Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Evrende yanlız olmamız mümkün mü ?

Katılımcı sayısı
76. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet. Evrende Yanlız Biz Varız

5 6.58%
  • Hayır. Evrende Yanlız Değiliz

71 93.42%

Evrende yanlız olmamız mümkün mü ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Sanmıyorum. Bence suriyeli uzaylılar falan da var.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS 150>Pulsar NS200 ve CBR500R
    Bu işin sonu horoza sorulan soruya döner , biz işimize bakalım.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnsanoğlu burnunucunu göremezken,
    Milyarlarca galaksiden bir tanesinin
    Tek bir zerresi olan bu gezegende
    Yalnız olabilme ihtimalimiz
    İhtimal dışı bence.

O kadar uzak mesafelerdeyiz ki diğer gezegen ve diğer galaksilere,
    Sanıyorum bir galaksiden, bir diğer galaksiyi keşif edecek
    donanımın üretilmesi ciddi zaman alacaktır.
    Hatırladığım kadarıyla evrendeki genişleme yüzünden tüm gezegenler hızla birbirinden uzaklaşıyor, o yüzden birbirleriyle kontakt kurma ihtimalleri yok gibi bir şey diyordu bir matematikçi.
    Tecimen bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte o yapay şeyleri uzaylılar üretiyo büyük ihtimal oluroyle. insanoğlu telefonu bilgisayarı nasıl üretsin ? demek ki uzaylılarla beraber yaşıyoruz ? ama korkma bizim insan olduğumuz kesin yiyip içip yatıyoruz
    Yaptiginiz insan tanımı için tebriklerimi iletiyorum.

Alıntı Halit_79 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu evren ve oradaki yaşam olunca hep aklıma Jodie Foster ın 97 yapımı "Mesaj - Contact" isimli filmi geliyor. Çok etkilenmiştim açıkçası, izlemeyen varsa mutlaka tavsiye ederim.
    Rez alayım şurdan ismini arıyordum teşekkür ederim. Interstellar'da güzel filmdir

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı Halit_79 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu evren ve oradaki yaşam olunca hep aklıma Jodie Foster ın 97 yapımı "Mesaj - Contact" isimli filmi geliyor. Çok etkilenmiştim açıkçası, izlemeyen varsa mutlaka tavsiye ederim.

"THE VISITORS" "ZİYARETÇİLER" EN Unutulmaz uzaylı dizisi

https://www.youtube.com/watch?v=j_vEZ1mbSO8">https://www.youtube.com/watch?v=j_vEZ1mbSO8" />

https://www.youtube.com/watch?v=u0zqtWahEWM">https://www.youtube.com/watch?v=u0zqtWahEWM" />
    Carbondioxid bunu beğendi.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

t4m3r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 NK
    Cosmos bir uzay seruveni
    Izlemenizi tavsiye ederim

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    açıkçası ben hala televizyona görüntülerin nasıl geldiğini anlamadım.
    kozmoloji 2 beden büyük gelir

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı Sinan Er adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "THE VISITORS" "ZİYARETÇİLER" EN Unutulmaz uzaylı dizisi

https://www.youtube.com/watch?v=j_vEZ1mbSO8">https://www.youtube.com/watch?v=j_vEZ1mbSO8" />

https://www.youtube.com/watch?v=u0zqtWahEWM">https://www.youtube.com/watch?v=u0zqtWahEWM" />
    yenisini de yapmışlardı ama nedense tutmadı, devam ettirmediler. Çok iyiydi. Yenisini de izlemenizi tavsiye ederim

http://altyazi.org/sub/m/22441/V.html

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı Samet Ağır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allahın herşeye gücü yeter,ol der oluverir...
    Ama bizlere bu konuda bişeyden bahsedilmemesi insanlar ve cinler haricinde bilgi verilmemesi en azından bizim gibi akıllı mükellef yaratıkların olmayacağını düşündürüyor...
    Hayvan v.b şeyler olabilir,bilmiyorum emin değilim,bu benim görüşüm...
    bak seni gördüm ve konuyu tam okumadan cevap yazmak zorunda hissettim.

bir ayette yazıyor ki; "biz insanları, cinleri ve melekleri ibadet etmeleri için yarattık." buna yakın bir ayetti ve bu ayeti iyi okuyun. çünkü bu 3 varlığın dışında yaratılış yok yazmıyor. yani başka varlıkların varlığı hakkında ayetler yok ama yokluğu hakkında da ayet yoktur.

