Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Honda Civic Vtec 2 Video Klip

Motovento
    REKLAM ALANI
    jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    dışarıdan gelen bi accord v6 kullanmışlığım var aga yok böyle ses

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dışarıdan gelen bi accord v6 kullanmışlığım var aga yok böyle ses
    Sende bilirsin ozaman o kesiciyi,o yukselen devirin sesini. Bide manuel olsa varya bu 2.4 ler
    jimi_hendrix bunu beğendi.

.Vtec 2'ler vtec filan açmaz öyle bişi yok. Vti , fn2 typer akar da gider...

scarfac3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gv 250
    Hocam çekimler filan fena değil ama müzik ve kurgu olmamış. Kolay gelsin
    Bizi Öldürmeyen Şey Güçlendirir !

Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı Sti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sende bilirsin ozaman o kesiciyi,o yukselen devirin sesini. Bide manuel olsa varya bu 2.4 ler
    hocam arabistan arabası olunca ecu dan tasarruf için kısıtlama felan yok, resmen mekanik çalışan bi motor var içerde gaza böyle yüklenince hafifinden amerkian arabası gibi böyle çalkantılı bi ses geliyor. o egzantriğin vurmasını hissediyorsunuz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:29 ----------

Alıntı scarfac3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o müziği acura nsx reklamından hatırlıyorum

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bende 05 md vtec alacaktım satıcı 3 kağıt yaptı opel e kaldık :(
    çok severim kendisini es ti...

yaygeren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Alıntı scarfac3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah
    www.youtube.com/c/ied0634
    www.instagram.com/ieeddd

Alıntı dadas607 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .Vtec 2'ler vtec filan açmaz öyle bişi yok. Vti , fn2 typer akar da gider...
    Baskan esprimi yaptin ciddimi soyledin tam o ince cizgiyi yakalayamadim ama hondanin "vtec" olarak adlandirilan her araci 5500 den sonra performansini katlar. Akan giden tek typer fn2 degildir. Unutmayinki ep3 gibi bir efsane var. He unutmadan birde fk2 ler varki onlari konusmayalim bile

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:26 ----------

hocam arabistan arabası olunca ecu dan tasarruf için kısıtlama felan yok, resmen mekanik çalışan bi motor var içerde gaza böyle yüklenince hafifinden amerkian arabası gibi böyle çalkantılı bi ses geliyor. o egzantriğin vurmasını hissediyorsunuz.[COLOR="Silver"]
    Gaza geldim,allahini seven vtec acacak bi araba bulsun bana :D

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gaza geldim,allahini seven vtec acacak bi araba bulsun bana :D
    bizim kuzende civic var anayolda hep vtec açar 4 günde 50 liralık benzin bitiriyormuş evine incir ağacı dikti

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Madem vtech meraklısısını gidin birer vfr alın hem v motor hem vtech in keyfine varın. Yürekçe abimizin dediği gibi müslüman mahallesinde slayangoz satıyonuz :D hahahah

Motosikleti
    Yohhh
    vuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuut tut tut tututututututututuutututututututututututututututut ututututututututut

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:34 ----------

şu içeriye vuran ses yeter keşke yalıtım olmasa

Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim kuzende civic var anayolda hep vtec açar 4 günde 50 liralık benzin bitiriyormuş evine incir ağacı dikti
    Ee her yigidin bir yogurt yiyisi varmis. Oda boyle yiyo iste,nekadar keyif okadar yakit :D ama soyleyin merak etmesin,bi sure sonra hevesi geciyo arabanin vtec actigini bile unutuyosun :D
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Madem vtech meraklısısını gidin birer vfr alın hem v motor hem vtech in keyfine varın. Yürekçe abimizin dediği gibi müslüman mahallesinde slayangoz satıyonuz :D hahahah
    hepimizin icinde bi araba sever vardir yav,vfr de iyidir ama oda vtec acinca allahini kaybediyo 4 litre fazla yakiyo :D
    vuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuut tut tut tututututututututuutututututututututututututututut ututututututututut

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:34 ----------

https://www.youtube.com/watch?v=o85tzXmt3Nw
    şu içeriye vuran ses yeter keşke yalıtım olmasa
    Accord da iyi gidiyomus yanliz,stock oldugunu varsayarak soyluyorum atmosferik arabaya gore iyi gitti ki vites gecisleride mukemmeldi yav,acaba turkiyedekilerde aynisimidir. Bu arada baskan madem yalitim istemiyosun sana ufak bi taktik vereyim. Bu klima varya onu sök yada teybini sök,direk motor sesini yasarsin orda :D yanliz ara ara yanik yag ve benzin kokusuyla birlikte bol bol sicak gelebilir :D:D

Motosikleti
    Yohhh
    Ee her yigidin bir yogurt yiyisi varmis. Oda boyle yiyo iste,nekadar keyif okadar yakit :D ama soyleyin merak etmesin,bi sure sonra hevesi geciyo arabanin vtec actigini bile unutuyosun :D

hepimizin icinde bi araba sever vardir yav,vfr de iyidir ama oda vtec acinca allahini kaybediyo 4 litre fazla yakiyo :D

Accord da iyi gidiyomus yanliz,stock oldugunu varsayarak soyluyorum atmosferik arabaya gore iyi gitti ki vites gecisleride mukemmeldi yav,acaba turkiyedekilerde aynisimidir. Bu arada baskan madem yalitim istemiyosun sana ufak bi taktik vereyim. Bu klima varya onu sök yada teybini sök,direk motor sesini yasarsin orda :D yanliz ara ara yanik yag ve benzin kokusuyla birlikte bol bol sicak gelebilir :D:D
    abi accord stock v6 atmosferik strok/çap oranı biraz yüksek olunca 0-100 ü bi 310 hp ye göre ağır gelebilir ama olay 100 den sonra başlıyor.
    iç sesi arttırma olayı iyiymiş yalnız. onu ben bizim binek renault 12 de uyduladım. sırf o ses çıksın diye (külbütörlüdür renault12) subap aralığını bayağı bir açtım. fena ses var şuan
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

abi accord stock v6 atmosferik strok/çap oranı biraz yüksek olunca 0-100 ü bi 310 hp ye göre ağır gelebilir ama olay 100 den sonra başlıyor.
    iç sesi arttırma olayı iyiymiş yalnız. onu ben bizim binek renault 12 de uyduladım. sırf o ses çıksın diye (külbütörlüdür renault12) subap aralığını bayağı bir açtım. fena ses var şuan
    Bizdede vardi sw toros,onunlada tupte az dolanmadik. Dag tas bayir gezerdik gik demezdi ama benim en sevdigim olay egzozundan cikan kokuydu. Arabayi garaja sokardim bir iki gaza basardim,mis gibi tup kokardi (accordun v6 oldugunu duymak uzucu oldu,bizdeki 2.0 accordlar 4 silindir sanirim. Onlarida itelesen gitmez :D ama kafaya koydum once bi ep3 sonra fk2 en sonra bi subaru impreza wrx sti alip hayallimi gerceklestirmis olucam,yasasin 4 ceker ahahahaha)
    jimi_hendrix bunu beğendi.
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Bizdede vardi sw toros,onunlada tupte az dolanmadik. Dag tas bayir gezerdik gik demezdi ama benim en sevdigim olay egzozundan cikan kokuydu. Arabayi garaja sokardim bir iki gaza basardim,mis gibi tup kokardi (accordun v6 oldugunu duymak uzucu oldu,bizdeki 2.0 accordlar 4 silindir sanirim. Onlarida itelesen gitmez :D ama kafaya koydum once bi ep3 sonra fk2 en sonra bi subaru impreza wrx sti alip hayallimi gerceklestirmis olucam,yasasin 4 ceker ahahahaha)
    Türkiyede adam akıllı Ep3 kalmadı olanda zaten nasıl oluyorsa yıllar geçtikçe kilometreler düşüyor. 12 yaşında araba 100 binde tamam kardeş bizde yedik diyorum içimden.Fn2 al daha iyi hem fiyatıda uygun.2.5 sti yakışır sana zaten nickinde STİ ama türkiyede oynanmamış sti'ı sana satarlar mı bilemiyorum.Fk2 de iyi güzel ama gereksiz pahalı bence 90 bin liralık leon gelir seninle dalga geçer hoş olmaz.Allah gönlüne göre versin.Hepimize nasip etsin.
    Sti bunu beğendi.

Motosikleti
    Yohhh
    abi benim de bi mx5 veya s2000 veya slk200 veya bmw z4 hedefim var. tabi gönül s2000 den yana.
    yaşasın cabrio

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:53 ----------

motosikletleri de üstü açık olduğu için seviyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:56 ----------

tabi çok fazla param olursa bi Cobra 427 neden olmasın
    Sti bunu beğendi.

Alıntı MazhaRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiyede adam akıllı Ep3 kalmadı olanda zaten nasıl oluyorsa yıllar geçtikçe kilometreler düşüyor. 12 yaşında araba 100 binde tamam kardeş bizde yedik diyorum içimden.Fn2 al daha iyi hem fiyatıda uygun.2.5 sti yakışır sana zaten nickinde STİ ama türkiyede oynanmamış sti'ı sana satarlar mı bilemiyorum.Fk2 de iyi güzel ama gereksiz pahalı bence 90 bin liralık leon gelir seninle dalga geçer hoş olmaz.Allah gönlüne göre versin.Hepimize nasip etsin.
    Baskanim 2.5sti fazla gelsede 2.0 blobeye kasa sti hep hayalim olmustur. Ep3 un ciddi anlamda temizleri hala mevcut ama el altindan arkadaslar arasinda ceviriyolar arabalari,simdi forumun ismini yazsak reklama girer heralde,orda gecen ep3 un satis adedini ve satilan arabalarin plakalari bile paylasmislar. Herturlu buluruk yani fn2 ler bana acayip tipsiz geliyo,yanliz fk2 karisti sanirim. Bahsettigim arac typer serisinin son cikan 201hp turbo beslemeli en zirve yapan araclaridir. Yani leondan 3 tanede gelse uzemez benim canim fk2 mi iyi dileklerin icin cok tesekkur ederim baskanim,umarim birgun hak eden herkes hayallerine,isteklerine kavusur ve mutlu mesut bir yasam surer.
    abi benim de bi mx5 veya s2000 veya slk200 veya bmw z4 hedefim var. tabi gönül s2000 den yana.
    yaşasın cabrio

