Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sorumsuz Pompacı

Motovento
    REKLAM ALANI
    bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Bu sabah sınava girmek için şehirdıșına gidecektim sabah 6.10 gibiydi benzin almak için shelle girdim istasyonda 3-4 tane araç vardı pompacı benzin mi diye sordu evet 50 tl lik koy dedim pompayi arabanın deposuna yanaştırdiktan sonra arkada ki araçla ilgilenmeye gitti. Sorumsuz herif pompayi depoya tam yanaştırmamıș benzin başladı yere dökülmeye pompayi içeri doğru ittirirken o arada pompacı geldi herife pompayi ileri ittirmemissin dedim bu arada yaklaşık 1-2 litre benzin döküldü ve arabanın kaporta benzine bulandı adam gelip demez mi senin depo delik diye ulan dedim dalga mı geçiyorsun daha geçen gün benzin aldım dedim

Bu işi yapacaksan adam gibi yap yada bırak git kardeşim arabaya binince bayaa bir giydirdim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Parasını odemeseydin kardeş en azindan 1 litrenin

Motosikleti
    Alıntı serkan0748 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Parasını odemeseydin kardeş en azindan 1 litrenin
    Sınava yetişecektim Acelem vardı
    Normalde olsaydı dediğin gibi yapardım
    Sen arabaya gezmek için binersin, bizler ise motosiklete binmek için gezeriz

Motosikleti
    yine aynı yer yine aynı sorun
    bu shellin pompacıları harbiden sorumsuz arkadaş bugün saat 2 gibi pompaya yanaştım yine 50 tl lik dedim benzin mi diye sordu benzin dedim pompayı depoya soktu o sırada telefon çaldı telefon ile konuşuyordum ulan birde ne göreyim benzin yine akmaya başladı arka lastik ve tampon altı komple benzin oldu dedi oldum arkadaş oruçlu oruçlu küfrettirdiler sorumsuz pompacı senin deponda sorun var genelde fransız depolarında sorun oluyor ama senin deponda ayrı bir sorun var fıs diye ses geliyor demez mi dedim ver bir bez kaportayı sileyim bali koşarak gitti bez aldı geldi sadece deponun giriş yerini sildi bıraktı aldım elinden bezi komple benzin olan yeri sildim o yeri silerken gelmiş kafamda konuşuyor suç senin deponda demeye getiriyor ulan sorun benim depoda olsa geçende po dan depoyu fulledik hiçbir benzin zerresi akmadı

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bursagsli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yine aynı yer yine aynı sorun
    bu shellin pompacıları harbiden sorumsuz arkadaş bugün saat 2 gibi pompaya yanaştım yine 50 tl lik dedim benzin mi diye sordu benzin dedim pompayı depoya soktu o sırada telefon çaldı telefon ile konuşuyordum ulan birde ne göreyim benzin yine akmaya başladı arka lastik ve tampon altı komple benzin oldu dedi oldum arkadaş oruçlu oruçlu küfrettirdiler sorumsuz pompacı senin deponda sorun var genelde fransız depolarında sorun oluyor ama senin deponda ayrı bir sorun var fıs diye ses geliyor demez mi dedim ver bir bez kaportayı sileyim bali koşarak gitti bez aldı geldi sadece deponun giriş yerini sildi bıraktı aldım elinden bezi komple benzin olan yeri sildim o yeri silerken gelmiş kafamda konuşuyor suç senin deponda demeye getiriyor ulan sorun benim depoda olsa geçende po dan depoyu fulledik hiçbir benzin zerresi akmadı
    marka model ne
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

Motosikleti
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    marka model ne
    dacia solenza
    Sen arabaya gezmek için binersin, bizler ise motosiklete binmek için gezeriz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)