yani emin değilim ama başka yaratıkların olmadığını söyleyen bir ayet varsa yazın buraya. lütfen müslümanları yobaz ve salak-at gözlüklü gibi göstermeyin artık.

asıl müslüman ilme önem verir. ibadet etmeyi sadece namaz kılmayla oluyor sananlar kendini müslüman zanneden kafirler. insanlığı daha iyi hale getirmeye çalışmıyorlar sanıyorum. şimdi bazı kanallarde "konuşan seccade" satılıyor. be kardeşim para kazanmak için amma kullanıyorsun müslümanlığı ve bunu gören cahil insanlarda alıyor bu seccadeyi.

iki dua ezberleyemiyorsan yazıklar olsun, konuşan seccade mi olur. içinde bellek ve hoparlör var, batarya var. ses kaydını çalıyor siz düğmelere basınca.

ha birde bunu alan vay be diyor teknoloji gelişmiş diyordur. çok kötü bir durum. şu anda teknolojide en hayret ettiğim şey içerisinde milyonlarca transistör bulunan CPU'lardır. CPU yapım videolarını izleyinde görün. beyniniz almaz.

var olan teknolojiyi beynimiz almazken bu koca evreni akıl edemeyiz bile çünkü bizi aşan bir durum.

bizden başka hayat vardır. biz uzayda yaşadığımız için bizde uzaylı olarak geçiyoruz bu arada. biz uzaylıyız arkadaşlar.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Soruya kısaca cevap vermek gerekirse ,farklı boyutlarda varlıklar (cinler) var ! Cinler ile ilgili sadece şunu belirteyim. Onlar sizi görür siz onları göremezsiniz. Uzaylı diye tabir edilen UFO (İngilizce: "Unidentified Flying Object"/tanımlanamayan uçan nesne) ile ilgili aksiyonlara ise bir kaç cinin oluşturduğu halka oyunları demek yanlış olmaz herhalde. Tabi ki en doğrusunu ALLAH bilir.

Şayet cinleri gördüğünü söyleyen bir kişi görürseniz büyük ihtimalle musallat yaşıyordur! Yani kişiye cinler musallat olmuşlardır. Yabancı filmlerde bizde cin musallatı denilen bu olayı exorcism konulu filmlerde daha farklı şekilde izleyebilirsiniz.

Mesela bugün bazı yabancı istihbarat servisleri cinleri kullanıyor! Hatta kahve falı bakanların çoğunda bile cin desteği vardır. Cinler gelecekten haber veremezler sadece olanı söylerler onu da doğru söyleyip söylemediklerini bilmek zordur.

Ayrıca bazı kişiler cinleri eski dönemlere ait ''DEFİNE ve HAZİNELERİ'' bulmak içinde kullanıyor.

Yaklaşık 2 seneye yakın cinlerle ilgili araştırmalar yapıyor makaleler okuyor ve videolar izliyorum. Artık cinler benim için bir hobi oldu.

Motosikleti
    KTM Duke 390
    Evet mümkün. Kendimden biliyorum. Ben bu evrendeyim ve yalnızım

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı A.Volkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Soruya kısaca cevap vermek gerekirse ,farklı boyutlarda varlıklar (cinler) var ! Cinler ile ilgili sadece şunu belirteyim. Onlar sizi görür siz onları göremezsiniz. Uzaylı diye tabir edilen UFO (İngilizce: "Unidentified Flying Object"/tanımlanamayan uçan nesne) ile ilgili aksiyonlara ise bir kaç cinin oluşturduğu halka oyunları demek yanlış olmaz herhalde. Tabi ki en doğrusunu ALLAH bilir.

Şayet cinleri gördüğünü söyleyen bir kişi görürseniz büyük ihtimalle musallat yaşıyordur! Yani kişiye cinler musallat olmuşlardır. Yabancı filmlerde bizde cin musallatı denilen bu olayı exorcism konulu filmlerde daha farklı şekilde izleyebilirsiniz.

Mesela bugün bazı yabancı istihbarat servisleri cinleri kullanıyor! Hatta kahve falı bakanların çoğunda bile cin desteği vardır. Cinler gelecekten haber veremezler sadece olanı söylerler onu da doğru söyleyip söylemediklerini bilmek zordur.

Ayrıca bazı kişiler cinleri eski dönemlere ait ''DEFİNE ve HAZİNELERİ'' bulmak içinde kullanıyor.

