Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kapı Kapı Gezip Satış Yapmak( Fikir Önerisi.)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Para internette
    Onurhan D bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Fatiiiik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özguveninden ve gayretinden dolayi once tebrik yaparim
    ne kadar mantikli bilmiyorum ama sicak su torbasi belki olabilir, malum kis evinde olmayan adam oh mis sicacik falan olur yatarken yaparim bide malum kadinlarin ozel gunlerinde vazgecilmezi, olmayan vardir diye dusunuyorum, kislik sicak tutmaya yonelik pratik bi giyim seysi olabilir corap haric.
    baska dusundum bulamadim bulursam tekrar yazarim
    Teşekkür ederim.Aklınkza ne gelirse yazın alternatif çoğalsın Ummadık beklenmedik şeylerden bile satış yapılabilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:16 ----------

Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Para internette
    Çok haklısınız.Ben sade kullanmayı bilirim nasıl kazanılır internetten bu konuda çok cahilim :D

srknbdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki kle 500
    Alıntı Onurhan D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,üniversite öğrencisiyim.Şuan kapı kapı gezip sağlık bakanlığı onaylı diş macunu satıyorum.Sınavlar olduğu için ara vermiştim.Haftaya tekrar çalışmaya başlicam ancak macun satmaktan sıkıldım.Bana başka neler önerebilirsiniz.Maliyeti çok olmayan ve satışı çok olabilecek bişeyler.
    biblo işi yapabilirsin. uretmek ıstediğin biblolardan birertane edinerek kalıplarını alarak o kalıplardan uretım yapabilirsin. Ataturk heykeli veya arkadasın dediği gibi at veya ceşitli hayvanlar.. ama ilk başlarda at gibi birbirinden ayrık parcaları olan objeler seni cok zorlar. ilgilenirsen teknik ve fikir olarak yardımcı olabilirim
    bi gaza bassam googlede arasan bulamazsın

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Teşekkür ederim.Aklınkza ne gelirse yazın alternatif çoğalsın Ummadık beklenmedik şeylerden bile satış yapılabilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:16 ----------

Çok haklısınız.Ben sade kullanmayı bilirim nasıl kazanılır internetten bu konuda çok cahilim :D
    Yurt dışından getirip burda kar koyup satanlar var sanalpazar,gittigidiyor,sahibinden,com gibi yerlerden araştır nasıl satış yapılıyo yap demiyorum ama alternatif olabilir dediğimi yap ama uygulama :D
    Onurhan D bunu beğendi.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    En rahat yolu ne dersen
    Telefona kılıf alacaktım bir tane beğendim ve aldım fiyatı 31.50 tl ydi birde dedim ebay, aliexpress gibi sitelerden aynı kılıflara baktım fiyatı 1-2 dolar civarıydı adamlar resmen 3 katından fazlasına satmışlar böyle işlerle uğraşıp aynı ürünü başkaların dan biraz daha uyguna satarsan ayda rahat 1000 tl cebinde olur
    Onurhan D bunu beğendi.

Thermosifon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250
    Abilerim ablalarım bu elim de görmüş olduğunuz çam sakızı çoban armağanı hem tarak hem bıçak hem çatal kaşık seti hem ütü haha Ne güzeldi şu bakırköy hattı treninde ki amcalar saygı duyuyorum adamlar nerelere getirmemizi sağladı olayı.Seninkine benzer kurumsal bir firma da çalıştım dostum kapı kapı dolaşıp alarm sistemleri satıyordum bende.Yeri geldi adamlar bizim güvenliğimiz var deyip pompalı gösterdi tezgah altından ''ülkenin hali böle malum''.
    Basit olan her zaman daha çok tutar şu meşur limonun içine sokup da suyunu sıktını idda eden limon sıkacağı satan amcalar gibi. Alarm firmalarına başvur derim sürekli eleman alıyorlar part time da çalışabilirsin çoğu üniversite okuyor hala çocukların ve aylık ortalama 1200-1500 arası kazanırsın dostum...
    Onurhan D bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Günaydın güzel kardeşim,

şimdi sana faydalı olmasını ümit ettiğim detaylı bir cevap yazmak için kolları sıvadım. İşler çok hareketli değil bu aralar sağa sola sarmaya vaktim oluyor .

