Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Her şeyim var ama çok mutsuzum :/

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Ybr 125 Esd-Pulsar 200 NS(<3)
    Üniversite 3.sınıf öğrencisiyim altımda araba ve motosiklet var.Harçlığım bazen artıyor asosyallikten.Hiç arkadaşım yok;kimseyle kaynaşamıyorum. Alkol ve sigara kullanmadığımdan efkarlanamıyorum bile.
    İnsanlar benden hep uzakta oldular ya da ben fazla kuruntu yapıyorum bilmiyorum.

Birisiyle fotoğraf çekmek istesem boşver fotoğrafı anı yaşa diyolar sonra görüyorum o şahsı başkasıyla fotoğraf çektirip profil yapmış.
    Motosiklet ile fotoğraf koyuyorum yakın 2 arkadaşım beğenmiyor ama aynı 2 kişi dandik belediye bisikletiyle poz veren çocuğu beğenmişler.
    Okuldaki motosiklet kulübüne üye olmak için mesaj atıyorum adam cevap bile atmıyor.
    Konuşmasını da bilmiyorum herkes beni soğuk itici buluyor.
    Kendimi el freni çekik araba gibi hissediyorum sosyal hayatta ; aşırı zorlarsam ancak o zaman biraz hareket ediyor gibiyim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Hayata oncelikle baskalarini taklit etmeyerek basla, kimsenin seni begenmesini bekleme
    Zuzuuw bunu beğendi.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı bilirkişi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üniversite 3.sınıf öğrencisiyim altımda araba ve motosiklet var.Harçlığım bazen artıyor asosyallikten.Hiç arkadaşım yok;kimseyle kaynaşamıyorum. Alkol ve sigara kullanmadığımdan efkarlanamıyorum bile.
    İnsanlar benden hep uzakta oldular ya da ben fazla kuruntu yapıyorum bilmiyorum.

Birisiyle fotoğraf çekmek istesem boşver fotoğrafı anı yaşa diyolar sonra görüyorum o şahsı başkasıyla fotoğraf çektirip profil yapmış.
    Motosiklet ile fotoğraf koyuyorum yakın 2 arkadaşım beğenmiyor ama aynı 2 kişi dandik belediye bisikletiyle poz veren çocuğu beğenmişler.
    Okuldaki motosiklet kulübüne üye olmak için mesaj atıyorum adam cevap bile atmıyor.
    Konuşmasını da bilmiyorum herkes beni soğuk itici buluyor.
    Kendimi el freni çekik araba gibi hissediyorum sosyal hayatta ; aşırı zorlarsam ancak o zaman biraz hareket ediyor gibiyim.
    ben de ayyynı durumdayım. ben de üniversite 3. sınıfım. Ama mutsuz değilim; çünkü kimseyi takmıyorum. Hayatı ROCK'N ROLL tadında yaşa dostum

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:55 ----------

bir müzik aleti edinmeyi dene; benim en yakın arkadaşım gitarımdır.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Aslinda en guzel hobi edinmek, fotografcilik olsun , ciltleme, tezhip, dalis, sorf, uzun yol gezileri vs bunlari onerebilrim en kotu ihtimal bakabilirim diyorsaniz hayvan bakimi. Barinaklara gidin sahiplenin birini cok iyi gelecektir.
    stevejones bunu beğendi.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Bence sen hep sana ait olanlari 'bu benim malım başkasının degil' davranisiyla milleti kendinden uzaklastirmissin.
    Karakterini oturt, nasil bir arkadas cevren olsun ilk once bunu seç ve kendini kullandirtma. Bu sikayet ettigin durum birazda ailenin seni nasil yetistirdigine bagli

Motosikleti
    4. motor Honda
    Bu sıkıntıyı yüzyüze görüşüp samimi bulduğun bir arkadaşına anlat derim.

Birde üni. 3. sınıftaymışsın kız arkadaş bul onunla sosyalleş onun arkadaşlarıyla kaynaş ancak yukarıda seta34 ün dediği gibi benim benim benim mantalatisinden sıyrılmya çalış.

