Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kimliğini Gizle...

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ağladığım o kadar belli oluyor mu? Ağlarım ben işte böle saf saf..

Beni anlayan arkadaşların olması ile zaten çekip gitmek istemedim.. Ama yazmasam da içim rahat etmezdi..

Teşekkür ederim...

PS: Saçlarımı içeri alamam alper abi öle bir kaşıntı yapıyor ki sorma, denedim ama olmuyor..
    Ya foruma yeni geldim ama seni de biliyorum ya öncelerden üye olmadan önce de bayağı okumuştum. Ağlama ya. Nickine bak. Awesomee'sin sen. Mikemmel bir beğyan yani . Ağlama be abla. Biz motorseverler bu ülkede farklı "şeyleriz". Bak dışarı hep 4 teker. Biz ise 2 teker. Oysa kimse anlamıyor. Sorsan çoğu aşkım için herseyi yaparım der. Hatta aşkını kaçıran yaşlı bireyler de var etrafımızda. Oysa ki biz de buna aşığız. Anlamıyorlar. Hem de farklıyız. Bu yüzden motorsiklete "şeytan işi, ölür gidersin, intahar" deniyor. Sen ise zaten bir kadın olarak bu "sert ve namuslu" erkeklerden farklısın. Ama asla ve asla YANLIZ DEĞİLSİN. Biz varız. Gel burda dert at, konuş ve gül. Biz herzaman buradayız. Sen aşkına kavuşmuş çok yüce bir insansın. Tıpkı diğer motorcular gibi. O yüzden sil gözlerinin yaşını.
    something123 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı EthanHunt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazar 11-12 gibi kadıköy evlendirme dairesi civarında mt-07 veya 09 la beraber giden çok temiz ktmli bir bayan gördüm. Dikkatli tedirgin bi sürüşü vardı, mt sürende bağırta bağırta gidiyordu. Belki awesomee dir, diye aklmıdan geçti. Öyle veya değil, önemli değil. Aklmdan geçti yazdım..
    iyi yaptın, yok deildim arkadaşım, Ktm duke suren bir iki bayan var, bende arada rast geliorum, evlendirme dairesi hasanpaşa oldugu için motorlu kişilerin çok oldugu bir nokta, dükkan ve servislerden dolayı,

Olsam da selam ver, motorcu selamını her zmn alırım ..
    EthanHunt bunu beğendi.
    Ne yaparsan yap... AŞK ile yap..

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    benim kız arkadaşımda kısa saçlı, yakışana yakışıyor. Geri kalan muhabbeti bilmiyorum işte okumaya üşendim motoru bırakmayın motor iyidir
    bahadircolak bunu beğendi.

iyi yaptın, yok deildim arkadaşım, Ktm duke suren bir iki bayan var, bende arada rast geliorum, evlendirme dairesi hasanpaşa oldugu için motorlu kişilerin çok oldugu bir nokta, dükkan ve servislerden dolayı,

Olsam da selam ver, motorcu selamını her zmn alırım ..
    Kendine geldin mi biraz

Motosikleti
    MT 07
    İyiyim arkadasim tsk ederimm;)

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Sen kimliğini gizleme kardeşim..
    Bayanlar motosiklet kullansın tabi... En büyük hayallerimden biri eşiminde kullanması...
    Sen kendini gizleme,ama dikkatinide elden bırakma ...
    Aslinda, bir bayan gördüğünde kılık,davranış, şekil değiştiren...leri gömüp trafikten bizim gizlememiz lazım...(öldürmek olarak algilanmasin sakin)
    Belki o zaman trafik bir nebze de olsa çekilir hale gelebilir...
    _oXXo_ ve something123 bunu beğendiler.

Vecihi.H - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Saçlar gizlenicek, bayan olduğunu belli edicek ekipmanlar kullanılmayacak, biber gazı, elektroşok, çakı bulundurulacak.

