Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

#pedofiliyekarşıSESVER

Motovento
    REKLAM ALANI
    antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    nekadar cok sacma konu varsa almıs basını yuruyor fakat kımse bu gibi konulara kulak asmıyor . sessiz kalmayın

haber linki : http://www.mynet.com/haber/guncel/co...sver-2392087-1

https://twitter.com/hashtag/pedofili...rc=twsrc%5Etfw
    Ertugyigit, iduzen, Crixa ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Hepimiz ensarız diye böğüren bir kitle var bu ülkede. Hırsız olduklarını bildiklerimiz ayrıca ağır sapık çıktı. Pardon dinci sapık.

eren3736 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Drift - TVS APACHE 150(çalındı) - Cbr 125
    Ülkemizde çok büyük bir yozlaşma var bazı kitlelerin zihniyetini değiştirmesi lazım
    antilop_skul, xawa, eee ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Çocuk gelinleri normalleştiren yapıları iyi teşhis etmek, bunların köküne inmek ve bunları ortadan kaldırmak lazım. Ahlak anlayışını çağımız evrensel ölçülerine göre yapılandırmak şart. El ele tutuşan sevgililere, öğrencilere, kadına düşman, başkasının hayatına karışmaya teşne, ahlaki olarak aslında en aşağılık durumda olan güruhlara, "bir kereden bir şey olmaz"cılara karşı sadece sesle sedayla fayda elde etmek zor. Umarım bu kötüye gidiş tersine döner.
    Ertugyigit, iduzen, antilop_skul ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Ne kadar sapıklık varsa hepsinin altından yobazlar çıkıyor. Bunlar ortaya çıkanlar. Kim bilir daha ne pislikleri var ortaya çıkmayan.
    Ertugyigit, antilop_skul, xawa ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Hepsi ahlaksız bu yobazların.Onları destekleyenlerde kıyameti kopartacaklarına hala olayı kapatmak bu tecavüzcüleri desteklemek derdindeler.
    Ramazan da içki içene laf sokarlar heryerde, adamlar çocuk çoluğa neler yapıyorlar ses yok.Pislik zihin ortada.
    antilop_skul, xawa, eee ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    "Benden olan ,hırsız da olsa, çocuk tacizcisi de olsa, bendendir, kayıtsız şatsız savunurum" zihniyeti yüzünden şu anki halimiz.
    2016 yılı Mart ayında "Çocuk İstismarını Engelleme Komisyonu" Önergesi TBMM'de reddedildi. Buda şanlı tarihimize kara bir leke olarak not düşülsün... Bu ahlaksızlığı savunanları, bu millet unutmayacaktır.

Ayrıca çocuk tacizi suçlarında suçu kesinleşmiş kişiye hapis cezasının yanında mutlaka kimyasal hadım cezası da uygulanmalı ki bu kişiler toplum için birer tehdit unsuru olmaktan çıksın.

(Bana kalsa malum organlarını direkt kesip atacaksın da, insan hakları, medeniyet vs kavramları yüzünden izin vermezler, bari kimyasal hadım cezası gelsin de bu sapıklardan toplum ayıklansın en azından...)
    xawa, TAYFUNBORA ve MD.Murat bunu beğendiler.

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Konuyu buraya açan arkadaş ve cevap yazanların hali...

fedos, xawa, burakcvck ve 6 diğerleri bunu beğendiler..
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar abartıyorsunuz, bir kereden bişey olmaz inşallah.
    eee, TAYFUNBORA, berkcigdem ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

eren3736 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Drift - TVS APACHE 150(çalındı) - Cbr 125
    Motosiklet camiası olarak tepki göstersek toplu sürüş felan olmaz mı ? Toma su sıkar biraz eğleniriz..
    planet58 ve Shrieker bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    eee bunu beğendi.

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Alıntı ZümeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu buraya açan arkadaş ve cevap yazanların hali...
    Sen acilan konuya karsisin galiba ? Ben bu konuyu acarken bakipta gormeyenler gorsun diye actim. Yarin oburgun sizinde cocugunuz ayni duruma dusse bitarafiniz yanarak gezersiniz
    planet58 bunu beğendi.
    İNSTAGRAM = sakalliesnaf - MAİlL = mehmetmerickekec@gmail.com
    MOTOSİKLET = CBF 600 ABS 2007 102K +
    TECRUBE = 250K +

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Alıntı antilop_skul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen acilan konuya karsisin galiba ? Ben bu konuyu acarken bakipta gormeyenler gorsun diye actim. Yarin oburgun sizinde cocugunuz ayni duruma dusse bitarafiniz yanarak gezersiniz
    Konuya karşıtlığım yok
    üzerinize alınmanıza, şahıs olarak size veya olaya muhalefetim de yok.

Ama kafanızı kaldırıp bakış açınızı değiştirip biraz dışarıdan bakarsanız olaya burada açılan bu konunun verdiğim resimdeki mizah ile aynı ve anlamsızca olduğunu sizde göreceksiniz.

Forumlardan, sosyal medyadan atıp tutmakla, kınamakla hiçbir şey değişmez.
    Ben safımı belli edeyim diyorsan; sanal ortama yazıp çizerek safında belli olmaz.

Burası tamamen farazi bir ortam.

