Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Kuvvetmira nirdaa?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Naçizane tavsiyem; adminlerin üyeler ile münakaşaya girmeyip, uzun uzun yazıp forumu kirletmemeleri. Lütfen adminde olsak kuralları okuyalım
    TOTEMONS ve jackonbir bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Taner YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sırasıyla: Hyo GT250R, YAMAHA R1, HONDA 1000 RR,
    Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesela konunun kilitlenip kilitlenmeyeceginin kararini veremeyecek olman itmis olabilir ?

Burasi Turkiye'nin en buyuk ve en eski motosiklet forumu,burada henuz sizin sahit olmadiginiz ve belki dusunemeyeceginiz buyuk dostluklar ve arkadasliklar var.

Insanlarin esini dostunu merak etmesi kadar dogal birsey yokken, konunun kilitlenip kilitlenmeyecegi hakkinda gondermis oldugun mesaj forum kurallarinda " konu disi mesaj gondermek " maddesini karsilar ve ceza alabilirsin. O yuzden lutfen herkes isini yapsin.
    Şu mesajdaki iticiliği ve kibiri bir tek ben mi hissettim!!!

Not:Ünlemi yazdıklarımın kilosu artsın diye kullanmadım.
    TOTEMONS, sarph35 ve Zsrvc bunu beğendiler.
    Korkarak yaşıyorsan eğer sende hayatı seyredenlerdensin..

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı montrello adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizi bu forumu keșfedip kayıt olduğumdan beri takip ederim gerek yazılarınızı konularınızı..
    ve inanınki bu forumda gerçek hayatta tanımak istediğim birisiniz fakat şuan bu yazılarınızı gördüğüm anda beni bunlara yazmaya mecbur etti bilmiyorum ama eğer kalbiniz kırıldıysa sizden bu durum için Çok çok özür dilerim.
    Yahu bunda kırılacak, gücenecek bir durum yok. Ben sadece biraz daha geniş açılı görmenin herşeyi daha net anlatacağını ifade etmeye çalışıyorum, senin benimle veya benim seninle ne alıp ne veremediğim var ki kalbim kırılsın.

Forum genelinde tartışma kültürümüz oldukça düşük,insanlar bir cümleye karşı cevap verdiklerinde ya gırtlak gırtlağa giriyorlar, ya da konu saçma sapan yerlere sürükleniyor.

Forumda hiç bir yönetici sevilmez, bu bir gerçektir ve inanın bütün yöneticiler de bunun farkında ve bilincindedirler, (Tabiki sevende var, sevmeyende) çünkü insanımızda hatayı kabul etme, cezaya rağzı gelmek,bundan bir ders almak gibi bir anlayış ve kültür maalesef yok. Bütün sebep bu.

O yüzden laf olsun diye yazmaktan ziyade, düşünmek çok daha etkili olacaktır.

Sen şimdi taraflı davranıyorsun diye mesaj yazdın. Kime tarafım ben? Ya da kime taraf olabilirim ki ? Barodiye ceza vermişiz, yüzyüze baktığım oturup kalktığım bir insan. E konuyu acan adama mı torpil yapıyoruz, sana cevap veren adama mı?

Moderatörün bir görüşü, fikri ve zikri olamaz mı.. Bence olur.. Biraz da böyle yorumlamak fena olmaz. Ben moderatörüm diye forum üyesi gibi fikirlerimi beyan edemeyeceksem, moderatör olmamın bana ne faydası kalır, sadece bekçilik..

Neyse daha fazla uzatmak yersiz. Benim kalbim kırılmadı. Umarım sende beni anlamışsındır, ve kalbin kırılmamıştır.

Alıntı Taner YILMAZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu mesajdaki iticiliği ve kibiri bir tek ben mi hissettim!!!

Not:Ünlemi yazdıklarımın kilosu artsın diye kullanmadım.
    Dostum o admin, insanlar genelde ona yağ çeker, karşısında olursan mesajlarını silip seni forumdan uzaklaştırır, sen keyfine bak, neticede işini yapıyor. Belkide normal hayatta iyi biri, bilemezsin.