Pozitif enerjiyi anlatan kişisel gelişim kitapları alabilirsin ancak bunlarda esasen bireyselliği savunur. Yani sosyalleşmemiş olursun ama mutsuzda olmazsın gibi..

Farklı bir hobi bularak çevreni değiştirip yenileyebilirsin.

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Hocam açtığın konulara bakınca hak veriyorum yalnızlığına. Yanlış anlama ama arkadaş çevremde olsan sabah akşam tokatlardım seni.

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    insan bi mail adresi yazar facebooktan seni bulup pazar günkü gezimizde sana uğrayalım diyecektim
    mail adresi bile yazmamışsın
    silkelen kendine gel

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    bu kadar motosikletci grubu varken sosyalleşememek şaşırtıcı.3-5 tanesine üye ol zaten haftada en az 3-4 etkinlik oluyor.al sana sosyalleşmenin en basit yolu...
    git spora başla,güzel bir uğraş,salonda ister istemez birçok kişi ile tanışırsın zaten.dahada olmadı bana yaz kardeşim daha ne diyim
    mezit bunu beğendi.

Motosikleti
    dealim daystar 250
    derslerinde başarılı ol,fazla değil 5 sene sabret, güzel bir işin olsun ,kendi paranı kazanmaya başla yavaş yavaş ortamın şenlenir. hele şöyle 20 li yaşların sonuna gelince etrafında hatunlar çoğalır , otuzunda bir bakmışsın çok farklı biri olmuşsun , kişisel bakımına da özen göster ozaman kral sen olursun.

Motosikleti
    Ducati streetfighter 848
    Kişisel gelişim kitapları oku.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merak etme kimse mutlu değil yooğ ben mutlu olacaaam buna inanıyorum diyosan droconian'a git tokatlasın seni ben hayatımızı kafeste yaşayan kuşlara benzetiyorum, sen o kafesin kapısını açmazsan özgür olup uçamazlar. uçman içinde sadece bir pasaport gerekli. hem çalış hem yaşa

RiDeR_2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX RoadraceR
    Olur öyle.
    godfather bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Ybr'yi sat Iphone al, kalan parayla yeni kıyafetler al kendine cafelere barlara git ye iç eğlen.

Motosikleti
    cıks
    adamın biri psikoloğa gitmiş
    başlatmış anlatmaya..."bla bla bla...kendimi dışlanmış hissediyorum"

doktor-"çık dışarı"
    Zuzuuw bunu beğendi.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Motosikleti değiştir, hayatın değişir.
    caglar48 ve mezit bunu beğendiler.

Peki insanlara,arkadaşlarına tevazu gösteriyormusun? Onların dertlerini,sıkıntılarını dinliyormusun.Pimpiriklik yapıp biraraya geldiğinizde ben şunu sevmem ,ben bunu sevmem ,bu ne biçim, şu ne biçim diyen herşeye bir bahane üreten geçimsiz bir kişimisin?Güvenilir bir arkadaş olacağını düşünüyormusun? veyahut çevrendeki insanlar bu tip insanlar mı? Kendinizi ön plana çıkarmadan ,bence gayet arkadaşlarınla geçinebilirsin.

Motosikleti
    gt250r
    Çirkin kadinla baslamalisin.Ve bir şeyleri becerebildigini görmelisin,ne olacaginin hic bir önemi yok.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Bisikletle olan fotoğrafları ben de daha çok beğeniyorum. Çünkü bisiklet daha sıcak, daha çevreci, daha temiz, daha sağlıklı, daha güzel ve takdir edilesi bir şey.

Şimdi sen motosikleti bisikletten üstün gören biri olarak, benim gözümde hayatta hiç bir şeyi fark edememiş cahil ama zengin züppe bir adamsın.

Belki de insanlar da öyle düşündüğü için arkadaşların yoktur.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)