Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MİNİBUS YAKIT TÜKETİMİ HAKKINDA

Motovento
    REKLAM ALANI
    antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    motor forumunda minibus sormam yersiz fakat internette ilgili bilgiyi bulamadım

hem dükkana hemde kullanma amaclı minibus dusunuyoruz camlı van olabilir.

seçeneklerimi eleye eleye transporter ve opel vivano yada reno trafic e cevirdim bu araçları kullanan varmı varsa yakıt durumu nedir ( bakım sorun değil )

transporter 1.9 t5 kasa ort yakıt tüketimi ?
    trafic 1.9 ort yakıt tuketimi ?

bilgi veren altın bulsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    trafic kullandım. hayvan gibi gidiyo, yokuşta yer çekimi kanunu nedir bilmez. bi o kadar da az yakıyo hatta hiç yakmıyo transporterda da artçı oldum biraz dar geldi bana.. şimdi yazmadıklarımı da göz önünde bulundurup genel bi düşüniyim.... trafic diyorum.

edit: bakalım altın bulabilecekmıyım yazdım o kadar..
    antilop_skul bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Şimdi, kalite, kullanım konfor v.s. den bahsetmiyorum. Yalnızca yakıt tüketimi konusunda VW 7-8 litre / 100 km oluyor.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Transporter ve transit çok kullandım.

2001 t4 caravellemiz var 2.5 motor. en başından beri bizde. Yakıtı yaklaşık 11 lt/100km gibi birşey. Arada eleman bindiğinden, turboyu kucakladık bir kaç sefer. şu an da biraz son demlerini yaşıyor

Transitin de her kasası var, Transitte yakıt fazla oluyor. Ama elemana falan gidiyor, sağlam yani parça kalitesi falan. vw'ye göre de parça fiyatı biraz daha uygun.

Trafic ise, kullanmadım hiç. Sahibi de olmadım. Ama yakıtlarının çok çok az olduğunu duydum, fordlara göre. master ve citroenin araçlarını da.

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    yorumlar icin sağolun bi kişiyle konustum kısa t5 1.9 transporteri var şehir dısında 90 lt 1100 km gidiyorum diyor şehir içinde ise 11 lt civarsı tüketim var diyor . valla kararsız kaldım aradayım

daha detaylı bilgi verenler altın akşam yastıgınızın altında olcakmış

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı antilop_skul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yorumlar icin sağolun bi kişiyle konustum kısa t5 1.9 transporteri var şehir dısında 90 lt 1100 km gidiyorum diyor şehir içinde ise 11 lt civarsı tüketim var diyor . valla kararsız kaldım aradayım

daha detaylı bilgi verenler altın akşam yastıgınızın altında olcakmış
    amaç sadece götür getirse trafic. yok günlük kullanıcam gittiğim yerlerde de şeklim olsun karıya kıza hava atayım karizmam olsun. arkayıda vip yaptım mı herşey istediğim gibi olur düşüncesi varsa transporter. teknik açıdan bakılınca düşünülecek bi durum yok trafic mantıklı tabikide. 30 yıl arabalarla haşır neşir oldum altınlar benim. muhahaha

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Ama iste yakit olarak nekadar yakiyor problem orda ��

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)