Bu arada videodaki o cüppeli pezevenk herifi ben olaydım kameraya çekmez kafasını oraya vura vura komaya sokardım.
    antilop_skul, murad13 ve xawa bunu beğendiler.
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    ozaman yanlıs anlasılma var kusura bakma

ben sadece internet üzerinden yaandan yere provake etmek icin böyle birsey acmadım . okdar konu avrken bu hic forumda dile gelmemiş .baska insanlarında bu olaydan haberdar olması icin actım . hestegle falan olacak sey değil evet . maksak insanlar gözünü acsın kucucuk cocuklara tacizde bulunanları ve bunu savunanları görsünler diye actım .
    ZümeR bunu beğendi.

bu yobaz dedikleriniz nasıl bişey oluyor birisi açıklarsa sevinirim.yobaz denilen kişi müslüman mıdır yoksa laik veya ateist veya hristyandan da yobaz olur mu?
    Olcay Avşar bunu beğendi.

Motosikleti
    Forza 250
    Hocam hassasiyetiniz için teşekkürler, Zümer arkadaşımızın haklı olduğu konu şu ; hepimiz bu hayat keşmekeşinde anti-sosyal ve tepkisiz olduk. Klavye başında atıp tutuyoruz, bir kortej yapalım, bir yerde toplanalım desek gelecek insan bir elin parmaklarını geçmez. Ama insanlar da bir taraftan haklı nerede 3-5 kişinin toplandığını görse güvenlik kuvvetlerimiz hemen joplu tomalı plastik mermili savunmaya geçiyor. İnsanlara göz altına alınıyor. Vesselam korku toplumu ve polis devleti olduk. Üstüne de gün geçmiyorki yeni bir pedofili tecavüz vakasıyla karşı karşıya kalmayalım. Dün de bir haber okudum babası 3 yaşındaki oğluna tecavüz ede ede çocuğun bağırsaklarını patlatmış, annesi hastanede düştü demiş, tabi muayeneden sonra durum ortaya çkmış ama ne yazık ki sabi ölmüş :( Bu tecavüzcü pedofilileri hapse tıkıp hadım etmedikten sonra bu işin sonu nereye gidiyor aklım almıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:06 ----------

Alıntı movibiker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu yobaz dedikleriniz nasıl bişey oluyor birisi açıklarsa sevinirim.yobaz denilen kişi müslüman mıdır yoksa laik veya ateist veya hristyandan da yobaz olur mu?
    yobaz denilen şey her milletten her dinden her ırktan olur. Vikingler diye bir dizi var, izliyorsanız eğer o yağmacı toplumun içinde bile medeniler ve yobazlar var. Hristiyanlarin içlerinde de koyu katolik yobazlar var. Hem siz bu pedofili tecavüz vakasının içinde sadece yobazlık kısmına mı takıldınız ? Tecavüze bir tepkiniz yok mu ? Hemde çocuklara , 49 çocuğa bir kez !
    antilop_skul ve xawa bunu beğendiler.

islamda çocuğa cinsel saldırının cezası idamdır.ama bu tip bir konu açıldığında hep müslümanlara karşı alttan alttan giydirmeler oluyor.bu beni hep rahatsız ediyordu ama hiç ses etmiyordum ama iş çocuk istismarı olunca canım sıkıldı.
    murad13 bunu beğendi.

planet58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattı...
    Kulak asmamak değil güzel kardeşim, bu konuları konuşurken bile sinirlerim bozuluyor. Açık söyliyeyim çevremde böyle bir şeyi görsem cezasını düşünmeden infaz ederim...
    antilop_skul ve murad13 bunu beğendiler.

murad13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DERBİ GPR 125
    pedofili ruhu bozulmuşların tezahüründen başka birşey değildir. arkasında duran kim varsa lanet olsun. ayrıyeten her vicdansızlığı dindar kesime bağlayan ahmaklar yine topik in içine etmiş. yahu kardeşim şeriatda bunun karşılığı idamdır bunun aksini savunan mı var. evet şimdi belgelerle konuşalım bu ahmakların yaptığı eylemlere bakalım bu

şimdi kim yobaz kim ilerici. kılçısızlık ancak bu kadar olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:35 ----------

Alıntı movibiker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    islamda çocuğa cinsel saldırının cezası idamdır.ama bu tip bir konu açıldığında hep müslümanlara karşı alttan alttan giydirmeler oluyor.bu beni hep rahatsız ediyordu ama hiç ses etmiyordum ama iş çocuk istismarı olunca canım sıkıldı.
    hocam aynı şekilde katılıyorum ama hala anlamış değiller.onlar için önemli olan tahrif etmek, çamur at izi kalsın mantığından bir adım bile ileri gidemiyorlar çünkü davranışlarıyla da dilleriyle de kılçıksız bunlar. önce p... ma dokunma derler sonra neden bu milletin ruhu bozuluyor, neden yozlaşıyoruz. savundukları şey ahmaklık da ondan.
    movibiker bunu beğendi.
    DÜŞERSEN ÖLÜRSÜN DEMEDİMMİ !!!

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Ne sacma bde paylasmissiniz ulan isteen istediu gibi yasar senin gelip tecavuz etmeye ne hakkin var ? Unutmayinki kapali insanlarad tecavuz ediliyor konuyu sacma salak seylere baglamayin

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:43 ----------

Tamam 3 5 mal gidip salak salak doviz tasimiz ama bu konuylcbagdastirmaniza yuhtah baska bise demiyorum

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)