Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dominos pizzada moto kuryeliğe başlıyorum tavsiyelerinizi alırım

Motovento
    REKLAM ALANI
    3Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE RTR150 HYPER EDGE
    Arkadaşlar Selamun Aleyküm 2 gün önce dominos pizzaya başvuruda bulunmuştum..

Bugün aradılar gerekli evrakları tamamlayıp yarın getir dediler..
    (adli sicil kaydı - sağlık raporu -ikametgah belgesi gibi evraklar..)

İnşallah yarın işe başlayacak gibiyim..

Daha önce hiç moto kuryelik yapmadım ve bulunduğum şehri (Elazığı) çok bilmiyorum..
    Durumu söyledim öğrenirsin dediler..
    İlk 1 hafta siparişleri 30 dakikada teslim edemeyebilirim dedim.. Sıkıntı yok pizzayı bedava veririz fakat pizza parasını senden kesmem dedi patron...

Patron çok iyi niyetli bir insan ve ben ona karşı mahcup olmak istemiyorum..
    Tabi işimden de olmak istemiyorum

Bu sebeple tavsiyelerinize ihtiyacım var..

Android markette bu iş için uygun bi navigasyon uygulaması varmıdır?

Ve daha önce kuryelik yapan arkadaşlardan tavsiyeler istiyorum nelere dikkat etmeliyim..

Teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CyberShooter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tigrina --> Mondial 100 SFC --> Bajaj Dominar 250
    Nokia here maps indir internetsiz birde motoru Fikret ustaya götür çakmalık tksın şarj için here şarjı baha yiyo fakat sigortalı olucağın için barındığın mekan la ilgili sıkıntı olabilir

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kendini sevdirirsen baya bahşiş toplarsın gibi geliyor. böyle yapsan ne derler acaba

3Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE RTR150 HYPER EDGE
    Alıntı CyberShooter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nokia here maps indir internetsiz birde motoru Fikret ustaya götür çakmalık tksın şarj için here şarjı baha yiyo fakat sigortalı olucağın için barındığın mekan la ilgili sıkıntı olabilir
    Eyvallah Bekir kardeşim programı indirdim alışmaya çalışıyorumm
    Bu arada yurtta kalırken sigortalı gözükünce bir sıkıntı olmuyormuş.. Yurda ilk girerken sigortalı olmak sıkıntılıymış..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:41 ----------

Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kendini sevdirirsen baya bahşiş toplarsın gibi geliyor. böyle yapsan ne derler acaba

https://www.youtube.com/watch?v=vYCn0E8dhNM
    Efsane sahne ya daha demin arkadaşlarla aynı muhabbeti yaptık Bahşiş kulağa hoş geliyor

just4techno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Skipper, Sym Fiddle 3
    dominosta çalışıyorum kuryelik dışında masaları toparlarsın servis yaparsın kutuları katlarsın telefonlara bakarsın pizzaları paketlersin motorları kitlersin kısacası dükkan mantığı var kuryelik yapmak istiyorsan burger veya mcdonalds a başvurmanı tavsiye ederim
    hattoi bunu beğendi.

hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı just4techno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dominosta çalışıyorum kuryelik dışında masaları toparlarsın servis yaparsın kutuları katlarsın telefonlara bakarsın pizzaları paketlersin motorları kitlersin kısacası dükkan mantığı var kuryelik yapmak istiyorsan burger veya mcdonalds a başvurmanı tavsiye ederim
    Dominosta şubeden şubeye değişiklik gösteriyor o işler mesela Şirinyer şubedeki arkadaşlar kutu bile katlamaya isyan edip o işten sıyrılmıştı. Burger ve mc daha iyi buna katılıyorum, hem standardı var hem de tshirt le sokağa salmıyorlar, nispeten daha bilinçli İşletmeler.

tlgknbs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Naked
    Hayırlı olsun.

Bu navigasyon işleri falan zor olacak senin için çünki pizzanın sipariş ve pişme paketleme süresi 8 dk ile 15 dk arası değişiyor.
    sana kalan 15 dk ki sen bu 15 dkda orda olmuyosun diğer paketten dönüş yolunda oluyorsun.
    Gel gelelim sana paketi teslim etmek için 15 dk veriyolar alıyosun paketi çıkışını alıyosun navigasyona bakmaya vaktin olmıcak genelde onun için çevredeki yakın mahalle ve sokakları ezberlemeye çalış. zaten dominos duvarında bulunduğun bölgenin haritası var tecrubeli arkadaşlar ilk başlarda yardım ederler.(Sakın ha yetiştircem diye tapagaz gitme) daima güvenli sürüş
    hattoi bunu beğendi.

mehmetseza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM / GTS 250, FİDDLE 2, ORBİT 2, JOYMAX, JET 4
    sorması ayıp ne kadar para alıyor motosıkletlı bır kurye
    bır de bahsısı cok oluyor mu bu ısın?

t4m3r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 NK
    motor, dominos, 30 dk kuralı, pizza, müşteri, patronun ne düşündüğü hiç bir şey canından önemli değil, pizzayı yetiştirecem diye ölüme ve ya sakat kalmaya değmez.

Düzenli olarak oldukça geç saatlerde yüklü pizza siparişi veriyoruz son zamanlarda ama telefonu açar açmaz kardeşim erken getiricem diye acele etmesin eleman diyorum ardından sipariş veriyorum

crocodill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Öncelikle hayırlı olsun.Navigasyon programı olarak Yandex navi yi tavsiye ederim oldukça iyi bir program yapmışlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)