Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

turist rehberliği h.k

Motovento
    REKLAM ALANI

Mersin/silifke m.y.o turist rehberliği bölümünü kazandım.okul,şehir hakkında ve bölüm hakkında bilgisi olan varmı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Dohsanların sonunda fantaziler ile süslü bol hikayelerine maruz kaldığımız meslek , her genc'in düşlerini süsler idi .

Neyse yokarda kalsın babında.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Hayırlı olsun.
    Başarılar dilerim.

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Hadi hayırlısı olsun.
    Başarılar
    HONDA

#BZ3082

Okul ve bölüm hakkında bilgim yok.

Şehir olarak;

Silifke Mersin'e çok yakın olmakla beraber son dönemde Suriyelilerin gelişinden payına düşeni almış bir ilçedir.Yerlisi yörüktür.Mersin merkezde denize girilmez ama Silifke'de hayatın boyunca unutamayacağın kadar denize girersin.İlçeden ne beklediğini bilmiyorum ama Antalya ilçelerinin performansını kesinlikle bekleme çünkü Mersin'de turizm gelişmemiştir.Bunun nedenleri neler hala bilmiyorum.Silifke'den daha batıya motosikletinle gitmeni tavsiye ederim(Anamur yolları malum).Senin gezi rotan genellikle Mersin yaylaları ve birbirine yakın şehirler olacaktır; Mersin,Adana,Gaziantep gibi.Tarsus'u gözardı etme,bence orası bir şehir ama haritada ilçe diye geçiyor.

Şehir ucuzdur,yeme içme ucuzdur,ulaşım ucuzdur,insanı iyidir.

Ama doğruya doğru olmak lazım "Doya doya üniversiteyi yaşadım." diyemeyeceksin.

Ben de haritada Mersin'e bağlı bir memleketliyim.Tabi ki Tarsus değil.

cbr1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran XF-250
    Katılabilirseniz erasmus,work and travel gibi programlarla da geliştirebileceğiniz -İyi öğrenilmiş ve konuşulabilen- bir yabancı dille, lider vasıflı,girişken,sosyal,insanlarla vakit geçirmeyi ilgilenmeyi seven biriyseniz -özellikle İngilizce dışında bir dilden kokart alabilirseniz- iyi paralar kazanabileceğiniz,güzel bir hayat geçirebilirsiniz.
    Birazdan tersten bakarsak,ülkenin sahip olduğu potansiyele ragmen VAHİM durumdaki turizmi ile,ancak aranan eleman olursanız bu dediklerim mümkün,yoksa hiç kendini yormana bile değmez. Sabit garanti bir hayat,evlilik,düzen gibi kavramlara biraz uzak bir meslek.

Hayırlı olsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)