Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Gs Bayrağini Cevik Kuvvet Koruyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    ALBATROS-FB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Arkadaşlar işim gereği her gün boğaz köprüsünden geciyorum bildiğiniz gibi bu sezon gs şampiyon oldu ve köprüye bayrak astılar ve bi sürü olay benim değinmek istediğim konu boğaz köprüsünde bayrağın başında dört adet polis memuru nöbet bekliyove bunların parasını biz vergi ödeyerek veriyoruz bence cok yanlış bi olay polisin bu memlekette daha önemli işleri var gitsin onları yapsınlar bayrak koruncaksa gs kulübü özel güvenlik tutsun bence utanılacak bir olay bu
    TEK AŞKIMFENERBAHÇEalbatros-fb@hotmail.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    siz de o zaman zırt pırt gidip bayrağı kesmeyin
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Bir grup spordan ve spor ahlakından anlamayan kendilerini "taraftar" zanneden maganda yüzünden, böyle ufak tefek yerlerde utanılacak olaylar yaşanılıyor, polislerimiz komik "görev"(?)ler yapmak zorunda bırakılıyor, vergimiz... böyle bir hiç uğruna kayboluyor.

Belki bu olay birkaç gün böyle sürüp atlatılacak, ama vergiyle maaşları ödenen polisler...vs de bu"taraftar"lar yüzünden ölen kimbilir daha kaç kişi ile ilgili benzer "görev"(!)ler yapacaklar.

Olay poliste veya özel güvenlikte değil taraf tutmasını bilen taraftarda bitiyor.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

speedygonzales - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    :-(
    Alıntı ALBATROS-FB adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar işim gereği her gün boğaz köprüsünden geciyorum bildiğiniz gibi bu sezon gs şampiyon oldu ve köprüye bayrak astılar ve bi sürü olay benim değinmek istediğim konu boğaz köprüsünde bayrağın başında dört adet polis memuru nöbet bekliyove bunların parasını biz vergi ödeyerek veriyoruz bence cok yanlış bi olay polisin bu memlekette daha önemli işleri var gitsin onları yapsınlar bayrak koruncaksa gs kulübü özel güvenlik tutsun bence utanılacak bir olay bu
    önce fb lilerden utan iki güne bir yırtmasınlar bayrağı.çok büyük saygısızlık yapıyorlar eğer fb.liler olgun olsaydı o polislerde orda nöbet tutmazdı

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Burada meydandaki direk her sene kazanan takımın renklerine boyanır, kazanan da kaybeden de birlik içerisinde eğlenir.

Medeniyetten dem vurulan istanbul bir şehirde bu tip şeylerin olması komik doğrusu.

Ayrıca her sene maç sezonu boyunca binlerce polis stadyumlarda "KOMİK" görevler alıyor. seyircilerden 6 saat önce gelip stadı 3 saat sonra terketmek zorundalar.

Takımların parsayı götürdüğü maçlarda, kendi güvenlik görevli timlerini oluşturmayıp görevi kamu düzeninin sağlanması olan polisi böyle "Komik" durumlara sürükleyen takımların, boğazda dalgalanan bayraklarını 4 tane polisin koruması hiç te garip gelmedi
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    polisin başka işi mi yok tobe tobe
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

Alıntı ALBATROS-FB adlı üyeden alıntı
    Kendini kaybetmiş taraftar , polisi bile dinlemezken , zavallı güvenlik görevlisini ; köprüden aşağı atar!

Alıntı xxxxx adlı üyeden alıntı
    Tamamen katılıyorum.Herkes ahlak kuralları çerçevesinde , takımını desteklerse , kimse zor duruma düşmez.!

Haaa yanlış anlama albatros-fb ; senin bu konuda görüş sahibi olman da çok ii bir adım!

johnny_rook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gerçekten çok ilginç arkadaşlar, ben bugüne kadar hiç bir fb linin ki içlerinde en düzgün olduklarını bildiklerim var bu olayı kınadıklarını falan duymadım, demek ki tüm camia bu olayı destekliyor, öyle üç beş çapulcu işi diyerek hemen olayı basite indirgemeyelim, nerede hoşgörü ?

eleştiri aşağıdaki gibi olsaydı kimsenin diyecek bir lafı olmazdı
    1. durumun bu hale getirilmesine sebep olanlar ve katkıda bulunanlar
    2. gerçektende vergilerimizle bizlere hizmet etmesi gereken kişilerin böyle bir koruma hizmeti vermesi
    ama bence 1 daha ağır basıyor maalesef

gazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XR600R
    Alıntı spedygonzales adlı üyeden alıntı
    önce fb lilerden utan iki güne bir yırtmasınlar bayrağı.çok büyük saygısızlık yapıyorlar eğer fb.liler olgun olsaydı o polislerde orda nöbet tutmazdı
    arkadasim isin ucunda haksizlik var...fenerbahce sampiyon oldugunda koprunun dengesini..!!!!! bozar diye astirmadilar...ama galatasaray sampiyon olunca bu denge olayi ortadan kalkiyor..oncelikle bu adaletsizligi bitirsinlerrr..

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    o kadar polisin orada durması yanlış. gs kendisi adam tutsun. polise niye yaptırıyor.

haa pardon unutmuşum. gs o parasızlıkla nasıl güvenlik tutacak. onlarada yazık. o bayrak için bütün bütçelerini harcamışlardır

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Bu sorun yine Galatasaray-Fenerbahçe çatışmasına dönmesin lütfen.

Sorun apayrı birşey, yazılanlar alakasız şeyler...
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

parvez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250

chopper250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 100 cc ve mondial mct 250
    Alıntı olcan138 adlı üyeden alıntı
    Bir grup spordan ve spor ahlakından anlamayan kendilerini "taraftar" zanneden maganda yüzünden, böyle ufak tefek yerlerde utanılacak olaylar yaşanılıyor, polislerimiz komik "görev"(?)ler yapmak zorunda bırakılıyor, vergimiz... böyle bir hiç uğruna kayboluyor.

Belki bu olay birkaç gün böyle sürüp atlatılacak, ama vergiyle maaşları ödenen polisler...vs de bu"taraftar"lar yüzünden ölen kimbilir daha kaç kişi ile ilgili benzer "görev"(!)ler yapacaklar.

Olay poliste veya özel güvenlikte değil taraf tutmasını bilen taraftarda bitiyor.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    fenerbahçeli olmaktan utandırdılar...biz şampiyon olduğumuzda kimse bayrağımızı indirmedi...orada polisin durması daha da utanç verici...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    sana katılıyorum olcan 138

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125

Motosikleti
    olcan138´isimli üyeden Alıntı

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok enteresan yani 4 tane polis gece gündğz başında nönetmi tutuyor bayrağın

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    yakacam ben onu
    Yeni yine yeniden

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler