Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kızlara yaklaştıkça kaçıyorlar :(

Motovento
    REKLAM ALANI
    caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Kardeş gozunu seveyım bana ulaş fotoğrafını at bı yerden çıldırcam merak edıyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardes aklı yok fikri var seni sürekli o yönlendirip meşgul ediyor.

herkes bu dönemlerden geçti, geçiyor.

üniversite döneminde Kızların değiştirdiği sevgili sayısı erkeklerin ortalamasının rahat 5 katı. yine Türkiyede bak muhafazakarız ya burası önemli. Erkeklere serbest kadınlara yasak ya hani. 20-30 yaş arası kadaınların yaşadığı cinsel ilişki sayısı ortalamsı erkeklerin 2 katından fazla

En kötüsünden düşünülelim masısına oturduğun kız belki herkesin ona asıldığını düşünen sımarık yılda 3-4 sevgili değiştiren bir kız ve kendini tatmin etmek için abaza geldi masama oturdu şunu bi göt ediyim diye kalktı, kendine tatmin yarattı.

Değermi böyle biri için kendini sorgulamaya? Kim otursa zaten masadan kalkardı eğer bu düşünceyle kalktıysa.

Kızları ne kadar iplemessen okadar iyi. Potansiyel sevgili için değil, sohbeti samimi, kendini bi halt sanmayan kızlarla arkadaş babında sohbeti ilerlet. Onlara asılma, sende samimi dürüst ol. Sonra gözüne kestirdiğin kızlara yavaş yavaş yürü. Ama hedef en az 2-3 tane olsun. Birbirinin alternatifleri olsun. Birde hiçbir kıza kendinden fazla değer verme hiç sekmez ya aldatılırsın , ya terkedilirsin

Motosikleti
    Ybr 125 Esd-Pulsar 200 NS(<3)
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş gozunu seveyım bana ulaş fotoğrafını at bı yerden çıldırcam merak edıyorum
    https://www.instagram.com/atlblr/
    Al kardeşim Allah ın bildiğini kuldan mı saklıycaz ...
    Carbondioxid bunu beğendi.

Kişisel görüşüm; sana uzun saç yakışmıyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    fotolara bakarsak hiçte yalnız gibi durmuyorsunuz hocam

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    valla hocam bana da hiç yalnız gibi gelmediniz; şahsen ben daha yalnızım ama sıkıntı yapmıyorum siz de yapmayın.
    Takılmayın; gelirlerse ekime kadar, gelmezlerse ....... kadar.
    Bir psikoloğa gidin, ya da bir mentörünüz olsun kendinizi anlatın. Beni kimse anlamadı ben de kendimi karakalem ve müziğe verdim. Siz de hoşunuza giden bir sanat dalı ile kendinizi anlatabilirsiniz.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Motosikleti
    BMW S1000R
    Kişisel gorusumdur duzeltme yapılabılır ;
    -Saç modelını degıstırmen gereklı
    -İnstagram adresının kullanım amacı dısına cıkarak basıtlestırmıssın bıraz karıkatur ve benzerı fotoğrafları sılmenı onerırım
    -Herkesin güzel çıktığı bi fotoğraf açısı vardır bu açıyı yakalamak ıcın bırkac deneme yapıp bunu yakalabılırsın

örnek olarak kendı instagram hesabımı paylasayım , az çok demek ıstedıgımı anlarsın renk olsun bıraz profılınde. Kendını begenmıslık olarak algılama yani yardımcı olmak ıcın.. https://www.instagram.com/caglaraktass/
    bilirkişi bunu beğendi.

Bartas3010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Activa, 98 zx6r
    bence konuşurken ağzından tükürük fışkırıp kızın dönerine girdi :d bu da bir ihtimal.
    karadenizz bunu beğendi.

