Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Burçlar Hakkında Bilinmeyenler

Motovento
    REKLAM ALANI
    darkloops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 NS

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bunlar bilinen şeyler zaten. ne zaman burcun ne diye sorsalar hemen akrep şöyle böyle diye başlıyolar farklı bişey duymadım

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    fransızca'dan türkçe'ye geçen burjuva kelimesi burç(latince burgus) kelimesinden türemiştir.

diger manasıyla burçlar ise dünyanın en tırt yalanlarından biridir.
    oluroyle ve osman86 bunu beğendiler.

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Deli saçması olmasına rağmen, modern astronominin doğmasına yol açtı.

Burçlar nasıl yazılıyor? Yılmaz Özdil nasıl burç yorumu yazdığın

Çömezken burçları yazdığını alaylı bir şekilde anlatan Özdil'den şoke edecek iddia!

Fal'an filan...

Gazeteciliğe yeni başladığım dönemlerde, henüz "medyum sektörü" gelişmemişti... Tarot'tan filan kimsenin haberi yoktu, "astrolog şopar ablalar" bakla falına bakıyordu... Bi gün, yazı işleri müdürüm çağırdı, "Bundan sonra falları sen yazacaksın" dedi. Doğrusu hiç şaşırmadım... Çünkü, medyum değildim ama, bu tür angaryaların çömezlere kakalandığını zaten biliyordum.

Gündüz habere koşuyor, akşam mesai bitiminde, benim gibi çömez bir başka arkadaşımla oturuyorduk bilgisayar başına... O arkadaşımın babası doktordu, o nedenle "Profesör Susan Steward" olma görevi ona verilmişti... Henüz "Profesör Mehmet Öz sektörü" gelişmediği için, "Fındık yiyin, ıspanak suyu için, amuda kalkın" gibi sağlık tavsiyelerini o yazıyordu.

Aslında şükrediyordum... Çünkü bir başka çömez arkadaşıma, at yarışı tahminlerini yazması için "Beyaz Yele" olma görevi verilmişti!

Neyse...

Hangisi Terazi'dir, hangisi Yengeç'tir bakmadan, Allah ne verdiyse döşeniyordum, "Negatif ilişkilerden uzak durun, bugün bir sürprizle karşılaşacaksınız, kıskanılıyorsunuz, Jüpiter'in etkisine dikkat" falan...

Oğlak olduğum için, bir Oğlak yazıyordum, aklınız durur, herkes Oğlak olmak istiyordu. Müdür Balık'tı... Ne karaktersizliği kaldı Balık'ın, ne cimriliği, cinsel sorunları olduğunu yazıyordum... Meğer, okuyormuş, bi akşam üstüme saldırınca, kendi kaderimizle oynamamak için, değiştirdik tabii Balık'ın kaderini.

2 sene kadar yazdım falları, burçları...

Son 6 ay rüya işine girdim.

Neticede, sarı basın kartım geldi, altıma da yeni çömez... Çayda dem, meslekte kıdem, kurtuldum.
    mustafa_325 ve Sinan Er bunu beğendiler.

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Kız düşürme konusunda falla kafaya oynar bu burçlar. Ekmeğini çok yemişimdir. Onun dışında bir halta yaradığını görmedim. Kullanış amacınız buysa jüpiter sizinle olsun. Uranüs sizi kutsasın.
    Sinan Er bunu beğendi.

Yasin D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    22" Bajaj NS 200
    "Yay"

Bide anamıza sövseydiniz.

Motosikleti
    MT07ABS / FZ09
    bu burclar ne zaman sayisal loto kazanacak rakamlari soyluyecek o zaman inanicam...

trapmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Elbet birgün..
    Ya sonuçta burçlar sadece fal veya gelecek tahmini vs. değildir. Yıldırlarla alakalı çekim meselesi insan üstüne uygunlanan baskı, veya dahafarklı şeyler diye biliyorum. Stephen Hawking'in yazıları en güzel örneklerdendir.
    ÖIüm gibidir sadakat. Bir kere çizgiyi geçtin mi, geri dönüş yoktur.

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Alıntı trapmania adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya sonuçta burçlar sadece fal veya gelecek tahmini vs. değildir. Yıldırlarla alakalı çekim meselesi insan üstüne uygunlanan baskı, veya dahafarklı şeyler diye biliyorum. Stephen Hawking'in yazıları en güzel örneklerdendir.
    Hocam Stephan Hawking den Zamanın kısa tarihini okudun mu?