Kask kafadan çıkarılmayacak kafa atıcaz onla oda olmadı hassas bölgelere dız ıle olum vurusu.

Ana maddeler bunlar yanı bayanlara tavsiye olaraktan gır gır şamata olarak yazdımda sakayla karısık gerceklik payıda var.

Burası Türkiye, belki hiç birşey olmayacak ama ,babanın, esının, kardesının aklı sende kalmasın dıye yanı.

Forumla ilgili kım sıktı canını bılmem ama forumu bırakmak olmaz. aynen devam sap sap takılmaktan kurtarıyorsunuz bızı ıste ne guzel.

Motora artcı olarak bınmeyı kabul eden bayan bulunmazken, motor surerını bulmusuz. severız,sayarız,saygı duyarız, taparız yani..

İyiyim arkadasim tsk ederimm;)
    Ne demek biz bugünler için varız

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Trolliyesim bile gelmedi. Çoh ayıb!

Ne demiş bir ata sözümüz? Dam üstünde saksağan gel bize bazı bazı. Yok bu değil. Ama eminim konuyla alakadar bir özlü sözümüz vardır.
    Yani diyeceğim o ki çok da şaapmamak lazım sonuç olarak herkesin hayatına kimse karışamayacağı gibi, itin ürmesinin kervanın yürümesine mani olamayacağı gerçeği hafife alınmamalıdır.
    Az daha zorlarsan bilimsel açıklama yaparım
    something123, gurkanerkan ve caglar48 bunu beğendiler.

Motosikleti
    MONDİAL 150 ZC (Alayına Gider)
    Motora binme,
    Saçlarını gizle,
    Cüssen ne ki biniyorsun bu merete,
    Seytan işi kızım yapma,
    Sevdiklerini düşün,
    İstanbul trafiği bu hırlısı var hırsızı var,
    Takılan olur,
    Taciz eden olur,
    Kimliğini gizle,
    Uzun yol mu ne zihniyette insanlar var aklını mı kaçırdın,
    Gidişin olur dönüşün olmaz,
    Ayıp ayıp sana yakışıyor mu,
    Kaza yaparsan, bizi arama bile,
    Düşte kafanı yar gör gününü,
    Kız başına kalktığın işlere bak,
    Kimliğini Gizle...

Oysaki ben rüzgarın sesini sevmiştim, Kızımla buluştugum anda hayatta kimseye ihtiyacım kalmamış gibi hissetmiştim,

Sonra Mt'yi keşfettim, benim gibi bu işe gönül vermiş insanlar vardı, sabah elime çayımı alıp simitimi yerken, önce bütün forumu tarıyordum, elimden geldiğince bazen esprili bazen yaptığım şeylerden dem vurup kendimce yazıyordum, öğreniyordum.. Çok şey vardı bilmediğim,
    Oğuzhan'nın mekanik bilgisini seviyordum profilinden gizlice girip nerelere ne yazmış takip ediyordum,
    Yunus'la trolliyorduk guluyordum,
    Levent'in ciddi uzun yazılarını usanmadan okuyordum,
    Olcay abi yorum yazınca ekol yazdı bakalım ne yazmış diyordum,
    Yazdıgım cevaplarda oxxo ya laf atınca şimdi okur ama cevap yazma ama okur biliyorum diyordum,
    Avici'nin alternatiflerini bekliyordum bakim ne yazmış diyordum,
    Çağlar48 al gene konu açmış,
    bilginozi ve 600rr hikayeleri absli mi konusuna girerler şimdi
    Biyey baraküs o genelde sevmez motoru kirlensin falan,
    keremkrmn yerinde yorumları, köprü maceralarına desteği,
    CxAnKACx, Mexico, ktm bilgisi, hemşerim gibi hisettim hep,
    Snapyy ilk tavuga çarptıgında tanıdım, hep güldüm ben ona, transalpçiye kızışını sevdim,
    Motoglock ilk gelidiğindeki r25 heycanını onunla beraber yasadım,
    ironroad kara kedisini sevdim,
    Kadangonun burçdaş yorumlarını,
    Kuvvetmira abinin pat die çıkışını yahu ne dedi gene deyişimi,
    kurubuz abinin, abi oluşunu hep hayata heycanını bir bakıma,
    Sokulluyla şile düşüncelerini,
    Mamba09 ile cafe racer hikayesini,
    A.Türker öğretmenimizin tükçeme takılışını,

ve daha bir çok arkadaşımı ailem gibi hissettim aslında...

