Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Honda Civic Vtec 2 Video Klip

Motovento
    REKLAM ALANI
    yaygeren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R25

kanalıma aboneliklerinizi bekliyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ilkeronat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS
    https://www.youtube.com/watch?v=6jr41MM1a0c
    linki düzelteyim de yorumları çok merak ettim gerçekten
    GP500-1st bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Alıntı ilkeronat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=6jr41MM1a0c
    linki düzelteyim de yorumları çok merak ettim gerçekten
    linki direk sayfaya gömmeye çalıştım ordan burdan bişiler gördüm yapmaya çalıştım ama olmamış sanırım teşekkür ederim
    www.youtube.com/c/ied0634
    www.instagram.com/ieeddd

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam ne vtec ki , ne gereksiz modlar, müzikler bunlar yanlış anlamayın ama

1.6 otomatik aile arabası o bildigin. sıradan 110 beygir 0-100 değeri 10 sn üstü... hatta 11 saniye
    pea bunu beğendi.

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ne vtec ki , ne gereksiz modlar, müzikler bunlar yanlış anlamayın ama

1.6 otomatik aile arabası o bildigin. sıradan 110 beygir 0-100 değeri 10 sn üstü... hatta 11 saniye
    Aha damarima bastilar,bunu yapmayacaktin baskaaann bahsettiginiz araba turunun en guzel orneklerinden biri,hafif makyaj ve bir iki oynamaya atmosfere gore guzel degerler verebiliyo,1.6 110hp bi araba,bildiginiz gibi vtec aciyo ve sesi cazibesi bi baska aliyo,guzelligide burda. Aile arabasi gibi gorunuyo,ama ayni zamanda sportif yanida yok degil,cok uc bi ornek ama subaru gibi,hafta ici ailenle bin hafta sonu ailenle gazla. Cok fazla kronik sorunuda yok yani kumanda tuslarinda sorunlar olabiliyodu galiba,ses yalitimi yetersiz olsada gorunus ve motor olarak cogu insanin kalbinde taht kurmus bi aractir kendileri. Yanliz fiyatlarinin mx5 ile kapistigi hatta nerdeyse gc8 subaruyu gectigi piyasada nekadar alinmali bilmiyorum. Tsk tsk tsk :D :D saygilar..

Kanaliniza aboneyim,videoyu izledim ama araba hani cokta gosteris arabasi degil gibime geldi,isiklandirma cok basit,video cok basit. He videoda bi agirlik var dogru,ama ne biliyim yandan arabanin farini yakmissiniz yansima olmus,resmen arabayla isik tuttuk demissiniz,bu tarz tanitim videolarinda aracin performansi ve ic,dis gorunusunun daha detayli tanitilmasi,aracin can alici noktalarinin dikkat cekicek sekilde yansitilmasi cok daha dogru olacaktir,tabiki emeginize elinize saglik. Bir izleyici olarak nacizane tavsiyelerim bunlar,muzik konusundada videounun muzige uygunlugunu ayarlamak daha dogru olacaktir bence.
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Alıntı Sti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aha damarima bastilar,bunu yapmayacaktin baskaaann bahsettiginiz araba turunun en guzel orneklerinden biri,hafif makyaj ve bir iki oynamaya atmosfere gore guzel degerler verebiliyo,1.6 110hp bi araba,bildiginiz gibi vtec aciyo ve sesi cazibesi bi baska aliyo,guzelligide burda. Aile arabasi gibi gorunuyo,ama ayni zamanda sportif yanida yok degil,cok uc bi ornek ama subaru gibi,hafta ici ailenle bin hafta sonu ailenle gazla. Cok fazla kronik sorunuda yok yani kumanda tuslarinda sorunlar olabiliyodu galiba,ses yalitimi yetersiz olsada gorunus ve motor olarak cogu insanin kalbinde taht kurmus bi aractir kendileri. Yanliz fiyatlarinin mx5 ile kapistigi hatta nerdeyse gc8 subaruyu gectigi piyasada nekadar alinmali bilmiyorum. Tsk tsk tsk :D :D saygilar..

Kanaliniza aboneyim,videoyu izledim ama araba hani cokta gosteris arabasi degil gibime geldi,isiklandirma cok basit,video cok basit. He videoda bi agirlik var dogru,ama ne biliyim yandan arabanin farini yakmissiniz yansima olmus,resmen arabayla isik tuttuk demissiniz,bu tarz tanitim videolarinda aracin performansi ve ic,dis gorunusunun daha detayli tanitilmasi,aracin can alici noktalarinin dikkat cekicek sekilde yansitilmasi cok daha dogru olacaktir,tabiki emeginize elinize saglik. Bir izleyici olarak nacizane tavsiyelerim bunlar,muzik konusundada videounun muzige uygunlugunu ayarlamak daha dogru olacaktir bence.
    hocam araba benim değil. otoparkta can sıkıntısından çektiğimiz bişi. o far motorumun farı videoyuda motosiklet sitesine atıp tepkileri merak ettim sadece. ticari amaçla yapılmış profesyonel bir video değil tabiki bu arada arabanın seceresini çıkarmışssınız maşallah
    www.instagram.com/ieeddd

