Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Türkiye Trafiğinin 40 sn de özeti.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herşey bir anda olup bitiyor o yüzden anladıklarımı tane tane anlatıyorum ; Yüksek hızda gelen beyaz Honda Civic ters yönden gelen Polo'ya çarpmamak için kaldırma doğru kırıyor.Bu sırada arka tampon hafiften Polo'nun yan kapılara sürtüyor.Honda,Kaldırımdaki yayaya çarpıyor,yaya taklalar atarak uçuşunu tamamlayıp yere konduğu gibi Honda sürücüsü ile kavga etmek için fırlıyor.Honda sürüsücüsü yaya ve etraftan gelen alakasız tipler kavga ederken Polo kenara çekip büyük ihtimalle olaya dikiz aynasından bakıyor tam bu sırada beyaz Nissan pick-up,Polo'ya sürterek geçiyor,daha önceden Honda'nın çarptığı adama tekrar çarpıyor,Honda sürücüsüne hafiften dokunduruyor.Aynı sırada nerden geldiği belirsiz bir yaşlı dayı alt taraftan kayıp düşerek kadraja giriyor son anda yuvarlanarak pick-upın altında kalmaktan son anda kurtuluyor.Pick-up sürücüsü iniyor o da kavgaya karışıyor.Büyük ihtimalle bunları dikiz aynasından izleyen Polo ufaktan ufaktan olay yerini terk ediyor.Pick-up arkadaki sopaları eline geçiren önüne gelene düzenli ve ritmik hareketlerle vurmaya başlıyor.Sonra birden kavga bitiyor ve herkes dağılıyor.Bütün bu olayların hepsi 30-40 sn içinde başlayıp bitiyor.

Günün kaybedeni : Önce araba çarpan,arkasında dayak yiyen,arkasından pick-up çarpan sonra tekrar dayak(bu sefer sopalı) yiyen adam.Sonrasında daha büyük bir taşıt çarptı mı bilinmiyor.

Günün 2. kaybedeni + günün gizli çakalı : Ters şeritten gelip kazaya kısmen sebep olan Polo.Önce Honda çarptı sonra,Nissan Pick-Up çarptı.Baktı işler b.ka sarıyor hemen sıvıştı.

Hani hep şikayetçi oluyoruz ya trafik şöyle sürücüler böyle işte şu 40 sn ülkemizin süper düzenli trafiğinin ve üstün karakterli insanının bir özetidir.

Bu arada birisi cidden bana burada tam olarak ne olduğunu anlatabilir mi?

Sokollu bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    O daracık yolda niye o kadar hızlı geliyorlar anlamadım. Yol boş falan değil, parketmiş araçlar, yolda gezen yayalar var. pickup 'un çarpmasını hiç anlamadığım gibi içinden adam sopayla çıkıyo sanki bilerek gelip noluyo burda kavga varsa önce ben sopalarım der gibi.
    velizrsln bunu beğendi.

Motosikleti
    kuba cg-100
    filmlerde böyle olmuyor

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Olayın öncesi vardır yada kesilmiştir. Polonun civicin kazasıyla hiçbir alakası yok nasıl bir olay yorumlama bu.

Türkiye trafiğinin elle tutulacak bir yanı yok ama bu videonun herhangi bir trafikle alakası olamaz.

Alıntı A.Türker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olayın öncesi vardır yada kesilmiştir. Polonun civicin kazasıyla hiçbir alakası yok nasıl bir olay yorumlama bu.

Türkiye trafiğinin elle tutulacak bir yanı yok ama bu videonun herhangi bir trafikle alakası olamaz.
    Yok dostum kazayı analiz etmek için koymadım.Biraz gülelim diye koydum.Olayın zaten analiz edilecek bir şeyi yok sirk gösterisi gibi.İki kere araba çarpan adam dahil hepsi hatalı.Araba çarpmış oturup ambulansı beklesene.Süpermen zanneti herhalde kendini direk kavgaya.Ya sonradan olaya gelip kavgaya karışan elemanlara ne demeli garanti orada esnaf yada yoldan geçen şahıslar "aa kavga var hadi biz de bi dalalım payımıza düşen sopayı yiyip rahatlayalım."

Önceden planlasan kurgusunu yapsan bu tarz bir olayı canlandırmazsın.

Anlamayacak ne var,adamlar iki arabayla mevzuya gelmişler.husumet var aralarında adamları toplayıp gelmiş.sonrası zaten belli ver coşkuyu,ver haydarı,ver odunu

On numara ya harbi dedigin icin sopalara dikkat ettik ritimli bir sekilde vuruyor

Alıntı movibiker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlamayacak ne var,adamlar iki arabayla mevzuya gelmişler.husumet var aralarında adamları toplayıp gelmiş.sonrası zaten belli ver coşkuyu,ver haydarı,ver odunu
    Valla benim aklıma da Civic li eleman Nissan pick-uplı elemana sataşmış ondan kaçıyor gibi geldi.Bu arada kazadan hemen sonra Civicli eleman Poloya doğru hamle yaptı ama nafile çarptığı eleman o anda dalmaya başladı.Polo aradan çok güzel sıvıştı.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

Cavalry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LandCruiser
    Dayıların canı sıkılmış biri de oradan ''Destruction bro'' diye bağırmış ve bu garip olaylar silsilesi başlamış
    Güzel günler göreceğiz çocuklar, güneşli günler göreceğiz... Motorları maviliklere süreceğiz çocuklar, ışıklı maviliklere süreceğiz... Açtık mıydı hele bir son vitesi, adedi devir. Motorun sesi.

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    3. dünya ülkesi olduğumuzun göstergesi.

white_king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    nedense bunu izleyince kafamda birden kingsman'ın kilise sahnesi canlandı

bahadircolak ve Thracian bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)