Üretmeyi sevdim ben, oturup evde öle kös kös duramadım, hep hem çalıştım hem okudum.. Bunu ben yapıosam sende yaparsınla hep hayata tutundum.. MT'de bu yüzden yorumladım, o yüzden kimliğimi gizlemedim..

Ama gerçeklerin varlığını, eline klavye gecen herkesin yazacagını atladım sanırım...
    Herkese tşk ederim..
    Umarım kimseyi kırmadım ve üzmedim..

Sevgi ve Saygılarımla...
    (fikirlerimi yazamazsam ben ben olamazdım.)
    bir bağyandan nameler..

Motosikleti
    MT 07
    Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Trolliyesim bile gelmedi. Çoh ayıb!

Ne demiş bir ata sözümüz? Dam üstünde saksağan gel bize bazı bazı. Yok bu değil. Ama eminim konuyla alakadar bir özlü sözümüz vardır.
    Yani diyeceğim o ki çok da şaapmamak lazım sonuç olarak herkesin hayatına kimse karışamayacağı gibi, itin ürmesinin kervanın yürümesine mani olamayacağı gerçeği hafife alınmamalıdır.
    walla kaçırdın kanka

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Az daha zorlarsan uyeligi iptal edecem
    something123 ve yunusus bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT 07
    Alıntı Samet Ağır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen kimliğini gizleme kardeşim..
    Bayanlar motosiklet kullansın tabi... En büyük hayallerimden biri eşiminde kullanması...
    Sen kendini gizleme,ama dikkatinide elden bırakma ...
    Aslinda, bir bayan gördüğünde kılık,davranış, şekil değiştiren...leri gömüp trafikten bizim gizlememiz lazım...(öldürmek olarak algilanmasin sakin)
    Belki o zaman trafik bir nebze de olsa çekilir hale gelebilir...
    Elimden geldigince arkadaşım.. Elimden geldigince..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:54 ----------

Alıntı Vecihi.H adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saçlar gizlenicek, bayan olduğunu belli edicek ekipmanlar kullanılmayacak, biber gazı, elektroşok, çakı bulundurulacak.

Kask kafadan çıkarılmayacak kafa atıcaz onla oda olmadı hassas bölgelere dız ıle olum vurusu.

Ana maddeler bunlar yanı bayanlara tavsiye olaraktan gır gır şamata olarak yazdımda sakayla karısık gerceklik payıda var.

Burası Türkiye, belki hiç birşey olmayacak ama ,babanın, esının, kardesının aklı sende kalmasın dıye yanı.

Forumla ilgili kım sıktı canını bılmem ama forumu bırakmak olmaz. aynen devam sap sap takılmaktan kurtarıyorsunuz bızı ıste ne guzel.

Motora artcı olarak bınmeyı kabul eden bayan bulunmazken, motor surerını bulmusuz. severız,sayarız,saygı duyarız, taparız yani..

Estf, inşallah bir nebze bu zorlugu anlatabildim..

Motosikleti
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    Az kaldı sizinle tanışacaktık. Olcay'ın en son ki gezisinde vardınız sanıyorum. Moskova da olmasam bende gelecektim. Kısmet değilmiş bir dahakine inş diyerek konuya gireyim. Artcım'a günlerdir kıyafet aldırmaya (beğendirmeye) çalışıyorum. Hemen hemen her şeyi denedim. En son ne yaptım biliyormusunuz? Gezi fotolarınızı gösterdim hatuna bak nasıl olmuş dedim... İnceledi inceledi ve sonra cevabı...

