Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Kuvvetmira nirdaa?

Motovento
    REKLAM ALANI
    yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Başlık konuyu özetlemeye yeterli. Nerde bu adam yaahu?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    z1000e kesik.
    alakasız mesaj: yönetim artık böyle konularda tribe giriyor. Kurallara neden aykırıdır, bilinmez.

sana cevap: bilmiyorum nerde?

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    edit:
    Bilmiyorum...

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En son nereye bıraktıysan ordadır.

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Hic ses soluk cikmiyor nooolduki acep

BÜYÜK harfli olanı mı, küçük harfli olanı mı? İkisi aynı kişi değil di mi?

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Buyuk harfli olan. Digeri sonradan turedi. Orjinal kuvvetmiradan bahsediyom

agrsifedvard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kişiye özel başlık açmak yasaktır.
    Konu kilit.

Alıntı agrsifedvard adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kişiye özel başlık açmak yasaktır.
    Konu kilit.
    Tonlarca kural dışı mesaj ve konu var bu konuya kıl olup yorum yaptıracak kadar seni rahatsız eden ne oldu?
    KaskReis bunu beğendi.

agrsifedvard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı EmreKocyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tonlarca kural dışı mesaj ve konu var bu konuya kıl olup yorum yaptıracak kadar seni rahatsız eden ne oldu?
    Peki seni bu mesajımı eleștirmeye iten ne oldu..??
    her konuda fikri olan olan sevgili
    üye?

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Noolduysa oldu... Boşver..
    Sana bişey olmasın...

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Mesela konunun kilitlenip kilitlenmeyeceginin kararini veremeyecek olman itmis olabilir ?

Burasi Turkiye'nin en buyuk ve en eski motosiklet forumu,burada henuz sizin sahit olmadiginiz ve belki dusunemeyeceginiz buyuk dostluklar ve arkadasliklar var.

Insanlarin esini dostunu merak etmesi kadar dogal birsey yokken, konunun kilitlenip kilitlenmeyecegi hakkinda gondermis oldugun mesaj forum kurallarinda " konu disi mesaj gondermek " maddesini karsilar ve ceza alabilirsin. O yuzden lutfen herkes isini yapsin.
    MotorKafa, Stock Sever, SweentLy ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Siyaset bölümüne girmedigim için farkında değilim uyuz olmuştur birine kankisine girmiyodur belki tanıyan vardır mutlaka haber eder başlığı görünce belki

montrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesela konunun kilitlenip kilitlenmeyeceginin kararini veremeyecek olman itmis olabilir ?

Burasi Turkiye'nin en buyuk ve en eski motosiklet forumu,burada henuz sizin sahit olmadiginiz ve belki dusunemeyeceginiz buyuk dostluklar ve arkadasliklar var.

Insanlarin esini dostunu merak etmesi kadar dogal birsey yokken, konunun kilitlenip kilitlenmeyecegi hakkinda gondermis oldugun mesaj forum kurallarinda " konu disi mesaj gondermek " maddesini karsilar ve ceza alabilirsin. O yuzden lutfen herkes isini yapsin.
    Sizde bir admin olarak taraf tutmayıp bırakıp tehdit nitelikli yazılar yazmak yerine gerektiği gibi davranın bence..!
    geçen zamanlarda barodi hakkında konu açılmıştı kişiye özel konu açmak yasaktır.
    Diyerek konuyu kitlemiștiniz aynı format şuan neden uygulamıyorsunuz..?
    Burada ağır derece kişiye özel kurallar uygulanıyor.
    Benim gördüğüm kadarıyla.Ayrıca bir insan arkadașını merak edebilir bu doğal bir şey fakat günümüzde telefon diye bir icat var arayıp görüşünler burada konu açmak yerine.
    TOTEMONS, computeus ve agrsifedvard bunu beğendiler.

Alıntı agrsifedvard adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki seni bu mesajımı eleștirmeye iten ne oldu..??
    her konuda fikri olan olan sevgili
    üye?
    Genel kültürümü ve bilgi birikimimimi paylaşmaktan aciz değilim çok şükür.

