Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

PLAKA KONUSUNDA YARDIM

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar ben Köy için scooter alıcam (activa, spacy) eski (çarşıya inip gelmelik) plaka taktırmak istemiyorum App plaka olayı var onları kullansam olabilir mi yakalanınca ceza yiceğim biliyorum yardımcı olurmusunuz maksat çevirilmemek anladınız

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:28 ----------

Yok mu yardımcı olucak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    inshroud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Neye yardımcı olsunlar? Yasal bir şeyden söz ediyoruz da sanki herhangi biri çıkıp "olur" desin...

3Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE RTR150 HYPER EDGE
    Merhaba bende bugün tanıdığım kuryelere sordum.. Soğuk mühürlü yasal olan plakayı yanında taşı app yi tak motoruna dediler.. Polis durdurup plakayı sorarsa soğuk mühürlü yasal olanı göster.. Çevremden duyduğum kadarıyla söylüyorum.. Bende bi app çıkarıp yasal plakayı koltuk altına katlayıp koymayı düşünüyorum..

Bu arada cezayı bilmiyorum fakat motorunuzu bağlayabiliyorlar.. Youtube de havayi fişek diye bi kanal var app plaka pişmanlıktır diye bi video hazırlamış izle onu

CyberShooter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tigrina --> Mondial 100 SFC --> Bajaj Dominar 250
    Alıntı 3Hilal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba bende bugün tanıdığım kuryelere sordum.. Soğuk mühürlü yasal olan plakayı yanında taşı app yi tak motoruna dediler.. Polis durdurup plakayı sorarsa soğuk mühürlü yasal olanı göster.. Çevremden duyduğum kadarıyla söylüyorum.. Bende bi app çıkarıp yasal plakayı koltuk altına katlayıp koymayı düşünüyorum..

Bu arada cezayı bilmiyorum fakat motorunuzu bağlayabiliyorlar.. Youtube de havayi fişek diye bi kanal var app plaka pişmanlıktır diye bi video hazırlamış izle onu
    app plakanın olayı nedir kardeşim normalden fark ıartısı eksisi?

3Hilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE RTR150 HYPER EDGE
    Alıntı CyberShooter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    app plakanın olayı nedir kardeşim normalden fark ıartısı eksisi?
    Normalden +`sı küçük ve daha güzel durması başka bi +`sı yok

- si ise eğer ucuz birşey alıyorsanız boyası erken dökülebilir.. Diğer bir -`si app plaka da soğuk mühür olmayacağı için polisle başımız derde girebilir..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler