Banka para bizde değil iade olmamış diyor. Ben ne yapacağımı bilemedim.

Bana bi tavsiye, destek veya çare sunar mısınız ? Bu siteyi aktif kullanan arkadaşlardan yardım bekliyorum... Şimdiden çok sağolun...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

order closed olduktan sonra 1 gün beklediniz mi? 1 gün sonra genelde bankanıza düşüyor.

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    5 gün geçti hocam order canceled değil de order closed oldu. Bir kere daha böyle olmuştu 45 gün geçti iade olmamıştı. Anlık yazışmadan direttim Aliexpress te baya zorladım onlar da bankanın fax numarasını istedi. Bende verdim ve bikaç gün sonra param iade olmuştu. Tekrar bu sorunla karşılaştım ama bu sefer çözemedim...

Bu konuda bilgisi olan var mı?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)