Alıntı montrello adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizde bir admin olarak taraf tutmayıp bırakıp tehdit nitelikli yazılar yazmak yerine gerektiği gibi davranın bence..!
    geçen zamanlarda barodi hakkında konu açılmıştı kişiye özel konu açmak yasaktır.
    Benim gördüğüm kadarıyla.Ayrıca bir insan arkadașını merak edebilir bu doğal bir şey fakat günümüzde telefon diye bir icat var arayıp görüşünler burada konu açmak yerine.
    Burda ki taraftan kastınızın ben olduğumu düşünerek cevap veriyorum bir çok konuda uyarı anlamında cezalar aldım bilginize.
    Barodi hakkında ise uzaklaştırdıktan sonra forum yönetimini eleştiri yanı ağır olduğundan konu kitlendi yasal ve yasal olmayan şeyler arasında gri nokta vardır akıl sağlığı yerinde olan her birey o gri noktaları görebilir.
    Konu dışı bölümüne fikri olan herkesin fikrini alması amacı ile konuyu açmış kimse başkasına sormuyor konu açarken mecbur da değil. Girmezsin, okumazsın ve yazmazsın üstüne de çamur sıçramaz.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA

Sesi buraya kadar geldi valla

Bu arada son giriş 28 haziran gözüküyor.
    Motosikletli Kaplumbağa...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000

Eski nikini bilmiyorum... Moderatör olmuşsun.. Hayırlı olsun...
    Ama bu gibi davranışlarınız arkadaşlık falan bırakmadı...
    Azcık vazgeçin burnunuzdan kıl aldırmazlık oyunundan...
    Madem keyfinize göre uygulayacaksınız da neden forum kurallarını her mesaj da gözümüze sokuyorsunuz diye sorarlar değilmi?..
    Taner YILMAZ, TOTEMONS ve agrsifedvard bunu beğendiler.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı montrello adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak güzel kardeşim;

Öncelikle öyle ünlemli yazmakla yazdıklarının kilosu artmıyor bunu bi bil.. Kaldı ki burada bir taraf göremiyorum ben, hangi tarafı tutuyormuşuz ? Daha da acısı da ne biliyor musun? Barodi dedigin adamla en son 1 saat önce aynı masada oturuyorduk, ne acı değil mi?

Eğer bir taraf tutuyorsa insan, en azından tanıdığı tarafı tutar değil mi ? Tanımadığını değil. Bu mesajı da sana moderatör kimliğim ile yazmıyorum, dikkat edersen eğer, bu forumda hiç bir yönetici hiç bir kimse ile polemiğe girmez, cezasını verir geçer gider. Ama benim derdim ya da amacım ona buna ceza verip ses kesmek değil. Doğruyu yanlışı ifade etmek.

Şimdi moderatör kimliğimle yazıyorum, seni tehdit edene kadar uymadığın kuralın cezasını vermek çok daha kolay olur benim için. O yüzden bira daha sakin ve düşünerek cevap yazarsan insanlar üzerinde aklı başında, usturuplu bir arkadaş olduğun yönünde hissiyat oluşturabilirsin. Ama bu şekilde değil..

Ben bu forumun yöneticilerinden bir tanesiyim, ama admini değilim. Yani anlayacağın benim de hareketlerimi denetleyen birileri var üzerimde, eğer bir noktada hata yapıyorsam gerekli şekilde bu bana iletilir, ama bunu iletecek kişi sen değilsin, o yüzden herkes işini yapsın anladın mı? Konu kilitlenir ya da kilitlenmez.

Eğer bir rahatsızlık duyuyorsan konunun ilk mesajında şikayet butonu var, O butona basıp şikayetini belirtirsin, yöneticiler değerlendirir, gereği yapılır. Bu senin hakkın, ama konunun orta yerine konu kilit yazmak senin hakkın da değil, işinde.

Ayrıca;

Şu forumda, telefon numarasını bilmediğim ve belirli bir süre göremediğimde merak edeceğim onlarca insan var,bilmem anlatabiliyor muyum? Biraz basit düşünen bir insan, hepimizin motosiklet kullandığını, ve bu işin bir çok risk faktörü taşıdığını bilir, ve belirli bir süre göremediğin birileri için endişelenebilirsin..Konu nihayete erdiğinde çöpe atılır gider, bu noktada da endişen olmasın. Yarın öbür gün bir forumdaşın, (seni seven) seni uzun bir süre forumda görmese ve hakkında endişelense, seni tanıyan diğer insanlardan bilgi almak istese bu kötü bir şey mi ? Bence hiç de değil..

Son olarak basit bir örnek vereyim, belki konunun açılmasını kafanda bağlar ve nerede hata yaptığını anlarsın;

Forum üyesi X bir kişi, allah göstermesin motosiklet ile kaza yaptı, ve kaybettik. Forumda taziye bölümüne " XXX kaza sonucu hayatını kaybetti, Allah rahmet eylesin " diye başlık açılıyor.

Halbuki bu başlıkta kişiye özel.. Ama bu istisna bir durum değil mi? Bu konuyu açan adamın da kaygısı bu yöne işte. " XXXX şöyle yapmış, böyle diyo falan filan " şeklinde bir başlık söz konusu olsa, o zaman bu söylediğin düşünülür.

Umarım yeteri kadar nettir. Ayrıca alıntılamıyorum, diğer arkadaşlarda sitemlerine bu satırlar arasında cevap bulabilirler.

Kalın selametle.

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zaten herkeste bir ayar verme, laf sokma yarışı vardı. Ele başlarını da aldılar, adını krımızı yazı ile yazdılar tam oldu.

Motorun çinlisine, adminin pabuç dillisine kaldık...
    computeus bunu beğendi.

montrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bak güzel kardeşim;

Öncelikle öyle ünlemli yazmakla yazdıklarının kilosu artmıyor bunu bi bil.. Kaldı ki burada bir taraf göremiyorum ben, hangi tarafı tutuyormuşuz ? Daha da acısı da ne biliyor musun? Barodi dedigin adamla en son 1 saat önce aynı masada oturuyorduk, ne acı değil mi?

Eğer bir taraf tutuyorsa insan, en azından tanıdığı tarafı tutar değil mi ? Tanımadığını değil. Bu mesajı da sana moderatör kimliğim ile yazmıyorum, dikkat edersen eğer, bu forumda hiç bir yönetici hiç bir kimse ile polemiğe girmez, cezasını verir geçer gider. Ama benim derdim ya da amacım ona buna ceza verip ses kesmek değil. Doğruyu yanlışı ifade etmek.

Şimdi moderatör kimliğimle yazıyorum, seni tehdit edene kadar uymadığın kuralın cezasını vermek çok daha kolay olur benim için. O yüzden bira daha sakin ve düşünerek cevap yazarsan insanlar üzerinde aklı başında, usturuplu bir arkadaş olduğun yönünde hissiyat oluşturabilirsin. Ama bu şekilde değil..

Ben bu forumun yöneticilerinden bir tanesiyim, ama admini değilim. Yani anlayacağın benim de hareketlerimi denetleyen birileri var üzerimde, eğer bir noktada hata yapıyorsam gerekli şekilde bu bana iletilir, ama bunu iletecek kişi sen değilsin, o yüzden herkes işini yapsın anladın mı? Konu kilitlenir ya da kilitlenmez.

Eğer bir rahatsızlık duyuyorsan konunun ilk mesajında şikayet butonu var, O butona basıp şikayetini belirtirsin, yöneticiler değerlendirir, gereği yapılır. Bu senin hakkın, ama konunun orta yerine konu kilit yazmak senin hakkın da değil, işinde.

Ayrıca;

Şu forumda, telefon numarasını bilmediğim ve belirli bir süre göremediğimde merak edeceğim onlarca insan var,bilmem anlatabiliyor muyum? Konu nihayete erdiğinde çöpe atılır gider, bu noktada da endişen olmasın.

Son olarak basit bir örnek vereyim, belki konunun açılmasını bağlar nerede hata yaptığınızı anlarsınız;

Forum üyesi X bir kişi, allah göstermesin motosiklet ile kaza yaptı, ve kaybettik. Forumda taziye bölümüne " XXX kaza sonucu hayatını kaybetti, Allah rahmet eylesin " diye başlık açılıyor.

Bu istisna bir durum değil mi ? Bu konuyu açan adamın da kaygısı bu yöne işte. " XXXX şöyle yapmış, böyle diyo falan filan " şeklinde bir başlık söz konusu olsa, o zaman bu söylediğin düşünülür.

Umarım yeteri kadar nettir. Ayrıca alıntılamıyorum, diğer arkadaşlarda sitemlerine bu satırlar arasında cevap bulabilirler.

Kalın selametle.
    Sizi bu forumu keșfedip kayıt olduğumdan beri takip ederim gerek yazılarınızı konularınızı..
    ve inanınki bu forumda gerçek hayatta tanımak istediğim birisiniz fakat şuan bu yazılarınızı gördüğüm anda beni bunlara yazmaya mecbur etti bilmiyorum ama eğer kalbiniz kırıldıysa sizden bu durum için Çok çok özür dilerim.
    agrsifedvard bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)