Benim bu bayanlarla buluşup üstelerinde görmem konuşmam gerek oldu. Oyle seçecekmiş ekipmanlarını...

Anlayacağınız siz diğer hanımlara örneksiniz... Sakın ha sakın yolunuzdan, sevdanızdan, dostluklarınızdan, forumumuzdan ve en önemlisi motorunuzdan vazgeçmeyin. Kim ne derse desin...

Motosikleti
    MT 07
    Alıntı ee_ee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Az kaldı sizinle tanışacaktık. Olcay'ın en son ki gezisinde vardınız sanıyorum. Moskova da olmasam bende gelecektim. Kısmet değilmiş bir dahakine inş diyerek konuya gireyim. Artcım'a günlerdir kıyafet aldırmaya (beğendirmeye) çalışıyorum. Hemen hemen her şeyi denedim. En son ne yaptım biliyormusunuz? Gezi fotolarınızı gösterdim hatuna bak nasıl olmuş dedim... İnceledi inceledi ve sonra cevabı...

Benim bu bayanlarla buluşup üstelerinde görmem konuşmam gerek oldu. Oyle seçecekmiş ekipmanlarını...

Anlayacağınız siz diğer hanımlara örneksiniz... Sakın ha sakın yolunuzdan, sevdanızdan, dostluklarınızdan, forumumuzdan ve en önemlisi motorunuzdan vazgeçmeyin. Kim ne derse desin...

Artçınıza Selamlarımı iletin,
    Mümkünse tanışalım motor kıyafetlerinin altında iş kıyafeti, sırt çantasının içinde kıyafetiyle uyumlu çantası ve topuklu ayakkabısını taşıyormuş diyin, motor pantolonunu çıkarınca normale dönüyor, ojelerini sürünce yarım saat eldiven takmıyor ama ruzgarda ojeler iyi kurur ipucusunu verin.. motor yagmurlugunu bile pembe secmiş, gayet güzel duruyor diyiverin o beni anlıycaktır.. forum pek anlamaz ama o beni anlar ve keyifle baslar.. om yazın ona bu işi sevdirebilirim

AliTasc1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25 (inşallah) :)
    Sadece yorumların tanıyorum seni , sempatik bir insansın gitmen çoğu abimizi , kardeşimizi üzer diye düşünüyorum. Oğuzhan demişken ondan hala broşür resimlerini bekliyorum 2 gün oldu. kızdım şuan

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    #OguzhanDemisken (bu başlıktan yürüyoruz)
    Yarın ne çok işim var yaa.. Haa yok o başka konuydu bende pm attımdı ses soluk yok. Oguzhan demisken nerde bu cocuk?

Motosikleti
    MT 07
    #OguzhanDemisken (bu başlıktan yürüyoruz)
    Yarın ne çok işim var yaa.. Haa yok o başka konuydu bende pm attımdı ses soluk yok. Oguzhan demisken nerde bu cocuk?
    aynen baskan, eksik gibi olduk..

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    Artçınıza Selamlarımı iletin,
    Mümkünse tanışalım motor kıyafetlerinin altında iş kıyafeti, sırt çantasının içinde kıyafetiyle uyumlu çantası ve topuklu ayakkabısını taşıyormuş diyin, motor pantolonunu çıkarınca normale dönüyor, ojelerini sürünce yarım saat eldiven takmıyor ama ruzgarda ojeler iyi kurur ipucusunu verin.. motor yagmurlugunu bile pembe secmiş, gayet güzel duruyor diyiverin o beni anlıycaktır.. forum pek anlamaz ama o beni anlar ve keyifle baslar.. om yazın ona bu işi sevdirebilirim
    birden gözümde canlandı topuklu falan diyince . sen etek giymeyide denemişsindir pantolonun altına bide iş görüşmesine gidince sırt cantanı motordamı bırakıyon
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)