Alıntı yaygeren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam araba benim değil. otoparkta can sıkıntısından çektiğimiz bişi. o far motorumun farı videoyuda motosiklet sitesine atıp tepkileri merak ettim sadece. ticari amaçla yapılmış profesyonel bir video değil tabiki bu arada arabanın seceresini çıkarmışssınız maşallah
    Pardon dogru r25 vardi klipte,onunda uzunlari yakinca 2 far ediyo pardon. Can sıkıntısıyla cektiyseniz fena bi video olmamis,emeginize saglik. Arabada zamaninda agima takilmis arabalardan biriydi,soru calistigim yerden gelince,bende ayda yilda bir calisan,soruda calistigi yerden gelince yardiran tembel ogrenci gibi uzattikca uzattim

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sen arabanı itekle ben geliyorum v-tecle.. uuuuuv tu tu tu cizzzz
    drumstar bunu beğendi.
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

Pisman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    video çekilecek kadar olmasa da honda vtec 2 tam Türk işi; az yakar, iyi kaçar... masraf çıkarmaz, 1 sene kadar kullandım

Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Pardon dogru r25 vardi klipte,onunda uzunlari yakinca 2 far ediyo pardon. Can sıkıntısıyla cektiyseniz fena bi video olmamis,emeginize saglik. Arabada zamaninda agima takilmis arabalardan biriydi,soru calistigim yerden gelince,bende ayda yilda bir calisan,soruda calistigi yerden gelince yardiran tembel ogrenci gibi uzattikca uzattim
    arabanın sahibiyle sürekli arabamı motosikletmi tartışmalarımızda bu vtec açıyo diyodu başkada bişi demiyodu ben hep bastırıyordum ama sen bildiğin mühendisi gibi yazmışsın
    www.instagram.com/ieeddd

Alıntı yaygeren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arabanın sahibiyle sürekli arabamı motosikletmi tartışmalarımızda bu vtec açıyo diyodu başkada bişi demiyodu ben hep bastırıyordum ama sen bildiğin mühendisi gibi yazmışsın
    R25 le fena alirsin ama hee,vtec mtec hikaye olur. Arada bi sahibine bunu hatirlat her ikinizinde tekeri duz bassin,kazasiz belasiz surusler dilerim

Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    R25 le fena alirsin ama hee,vtec mtec hikaye olur. Arada bi sahibine bunu hatirlat her ikinizinde tekeri duz bassin,kazasiz belasiz surusler dilerim
    eyvallah hocam sağolasın
    www.instagram.com/ieeddd

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    bunlar vtec mi yaaa,has vtecler 1.6 vti 160 beygirli olan makinlerdir 99da babam kırmızı hb almış ben daha miniğim vtec ne bilmiyorum 2005 te satmıştık şimdi bilsem sattırı mıyım amcadan vtec :D

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP

şu VTİ ın farkı nedir bilmiyorum ama ondan lazım bir tane
    crxforever bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=k-0JozDsHos

vti dediğimiz araçlar orjinal vtectir 5500 devirde değişken sübap devreye girer adeta canavara dönüşür 160 beygirdir

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=k-0JozDsHos

1.6ies tek egzantrik 1.6vti çift egzantrik.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok yakıyor çoook
    matrix506xx bunu beğendi.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Yakında burada "motosiklete binmeyin sakin. İmza kafesçiler" başlığı da açılır!

Yapmayın, müslüman mahallesinde salyangoz satmayin...

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı snappy x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vti dediğimiz araçlar orjinal vtectir 5500 devirde değişken sübap devreye girer adeta canavara dönüşür 160 beygirdir
    vti vtec in biraz daha ilkel versiyonu bizde de civic fastback vardı 1800cc 169 hp 2002 model

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:20 ----------

o ses yalıtılmasın hocam ha bu arada 5500 rpm vermişler ama vtecler her devirde gaza çok ani yüklendiğiniz zaman hem zamanlamasını değiştiriyor hem de gerekliyde subapın açılma miktarını arttırıyor.
    Sti bunu beğendi.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vti vtec in biraz daha ilkel versiyonu bizde de civic fastback vardı 1800cc 169 hp 2002 model

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:20 ----------

o ses yalıtılmasın hocam ha bu arada 5500 rpm vermişler ama vtecler her devirde gaza çok ani yüklendiğiniz zaman hem zamanlamasını değiştiriyor hem de gerekliyde subapın açılma miktarını arttırıyor.
    Vtec acma olayi zaten aslinda kapali olan subaplarin acilma olayidir,hondalar herzaman atik arabalar olmuslardir. 2.4 accordtan biliyorum,imansiz D3 te 180 e ne ara cikiyodu anlamiyoduk valla. basiyosun gaza,gozler yolda tabi sonra bi ses geliyo "vuutuuutuuutuuu" bi bakiyosun ibreye 180 o sesi duymak her nekadar keyif versede uzun yolda asfalt sesiylede gidilmiyo be baskan,arabayi ilk aldiginda kesiciden kesiciye giriyosun,vtec kapanmiyo bile. Sonra 1000km oluyo olmuyo bi bakmissin emekli amca gibi surmeye baslamissin,yanina bi arkadasin oturmazsa ne atraksiyon ne bisey :D
    jimi_hendrix bunu beğendi.
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)