Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

muğla akyaka ve bozburunda kalabileceğim bir yer

Motovento
    REKLAM ALANI

akyakaya ve bozburun oradan olimpos planım vatr olimposa yıllarca gittim fakat akyakada ve bozburuna hiç gitmedim. Kalacak yer(motorcu hesabı) tavsiyesi olan var mı ? Tşekkürler şimdiden herkse

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba,

Orman kamping var. Ücretsiz derseniz, kurun çadırı istediğiniz yere.

açıkçası çadır kuracak kadar zamaan vs ki hava yok o yüzden pansiyonm tercihim ama nerde o dediğiniz yer ona da varım

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı masb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    açıkçası çadır kuracak kadar zamaan vs ki hava yok o yüzden pansiyonm tercihim ama nerde o dediğiniz yer ona da varım
    aa kalınacak yer diyince, aklıma direkt çadır geldi.. İnsanın aklı nerdeyse fikri de orda olurmuş

Orman kamping var,bungalov evler vs ama internetten araştırabilirsiniz. Fiyat olarakta belli,sitesinde. Yalnız orman kamping, akşam 22.00dan sonra içeri giriş almıyor,yasaklanmıştı,2015 yazında. Şu an durum aynıdır sanırım.. Umumi wc var,sahile yakın ,o taraflar dümdüz,çimenlik.. heryere kurulabilirsiniz. Kimse napıyosunuz demez,dememişlerdi o vakitler. Başka çadır kuranlarda olmuşlardı.
    Kadim odur ki evvelini bilir kimse olmaya

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Orman kamping var. Ücretsiz derseniz, kurun çadırı istediğiniz yere.
    Alıntı masb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    akyakaya ve bozburun oradan olimpos planım vatr olimposa yıllarca gittim fakat akyakada ve bozburuna hiç gitmedim. Kalacak yer(motorcu hesabı) tavsiyesi olan var mı ? Tşekkürler şimdiden herkse
    akyakanın orman kampı efsanedir gerçekten
    oluroyle bunu beğendi.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Akyaka bozburun arasında marmaris var marmariste suan sezon tamamen ölü uygun fıyata yer bulabılırsınız

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Akyaka'ya gidip çadır kurmayacan he mi?
    Akyaka'yla Azmakbaşı arasında bir yerde kamp yapmazsan çook büyük hata yaparsın.

Ha ayrıca o kadar doğal alan varken orman kamping'e gitmek; yemekte iskender varken, kabak tercih etmek gibi bir şey olur.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    80-100 lira verip alıcan bi çadır kal kalabildiğin kadar beleş nasıl olsa cebine kalacak parayıda ye iç, başkası yiyeceğine sen ye (zengin olabilirsin hiç farketmez)

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Çadır kurmak istemezsen, kampinglerde bungalowlar oluyor oralarda da kalabilirsin.Yok ben bungalowda istemem dersen pansiyonlar var.Özellikle Bozburun'da.3 sene evvel kalmıştık kahvaltı da dahildi,çok başarılıydı,denize sıfır manzaralı vs. Akyaka'da da yine keza durum aynı.Kısaca gözüne kestirdiğin birkaç yere girip fiyat alıp kafana göre seçceksin. Bozburun'daki yerin adını hatırlayamadım yoksa yazacaktım.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Akyaka'da 60-70 liraya otel bulursun. 2014'te iş için Muğlaya gittiğimde Akyakada kalmıştım ekim ayında.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)