Yaklaşık 2 seneye yakın cinlerle ilgili araştırmalar yapıyor makaleler okuyor ve videolar izliyorum. Artık cinler benim için bir hobi oldu.
    Bu çok bilimsel açıklamanızdan dolayı sizi kutluyorum. Özellikle ufo nun ne olduğu konusundaki tezinize bayıldım.
    Yiğit_, SametSenel ve Tecimen bunu beğendiler.

Motosikleti
    xt 600
    Alıntı MimTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu çok bilimsel açıklamanızdan dolayı sizi kutluyorum. Özellikle ufo nun ne olduğu konusundaki tezinize bayıldım.
    aslında ufo tanımı biraz örtüşüyor.
    ufo, batı medeniyetinin "cin"idir.

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşımız öyle demiyor ama :

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı A.Volkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Aaa... hiç korkmuyor musunuz ?
    2 senedir garip bir olay yasadiniz mi...

Bir arkadaşımda ben bu garip olayı yaşadım. Bir yerim agridiginda Uzaktan bana gözlerini kapat derdi Kapatirdim ve bir süre acmazdim isini bitirince beni caldirirdi öyle acardim gozumu fi tarihinde. Ağrım ciddi ciddi geçerdi. Bir gün bana mesaj atmış ben görmemiştim mesaji ,utu yormamistir umarım dedi ben sok olmustum..sende cin mi ne var diye sordgumda bioenerji derdi....

Motosikleti
    xt 600
    Alıntı MimTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşımız öyle demiyor ama :

tamam, o kısımlara lafım yok.
    ben ufo fenomeninin de amerikan zihninde bizim "cin"lere yakın bir karşılığı olduğu kanaatindeyim.
    yoksa; cin gördüğünü iddia edenlerin tedaviye ihtiyacı olduğunu "şuralarda biyerde" yazmıştık.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı Archidraw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet mümkün. Kendimden biliyorum. Ben bu evrendeyim ve yalnızım
    aynı yalnızlığı ben de çekiyorum... metalci bağyanlar eklesin...
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Motosikleti
    xt 600
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı yalnızlığı ben de çekiyorum... metalci bağyanlar eklesin...

metalci derken amirim?
    Sinan Er ve jimi_hendrix bunu beğendiler.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aaa... hiç korkmuyor musunuz ?
    2 senedir garip bir olay yasadiniz mi...

Bir arkadaşımda ben bu garip olayı yaşadım. Bir yerim agridiginda Uzaktan bana gözlerini kapat derdi Kapatirdim ve bir süre acmazdim isini bitirince beni caldirirdi öyle acardim gozumu fi tarihinde. Ağrım ciddi ciddi geçerdi. Bir gün bana mesaj atmış ben görmemiştim mesaji ,utu yormamistir umarım dedi ben sok olmustum..sende cin mi ne var diye sordgumda bioenerji derdi....
    Öncelikle geç cevap yazdığım için herkesten özür dilerim genelde hafta sonları siteye pek uğramıyorum bir de konu dışı bölümüne zaten uyarı gelmediği sürece de pek girmiyorum.

Şimdi benim burada yaşadıklarımı yazmam pek doğru olmaz açıkçası. Sadece şunu belirteyim ben cin musallatı yaşayan insanlar ile bire bir görüştüm ve bu kişilere uygulanan seanslarda oradaydım. Pek korkulacak bir durum söz konusu değil. Farklı boyutlarda yaşayan bir varlık insana kolay kolay zarar veremez emin olun. Tabi ki siz bir takım ayinler yapıp çeşitli şekillerde davet etmediğiniz sürece! Cinin insana musallat olması için ruhsat alması lazım bu ruhsatı da emniyetten trafik tescil müdürlüğünden almıyor. Daha farklı şekilde bu izni elde ediyorlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:36 ----------

Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok değerli Fatih abim hatırlıyor musun sana özelden mesaj atarak Ankara'ya geleceğim demiştim hatta TC plakalı lacivert bir Toyota görürsen o benimdir diye espiride yapmıştım, İşte o zaman seans için ulusa geliyordum arada da seni çok sevdiğim için seni görmek ve senin ile tanışmak istemiştim. Ancak nasip olmadı çok üzüldüm. Çünkü seni görmeyi seninle tanışmayı çok istiyordum. Gerçi sonra sen mesajımı geç gördüğünü yazdın ama o zaman ben istanbula çoktan dönmüştüm. Çünkü sadece bir günlüğüne seans için gelmiştim. Neyse sanırım yine ankara'ya geleceğim bu sefer İnşaAllah tanışırız çok değerli sayın abim!
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)