Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Logo Tasarım İle İlgilenenler Buraya. Ücret Karşılığı Profesyonel Logo Yapabilenler !

Motovento
    REKLAM ALANI
    M.Cankurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 696 (2013)
    Arkadaşlar herkese iyi günler bir motosiklet kulüp ümüz var ve profesyonel bir çalışma ile logo sahibi olmak istiyoruz.

Sizden isteğim bu işi profesyonel şekilde yapabilenler benimle iletişime geçebilir mi tasarımlar gruba sunacağım ve begenilen logoyu satın alacağız ilginiz için şimdiden teşekkürler.

Kulüp adı: Atakum Motosiklet Kulübü (A.M.K)
    Ride to live,Live to ride

Honda CBR 125R (2015) > Yamaha YZF R25 (2016)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Bunudamı görecektik amk..
    Osm@n ve Mitoqondri bunu beğendiler.
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

Osm@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Tasarlanmış böyle bir logo var. Üzerinde çalışılabilir.
    mehmetseza ve Mitoqondri bunu beğendiler.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yanlış anlamayın ama bence logonuza A.M.K gibi bir kısaltma koymasanız iyi olur.Hatta genel olarak bu kısaltmayı kullanmak yerine "AtaMoto Kulüp" gibisinden bir kısıltma kullansanız daha iyi olur.7-8 yıl önce amatör olarak logo,poster işi ile uğraşıyordum ama artık Photoshop'u iyicene unuttum hiç pratiğim yok olsa da zamanım yok.Sanki forumda hem bu tarz hem web işleriyle uğraşan bir kaç kişi vardı.
    M.Cankurt bunu beğendi.

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Kulübün adı Amk deyince benim kafamda güzel logo tasarımları oluştu. Vay atakum motosiklet kulubu..

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Oğuz Demir arkadaşımız bu işleri yapıyor. Kendisini çizdiği motosiklet karikatürlerinden tanıyorsunuzdur zaten.
    Yine Emrah arkadaşımızın da bu işleri yapan bir şirketi var. O da Kanal D , Fox gibi firmaların logolarını yaptı. Hatta Türkiye logosu da sanırım ona ait.
    Bu iki arkadaşımıza ulaşırsan her derdini çözersin.
    M.Cankurt bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Profesyonel anlamda logo yapıyorum fakat, bu şekilde kimse çalışmaz. Karpuz değil bu beğenirsem alırım, bir ton emek var ortada. Kapora verirsin beğenmezsen kaporan yanar yada yapılırken yanında olur istediğin değişiklikleri yaptırırsın. Bu şekilde olur bu işler.
    M.Cankurt ve kakare bunu beğendiler.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Dostum bende cizgi film animasyon okuyorum böyle işleri halledebilirim ama avici'nin dediği gibi 2-3 tane yapipta verip sonra "ben begenmedim eyvallah" denmez. Ya ayni masaya otrulur beraber yapilir. Ya kapora gonderilir bi tasarim yapilir. Yada sen kagit kalemle cizersin, bunu yap dersin. O yapilir.
    M.Cankurt bunu beğendi.

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam A.M.K yazmak yerine "AMOK" yazabilirsiniz. AMK arkadaşlarında belirttiği gibi sıkıcı şakalara maruz kalmanıza neden olabilir.

Caps olur çıkarsınız yarın bigün.

Bu arada geçen haftalarda Atakum sahil yolunda yavaş yavaş gazlıyordun. Selam vericektim ancak arabada olunca pek bir zaman kalmadı. Korna çalsam hayırdır bu araba ne diyor dersin diyede zorlamak istemedim.

Motosikleti
    MT-25
    Üzerimde AMK logolu bir yelek düşünemiyorum m

Ilerde klubunuze orta yas ve uzeri insanlar yahut kiz arkadaslariyle esleriyle katilanlarda olabilir. Bu insanlarda amk turevleriyle uretilecek sakalar ve muhabbetlerin oldugu ortamda sikilabilirler. Hem boyle bi senaryo hic gerceklesmese bile isim itici bence. Ilerde siz bile sogursunuz.

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    AMK makarasından önce koymuş olsaydınız hmmmmmm denilirdi. Ama bu yazı bileşenin adı çıkmış 9 a inmez 8 e. "Atakum MK" düşünülebilir mesela. Logo konusunda deneyimli arkadaşlarımız yardmcı olurlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)