Motosikleti
    Alıntı Hondolog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum o admin, insanlar genelde ona yağ çeker, karşısında olursan mesajlarını silip seni forumdan uzaklaştırır, sen keyfine bak, neticede işini yapıyor. Belkide normal hayatta iyi biri, bilemezsin.
    Olabilir. Belki tanışırsak çok iyi arkadaşta oluruz ama mesajdaki "yetkim var asarım keserim, siz karışamazsınız"
    tarzı beni rahatsız etti.

Yanlış yaptığını düşündüğüm kişi babamda olsa söylerim. Ben böyleyim.
    Hondolog ve TOTEMONS bunu beğendiler.

Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya
    Gözlüğüne bitiyorum, saa mango suyu ismarlasam, versysini bi tur versen?
    Hondolog bunu beğendi.

Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gözlüğüne bitiyorum, saa mango suyu ismarlasam, versysini bi tur versen?
    Komikleri pistten alalım.

Misilleme yapıyor akli sıra genco, yigen kötuphane yutta gel, mecelle yetmez, arif efendi.

Motosikleti
    Misilleme yapıyor akli sıra genco, yigen kötuphane yutta gel, mecelle yetmez, arif efendi.
    Bundan sonra siteye girişlerde alkol muayenesi yapılsın..
    Hondolog bunu beğendi.

Neyseki, kozmoz istekleri makullük cetveli ilem ölçüp uyguluyor, hamd olsunlar.

Yoksam, kellemi isteyen zevat muvaffak oluridi.

"Ciğeri bir litre benzin etmeyenin kellesini ne yapalım" demişler yeğen. Bak admin birazdan yine bana kızacak ondan yazmayacağım

Hep destek tam destek, Levent kardeşim, sincik annadim niicün mavi takıldığını.

Motosikleti
    Alıntı Hondolog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Ciğeri bir litre benzin etmeyenin kellesini ne yapalım" demişler yeğen. Bak admin birazdan yine bana kızacak ondan yazmayacağım
    Ölü taklidi yapalım..
    Hondolog bunu beğendi.

Unutanin, sırtını karşılıklı kasyan partneri\leri olması nee hojdur, kiskandim , mukadderat elbet birgun benimde sirtcim çıkar

Ben seninde iletini beğendim, bu ne nankörlük

Yunus efendi, bunlarin mumessibi sensin , iste bunlar hep....

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Mira candır..

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Unutanin, sırtını karşılıklı kasyan partneri\leri olması nee hojdur, kiskandim , mukadderat elbet birgun benimde sirtcim çıkar
    Emi şapı kaynatsam olurmu şeker cinsine ( Limon sıktığım ) cinsine çeker

Osuruklu (......) gibi arada bi gelir giderler yumruk mesafeni koru emi
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Alıntı MeNGuC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emi şapı kaynatsam olurmu şeker cinsini ( Limon sıktığım ) cinsine çeker

Osuruklu (......) gibi arada bi gelir giderler yumruk mesafeni koru emi
    Ouuv olmaami, hem de nee, neysem iş mein kampf'a doğru gideeyi , bırakalım genccccligh düğün pistinde kurtları döksünler, huysuz ehtiyyaar gimin hisse ettim gendimi.

Bendeniz bodrumun seriiiin havasını, sen derya, kimkonun lezzetine dalalim gerisi billah boştur.

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    ohaaaaa çarşı karışmış ağalar

Şimciiiiik iş yok güç yok durumu biraz açayım. Kuvvetmira'yı sadece ara sıra ortaya çıkıp yazdığı özlü sözlerden tanıyan bilen biriyim. Telefon numarası yok. Olsa da kutuplardayım lan vijdonsızlar nasıl arayayım. Epeydir herhangi bir mesajını görmediğim için açılmış onca saçma sapan konunun yanı-sıra bitane de şöyle konu açayım dedim-düşündüm-uyguladım. Geldim Gördüm Yendim gibi oldu ama bundan benanee. Adam belki şuraya gelir iki özlü söz eder kötümü olur hem

Ayrıca, fakat, lakin, ancak moderatöre ne çatıyorsunuz onu anlamış değilim. Onu bırakın baaaa gelin. Baaaaa gelin ulaaaaaa

Neyse özetle; Çok şaaaaapmayın beyler. Kapatılacaksa kapatılır zaten. Gülelim-eğlenelim-öğrenelim. Birbirimize atar yapmayalım. çiçek olun bakiiiim hıııımmmmmmm. (oksijensizlik insanı fena etkiliyor bir süre sonra vesselam)
    Green Arrow bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)