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:53 ----------

motosikletleri de üstü açık olduğu için seviyorum
    mx5 in eski kasalari cok efsane bak,cok bi giderli degil ama acayip retro arabalar. Motor hacmide vergide cok buyuk avantaj. S2000 ah ulan o makina. 2 kisilik olmasa onuda dusunurdumde artik torbacilar biniyo onada. Cok bozuldu kitlesi. Mercedes ve bmw zaten her sartta ben burdayim diyen arabalar. Onlarda cok dikkat cekebilir bak. Bmw dedinde simdi aklimda 3 araba canlandi.

E92 M3
    F82 M4
    E60 M5

Cok deli arabalar beee

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Alıntı yapmadan yazayım.

Sti'cım ben fk2'yi biliyorum asıl sen karıştırmışsın 201 hp olan fn2 atmosferik, fk2 310 hp turbo.Honda nın yeri ayrı yaparsa tam yapar meganeRS,golf gti,focusRS oturur izler. Öyle deme çok acayip leonlar var trde revo stage 5+ ile 550-600 hp arası oluyorlar ki fk2'yi yer ama sonuç olarak Honda.Bende varsa bi imola E46 M3 alırım

Yok dayanamıcam liste yapmam lazım gece gece tribe girdim.

Sarı s2000
    Kırmızı E46 M3
    Kırmızı FN2
    Ralli mavisi 2.5 wrx sti ama 2015 olcak
    2jz swap siyah e30
    .
    .
    .
    Liste uzar gider ama şimdilik bunlar yeter ölmezsem devam ederim.

Alıntı MazhaRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı yapmadan yazayım.

Sti'cım ben fk2'yi biliyorum asıl sen karıştırmışsın 201 hp olan fn2 atmosferik, fk2 310 hp turbo.
    Baskan cok pardon,cok haklisin ben karistirmisim kusura bakma. Simdi yanliz haksizlik ediyosun onuda belirtiyimde stage 5 arabayla stock arabayi kapistiramazsin bu birinci haksizligin,ikincisi ise meganrs biliyosun nurburgring pistinde rekor kirmis aractir. Hafife almayalim lutfen biliyosunki renault binek araclari ayri,yaris araclarini ayri fabrikada uretir ve cok ciddi arge calismalari var. Bide fk2 yle sanki golf gti degilde golf R daha bi iyi boymu olcusur ne,ozelliklede 4 ceker olusuyla virajlarda fk2 aglar gibi . Bu arada yaptigin listeye bakilirsa karsimizda az cok kimin oldugu ortaya cikiyo. Ozellikle imola m3 ve 2jz swap e30 gorunce,tamam dedim bu isin icinden biri yanliz swapli e30 a 76 lik duz boru yada 100 luk duz boru takmazsak ayip olur benden soylemesi :D

Motosikleti
    Yohhh
    Baskanim 2.5sti fazla gelsede 2.0 blobeye kasa sti hep hayalim olmustur. Ep3 un ciddi anlamda temizleri hala mevcut ama el altindan arkadaslar arasinda ceviriyolar arabalari,simdi forumun ismini yazsak reklama girer heralde,orda gecen ep3 un satis adedini ve satilan arabalarin plakalari bile paylasmislar. Herturlu buluruk yani fn2 ler bana acayip tipsiz geliyo,yanliz fk2 karisti sanirim. Bahsettigim arac typer serisinin son cikan 201hp turbo beslemeli en zirve yapan araclaridir. Yani leondan 3 tanede gelse uzemez benim canim fk2 mi iyi dileklerin icin cok tesekkur ederim baskanim,umarim birgun hak eden herkes hayallerine,isteklerine kavusur ve mutlu mesut bir yasam surer.

mx5 in eski kasalari cok efsane bak,cok bi giderli degil ama acayip retro arabalar. Motor hacmide vergide cok buyuk avantaj. S2000 ah ulan o makina. 2 kisilik olmasa onuda dusunurdumde artik torbacilar biniyo onada. Cok bozuldu kitlesi. Mercedes ve bmw zaten her sartta ben burdayim diyen arabalar. Onlarda cok dikkat cekebilir bak. Bmw dedinde simdi aklimda 3 araba canlandi.

E92 M3
    F82 M4
    E60 M5

Cok deli arabalar beee
    hoooooop E30u unuttun abi. M50 candır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:58 ----------

zaten mx5 in hep 90lardan kalma olanlarını sevmişimdir.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)