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    otuzbire devam
    TrailBraking bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kişisel gorusumdur duzeltme yapılabılır ;
    -Saç modelını degıstırmen gereklı
    -İnstagram adresının kullanım amacı dısına cıkarak basıtlestırmıssın bıraz karıkatur ve benzerı fotoğrafları sılmenı onerırım
    -Herkesin güzel çıktığı bi fotoğraf açısı vardır bu açıyı yakalamak ıcın bırkac deneme yapıp bunu yakalabılırsın

örnek olarak kendı instagram hesabımı paylasayım , az çok demek ıstedıgımı anlarsın renk olsun bıraz profılınde. Kendını begenmıslık olarak algılama yani yardımcı olmak ıcın.. https://www.instagram.com/caglaraktass/
    Çok sağol benim de vizelerim yeni bitti okulum uzamaya yakın kafamı toplayıp kendime çekidüzen vericem

düzeltme:Fazla mütevaziyim biraz görgüsüzlük yapmam şart onu anladım...
    caglar48 bunu beğendi.

Mr.[T] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX 150-pulsar 200NS-Yamaha NMAX
    adam demişki yaninizdaki sandalye boş mu kiz da demiş sen oturursan benimki de boşalacak
    jimi_hendrix bunu beğendi.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı Mr.[T] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam demişki yaninizdaki sandalye boş mu kiz da demiş sen oturursan benimki de boşalacak
    sonra kız demiş ki: "ne kadar da masada yer açan bir erkek..."
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

karadenizz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RTR 150-14'-Ninja 300
    Patron çıldırdı, yorumlar şahane

yüzüne biraz çizik lazım çok baby face sin, daha bi erkeksi hatlara ihtiyacın var, ve kilo vermen gerek, saç şeklini yüzüne uydurmuşsun ama gitmemiş..

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı okoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yüzüne biraz çizik lazım çok baby face sin, daha bi erkeksi hatlara ihtiyacın var, ve kilo vermen gerek, saç şeklini yüzüne uydurmuşsun ama gitmemiş..
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    çocukları okula erken yazdırınca bir de ilk yıl üniversiteyi kazanınca oluyor böyle şeyler bu yıllarda kızlar genelde kendi yaşıtı erkeklere bakmaz sende beybi face sin liseli gibi kalmışsın ortamda yaş kaç acaba ,tip güzel gelecek vaad ediyor ,sakal çıkınca bi ince sakal yaparsın saç kısa olursa daha iyi olur her şey

her şey tip değil tabiiki kızlar paraya da bakmaz bunu da unutma odun gibi olma ,kendine güven özgüveni olmayan erkekleri sevmez kızlar konuyu takipteyim yılma yeğenim
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

TrailBraking - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostum ben senelerce Kocaeli'de yaşadım. Kocaeli'nin havasındandır o. Kızları bir tribe girer. Tipin falan da kötü değil sen kezolara takılma

sagat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs rtr 150 apache
    Alıntı bilirkişi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.instagram.com/atlblr/
    Al kardeşim Allah ın bildiğini kuldan mı saklıycaz ...
    Allah yardımcın olsun işin baya zor, kaçamayacakları yerlerde yaklaşmayı dene.
    Şaka bir yana yok lan şaka değil gayet ciddiyim dermişim Kafana kasktan başka bir şey takma bunlar gelip geçici şeyler olmayabilir de emin değilim
    berk_cglr bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı sagat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah yardımcın olsun işin baya zor, kaçamayacakları yerlerde yaklaşmayı dene.
    Şaka bir yana yok lan şaka değil gayet ciddiyim dermişim Kafana kasktan başka bir şey takma bunlar gelip geçici şeyler olmayabilir de emin değilim
    O kadar yürekli isen sen fotoğraf at bi de seni görelim karşiimm

Sıkma canını yeğen, baby face denilen nimete sahipsin, cihanı şümülde örnekleri pek azdır, akranların ıhh pızz iki büklüm bastonla dolanırken, sen modellerle takılıyor olacaksın aha buraya yazıyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)