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Arkadaşlar burç fallarının hiçbir bilimsel dayanağı yoktur. Doğum sırasındaki yıldızların konumu insan vücudunda hiçbir değişiklik yapamaz çünkü yıldızların bizim üstümüzdeki çekim gücü dünyanın trilyonda biri bile değildir. Hastanenin etrafında uçan sineklerin kanat türbülanslarının etkisi bile daha fazladırZaten böyle dış etkiler insanın karakterini etkilemez. İnsanın karakterini çevresindeki insanların davranışları belirler.

Bu tip sahte bilimlere insanların inanmasının 2 sebebi vardır. 1) Cahillik 2) İnsanların hoşlarına giden yalanlara inanmak istemesi. Örnek: "Sen kurbağa burcu musun? Kurbağa erkekleri güvenilir olurlar" buna kimse hayır demez.
    Sinan Er bunu beğendi.

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Burçlar hakkında hiç bir şey bilmiyorum ki bilinmeyenler yazılmış.
    27 yaşına kadar yengeç zannediyordum kendimi, meğer ikizlermişim.
    Saatler değişiyormuş felanca filancanın bi tarafına yükselip gidip gelmiş aslında o günlerde merkür venüsle mars ı aldatmış yılan hikayesi..

Bu insanoğlu Masum kendi yörüngelerini bozmadan ilerleyen gezegenleri bile kendisi gibi zannediyor.
    Pis işlerinize kılıf aramayın, alet etmeyin gezegenleri.
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

trapmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Elbet birgün..
    Alıntı banro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam Stephan Hawking den Zamanın kısa tarihini okudun mu?
    Okudum tabiki
    banro bunu beğendi.
    ÖIüm gibidir sadakat. Bir kere çizgiyi geçtin mi, geri dönüş yoktur.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    aslan burcu kadını iyi bir anne degildir. çünkü aslan burcu kadınının tüm odagı kendisidir; bu insana kendisiyle me$guliyet ve bencillik getirir. kendi ihtiyaçlarini, kazanımlarını, kendi rahatlıgıni ve kisaca kendi egosu etrafında dönen her$eyi herkesten ve her$eyden öne koyar. diger her$eye ve herkese ancak kendisinden sonra sıra gelir. halbuki çocuk sahibi olmak böyle bir$ey midir a dostlar? çocuk sahibi olmak fedakarlık gerektirir, yer yer kendini geri plana atmayı gerektirir. aslan burcu kadınının fıtratında bu $eyler yoktur. buna bonus olarak, bu kendisini rahatsız etmez; ancak bu esnada olan çocuga olabilir.

ayrıca bu kadın tembeldir. saçını birisi için süpürge etmek $öyle dursun bir ebeveyn olarak çocuguna sagladigi hayat kalitesi anca kendi keyfinin dogrultusunda olacaktır. bu tembellikle çocugu takip de etmek için kıçını minimumda kıpırdatacaktır.

çocugun özgüveninin içine de edebilitesi yüksek diye dü$ünüyorum; çünkü bu kadın tüm bu boktan özelliklerinin yanı sıra çocuga bol bol dikte eden, çocugu komplekse sokabilecek kadar "sen $öylesin, sen böylesin" diye ekabirlik yapip çocugun karakterini ezebilecek bir profil.

anneligini bir yana bırakalım; bir gözleme dayanarak evliliklerinin de bo$anmayla sonuçlandıgını söyleyerek son kro$eyi de vuralım. bu kadını çekse çekse anca koç ya da yay erkegi çeker. bu birlikte zaten kafası kırık olan koç erkegine bir$ey olmaz; dinsizin hakkından imansız gelir durumu ya$anır. maceraperest ve spiritüel yay erkeginde de devreler yanar; durulur ve artık tepki vermez hale gelir. kendisini döndüm kıbleye açtım ellerimi $eklinde türkü çıgırırken görebilirsiniz. aslan kadını ile birliktelik i$te böyle bir$eydir.*

edit: "karakter özelliklerini yakından bilmeyen ki$iler tarafından..." güleyim de bo$una gitmesin. poh poh delilerinin gücüne gitmi$; sizden adam olmaz canlarım. cidden
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Bendeniz mutantım sanırım , üstün körü bir iki özellik tam teşhis gerisi , fasa fiso ..

Motosikleti
    gt250r
    Burç değil tohum önemli

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Ben de akrep burcuyum. Akrep burcu çok kinci olurmuş... Bak benim ne kadar kinci olduğumu tayfun bilir, hem siz kimsiniz lan!!! Kimsiniz!!! a..... oğlu! a..... oğlu! :D
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)