Kapıyı kim açarsa açsın potansiyel müşterin olmalı yani ortak kullanılan ürünler veya çocuklar için , ucuz ama faydalı şeyler , nitekim kendimize ayırmadığımız bütçeyi çocuklara ayırabiliyoruz. 3-4 farklı ürünü kombin yapmalısın , yani bu ve bunu aldığında bu hediye gibi . Satış cironu arttırır bu da ...

Ali express gerçekten iyi bir kaynak hatta bu aralar kara cuma indirimleri var , özellikle mevsimsel ürünleri tercih edebilirsin. Mesela çocuklar için Buff gibi ürünler pazarda 10 - 15 TL , siteden toptan alınca tanesi 4-5 TL ye geliyor http://www.aliexpress.com/item/Lots-...rchweb201560_8
    İlk bulduğumu attım daha da ucuzları vardır .
    Büyükler için de var
    http://www.aliexpress.com/item/1-X-C...rchweb201560_8
    Yine cep yağmurlukları olabilir tanesi 1 usd sen 10 TL satabilirsin . http://www.aliexpress.com/item/New-f...rchweb201560_8

http://www.aliexpress.com/item/253-d...rchweb201560_8
    bunları da çantanızda bulunsun falan diye muhakkak satarsın .

Yukarıdakiler bir grup alternatif düşük bütçe ile taşırken yorulmadan ve küçük fiyatlı ürünler .

Bir de insanların işine yaramayacağı halde sadece ilginç bulacağı için alacakları ürünler kategorisi var hatta fabrikası İzmir'de olan sahibi ile tanıştığımız başarılı ürünleri olan ISONEM firması.

Magnetic boya, sürüldüğü yüzeye manyetik hale getirip metal eşyaları yapıştırabileceğin bir boya . Araç servislerinden tut evlerde antreye kadar her yerde uygulanır yani bizim millet meraklıdır alır.

Alev almayı önleyen boya

Ortam kokularını emen boya (Mutfak veya WC tavanı için)

Yazın sineklerle mücadelede çok başarılı bir ürün var yine boyanan yere haşerat gelmiyor vs

Bunlar ile ilgili detaylı bilgiyi ilgilenirsen anlatırım yazması çok sürer.

Nem geçirmeyen spreyler var yine çocukların ayakkabılarından girip o minik ayakları kışın ıslanmasın diyebilirsin.

Ben üniversitedeyken temizlik robotu satıyordum 20 sene evvel, akşamları milletin evine randevu ile gidip güzel bir sunum yapıp satıyorduk ama anladığım kadarı ile sen girişimci olmayı tercih ediyorsun ki bu çok daha güzel.

Bir de aklıma gelen şu var gençlikten beri hayalimdir hatta harika bir iş planı vs de yapmıştım ama bir türlü kısmet olmadı yapmak .

Belki sana kısmet olur .

Ihlamur + Bal + Zencefil .

Kalabalık yerlerde otobüs , stadyum , metro vs tak 10 lt lik termos çantanı , koy beline 200 karton bardak , yine belinde pompalı bal şişesi ve toz zencefil .

Termosundan Ihlamuru doldur bir pıst bal içine bir tutam zencefil bardağı 3 TL maliyeti 0,75 TL - 1 TL arası . Bir termosta 50 bardak karın yaklaşık 100 TL gün de 2-3 tur yeter. Ayda 20 gün çalışsan 4-5 bin TL para kazanırsın.

Reklam derdin yok her akşam TV de bas bas bağırıyorlar kış geldi ıhlamur için diye

Neyse misafirim geldi devam ederim yine .

Kal sağlıcakla
    Onurhan D bunu beğendi.

Alıntı rsinan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın güzel kardeşim,

şimdi sana faydalı olmasını ümit ettiğim detaylı bir cevap yazmak için kolları sıvadım. İşler çok hareketli değil bu aralar sağa sola sarmaya vaktim oluyor .

Kapıyı kim açarsa açsın potansiyel müşterin olmalı yani ortak kullanılan ürünler veya çocuklar için , ucuz ama faydalı şeyler , nitekim kendimize ayırmadığımız bütçeyi çocuklara ayırabiliyoruz. 3-4 farklı ürünü kombin yapmalısın , yani bu ve bunu aldığında bu hediye gibi . Satış cironu arttırır bu da ...

Ali express gerçekten iyi bir kaynak hatta bu aralar kara cuma indirimleri var , özellikle mevsimsel ürünleri tercih edebilirsin. Mesela çocuklar için Buff gibi ürünler pazarda 10 - 15 TL , siteden toptan alınca tanesi 4-5 TL ye geliyor http://www.aliexpress.com/item/Lots-...rchweb201560_8
    İlk bulduğumu attım daha da ucuzları vardır .
    Büyükler için de var
    http://www.aliexpress.com/item/1-X-C...rchweb201560_8
    Yine cep yağmurlukları olabilir tanesi 1 usd sen 10 TL satabilirsin . http://www.aliexpress.com/item/New-f...rchweb201560_8

http://www.aliexpress.com/item/253-d...rchweb201560_8
    bunları da çantanızda bulunsun falan diye muhakkak satarsın .

Yukarıdakiler bir grup alternatif düşük bütçe ile taşırken yorulmadan ve küçük fiyatlı ürünler .

Bir de insanların işine yaramayacağı halde sadece ilginç bulacağı için alacakları ürünler kategorisi var hatta fabrikası İzmir'de olan sahibi ile tanıştığımız başarılı ürünleri olan ISONEM firması.

Magnetic boya, sürüldüğü yüzeye manyetik hale getirip metal eşyaları yapıştırabileceğin bir boya . Araç servislerinden tut evlerde antreye kadar her yerde uygulanır yani bizim millet meraklıdır alır.

Alev almayı önleyen boya

Ortam kokularını emen boya (Mutfak veya WC tavanı için)

Yazın sineklerle mücadelede çok başarılı bir ürün var yine boyanan yere haşerat gelmiyor vs

Bunlar ile ilgili detaylı bilgiyi ilgilenirsen anlatırım yazması çok sürer.

Nem geçirmeyen spreyler var yine çocukların ayakkabılarından girip o minik ayakları kışın ıslanmasın diyebilirsin.

Ben üniversitedeyken temizlik robotu satıyordum 20 sene evvel, akşamları milletin evine randevu ile gidip güzel bir sunum yapıp satıyorduk ama anladığım kadarı ile sen girişimci olmayı tercih ediyorsun ki bu çok daha güzel.

Bir de aklıma gelen şu var gençlikten beri hayalimdir hatta harika bir iş planı vs de yapmıştım ama bir türlü kısmet olmadı yapmak .

Belki sana kısmet olur .

Ihlamur + Bal + Zencefil .

Kalabalık yerlerde otobüs , stadyum , metro vs tak 10 lt lik termos çantanı , koy beline 200 karton bardak , yine belinde pompalı bal şişesi ve toz zencefil .

Termosundan Ihlamuru doldur bir pıst bal içine bir tutam zencefil bardağı 3 TL maliyeti 0,75 TL - 1 TL arası . Bir termosta 50 bardak karın yaklaşık 100 TL gün de 2-3 tur yeter. Ayda 20 gün çalışsan 4-5 bin TL para kazanırsın.

Reklam derdin yok her akşam TV de bas bas bağırıyorlar kış geldi ıhlamur için diye

Neyse misafirim geldi devam ederim yine .

Kal sağlıcakla
    Çok teşekkür ederim detaylı ilgilenip yazdığınız için.İsonem'e baktım da ürünleri pazarlamak biraz zor olur gibime geldi.Zencefil bal ıhlamur güzel fikirmiş Nrelerde satabiirim konusu düşündürdü ama fikir çok güzel.Sizde benim geçtiğim yollardan geçmişsiniz belli fikirlerden,zamanında kafa yormuşsunuz

Fatiiiik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Rx3i Evo 2016
    @rsinan cidden ihlamur falan isi baya hosmus, bende mi yapsam ne Sloganda uydurulursa potansiyelli duruyor.Kivami tutturunca sabit bi yerde veya programli bi sekilde 5-6 vs farkli yerlerde haftanin hep ayni gunu ayri yerde musteri potansiyeli olabilir

Motosikleti
    Kuba Strike 150
    Abicim öncelikle merhabalar Allah sabır versin.Bende senin küçük bir kardeşin olarak öneride bulunmak istiyorum.Benim tavsiyem aliexpressten birçok farklı ürün getirtmen.Bunlar evde olması gereken temez malzemeler olmalı.Örnek verecek olursam yukarıda bahsedildiği gibi sıcak su torbası,kupa bardak vs bunların ilginç olanlarını getirtip satmalısın mesela üzerinde çocuklar için çizgi film karakterleri olabilir karikatür olabilir.Bunlarda benim önerilerim abicim Allah kolaylık versin
    Onurhan D bunu beğendi.

Alıntı cico06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abicim öncelikle merhabalar Allah sabır versin.Bende senin küçük bir kardeşin olarak öneride bulunmak istiyorum.Benim tavsiyem aliexpressten birçok farklı ürün getirtmen.Bunlar evde olması gereken temez malzemeler olmalı.Örnek verecek olursam yukarıda bahsedildiği gibi sıcak su torbası,kupa bardak vs bunların ilginç olanlarını getirtip satmalısın mesela üzerinde çocuklar için çizgi film karakterleri olabilir karikatür olabilir.Bunlarda benim önerilerim abicim Allah kolaylık versin
    Teşekkğr ederim kardeşim hem önerilerin hemde düşüncelerin için

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Ne satarsan sat,azmine hayran kaldim.. Tebrik ederim,rabbim gonlune gore versin....
    Onurhan D bunu beğendi.

Alıntı Samet Ağır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne satarsan sat,azmine hayran kaldim.. Tebrik ederim,rabbim gonlune gore versin....
    Çok teşekkür ederim.Kendi ihtiyaçlarımı karşılamak beni çok mutlu ediyo.Allaha şükür maddi durumumuz iyi.Babam ihtiyaçlarımı karşılamak için çok kez bana kızsada,çalışma ne gerek var diye.Çalışıp kazandığım parada ki haz çok başka olduğu için çalışmaya devam.Allah hepimiizn gönlüne göre versin...

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Alıntı Fatiiiik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @rsinan cidden ihlamur falan isi baya hosmus, bende mi yapsam ne Sloganda uydurulursa potansiyelli duruyor.Kivami tutturunca sabit bi yerde veya programli bi sekilde 5-6 vs farkli yerlerde haftanin hep ayni gunu ayri yerde musteri potansiyeli olabilir
    Dostum bu konuda çok ciddi çalışma yapmıştım bulursam gönderirim. Madem ilgileniyorsun bir kaç satır daha yazayım aklımda kalanlardan , 10-15 yıllık mevzu sonuçta, detaylar uçup gitmiştir. Ama personel kıyafetleri , araç giydirme ve logo tasarımına kadar yapmıştım.

1- Personel üniv. öğrencisi olacak çalışma saatleri 06:30-09:30 17:00-20:00 ve prim usülü gelirlendirilecek
    2- 2 adet kiralık jeneratörlü minibüs ile 5 er personel araçlarla sabah ilgili yerlere bırakılır ve araçlarda yedek termoslar hazır bekler
    3- Personelin tek tip kıyafeti olacak ve omuz üzerinden banner ile kalabalık içinde görünürlüğü sağlanacak
    4- Ihlamur için mümkünse kooperatif ile konsinye anlaşılacak
    5- Balparmak vb marka seçimi yapılarak personel kostümünde logosu kullanılmak suretiyle ciddi indirim talep edilecek
    6- Bozuk para makinası , bardaklık , bal kutusu tutucu takılan kemer tasarımı yaptırılacak
    7- Belediyelerle seyyar satıcı izin belgesi için temasa geçilecek
    8- Franchise kontratı ve koşulları tayin edilecek
    9- Benzer nitelikte ürününü yaz versiyonu ,şifalı şerbet vb ile ilgili çalışma yapılacak.

falan filan işte .
    falan filan yani ,
    Onurhan D bunu beğendi.

Alıntı rsinan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum bu konuda çok ciddi çalışma yapmıştım bulursam gönderirim. Madem ilgileniyorsun bir kaç satır daha yazayım aklımda kalanlardan , 10-15 yıllık mevzu sonuçta, detaylar uçup gitmiştir. Ama personel kıyafetleri , araç giydirme ve logo tasarımına kadar yapmıştım.

1- Personel üniv. öğrencisi olacak çalışma saatleri 06:30-09:30 17:00-20:00 ve prim usülü gelirlendirilecek
    2- 2 adet kiralık jeneratörlü minibüs ile 5 er personel araçlarla sabah ilgili yerlere bırakılır ve araçlarda yedek termoslar hazır bekler
    3- Personelin tek tip kıyafeti olacak ve omuz üzerinden banner ile kalabalık içinde görünürlüğü sağlanacak
    4- Ihlamur için mümkünse kooperatif ile konsinye anlaşılacak
    5- Balparmak vb marka seçimi yapılarak personel kostümünde logosu kullanılmak suretiyle ciddi indirim talep edilecek
    6- Bozuk para makinası , bardaklık , bal kutusu tutucu takılan kemer tasarımı yaptırılacak
    7- Belediyelerle seyyar satıcı izin belgesi için temasa geçilecek
    8- Franchise kontratı ve koşulları tayin edilecek
    9- Benzer nitelikte ürününü yaz versiyonu ,şifalı şerbet vb ile ilgili çalışma yapılacak.

falan filan işte .
    falan filan yani ,
    Bu kadar detaylı olabileceği aklıma gelmemişti.Helal olsun valla :D

Gökhan Smsek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Almak için uğraşıyorum
    Bende tokatta üniversite ögrencısıyım . ikinci öğretimim ve masraflarım aşırı çok oluyor aileme yük olmak ıstemıyorum o yuzden 1-2 ay ıcersınde motor ehlıyetımı alıp gunduzlerı kurye olarak calısmak ıstıyorum hıc yapmadım ama motor kullanmaktan zevk aldıgım ıcın zorlanıcagımı dusunmuyorum sanada başarılar ögrencı kardesim
    Onurhan D bunu beğendi.

Alıntı Gökhan Smsek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende tokatta üniversite ögrencısıyım . ikinci öğretimim ve masraflarım aşırı çok oluyor aileme yük olmak ıstemıyorum o yuzden 1-2 ay ıcersınde motor ehlıyetımı alıp gunduzlerı kurye olarak calısmak ıstıyorum hıc yapmadım ama motor kullanmaktan zevk aldıgım ıcın zorlanıcagımı dusunmuyorum sanada başarılar ögrencı kardesim
    Bende 2. Öğretimim bide hergün izmir-manisa yapıyorum.Harç,servis,harçlık,kurs falan derken masraf dağ gibi
    Kurye işi acemiliğe gelmez bence bu işi detaylı düşün öyle karar ber.Hakkında hayırlısı olsun kardeşim.

Çok teşekkür ederim detaylı ilgilenip yazdığınız için.İsonem'e baktım da ürünleri pazarlamak biraz zor olur gibime geldi.Zencefil bal ıhlamur güzel fikirmiş Nrelerde satabiirim konusu düşündürdü ama fikir çok güzel.Sizde benim geçtiğim yollardan geçmişsiniz belli fikirlerden,zamanında kafa yormuşsunuz
    Ihlamurun kilosu 120 tl yalnız haberin olsun.

Gökhan Smsek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Almak için uğraşıyorum
    Bende 2. Öğretimim bide hergün izmir-manisa yapıyorum.Harç,servis,harçlık,kurs falan derken masraf dağ gibi
    Kurye işi acemiliğe gelmez bence bu işi detaylı düşün öyle karar ber.Hakkında hayırlısı olsun kardeşim.
    Tokat gibi küçük bir yerde her çeşit kurye gördüm ne kaskı var ne ekipmanı onları sureklı izliyorum ve onlarda yapabılıyorsa ben neden yapamaym dıyorum

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Alıntı unvrld adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ihlamurun kilosu 120 tl yalnız haberin olsun.
    http://fiyat.tarimziraat.com/gumusi_...lari-a843.html

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)