Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hepinize Huzurlu ve Mutlu Geceler MT

Motovento
    REKLAM ALANI
    oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Birkaç gecedir huzursuzum yastığa başımı koyduğumda kendimle baş başa kalıyorum ve sorunlar beynimi kemirmeye başlıyor. Akabinde uykusuzluk, stres..

Kendimce bir yöntem buldum sizlerle de paylaşayım dedim. Yağmur sesi hepimize huzur verir. Kulaklığımı takıyorum ve sadece bunu dinliyorum.

www.rainymood.com

Huzurlu ve mutlu geceler abilerim, kardeşlerim.

Allah'a emanetsiniz..
    Sokollu, Onurhan D, yüksel66 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cıks
    iyi geceler tatlı rüyalar
    balık tutmayı dene, yada satranç oyna...
    oguzhan6161 bunu beğendi.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Son 2 aydır uyumam 4'ü 5'i buluyor, bugün yeni gelen iş arkadaşım bütün gün bey, abi diye hitap etti, çıkışta muhabbet arasında öğrenci olduğumu söyleyince sen kaçlısın ki dedi, 25 yaşındayım dedim, abi ben 84'lüyüm dedi. Çok yaşlı mı gösteriyorum dedim, güldü. Sen çok genç gösteriyorsun ondan öyle oldu dedim

Ne zaman diner acep bu dalgalar, şu motosiklete sırf beynim yarım saatliğine de olsa yola odaklanıyor diye biniyorum. Allah sonumuzu hayır etsin Sağlık sıhhatimiz yerinde buna şükür

Çok şey yazardım da bir yere varmazdı

Alıntı potasyum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi geceler tatlı rüyalar
    balık tutmayı dene, yada satranç oyna...
    Teşekkür ederim tavsiyelerin için balık tutmak yerine akvaryumdaki balıklarımı izliyorum. Satranç oynamak için kafanın rahat olması gerek tabi..

Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son 2 aydır uyumam 4'ü 5'i buluyor, bugün yeni gelen iş arkadaşım bütün gün bey, abi diye hitap etti, çıkışta muhabbet arasında öğrenci olduğumu söyleyince sen kaçlısın ki dedi, 25 yaşındayım dedim, abi ben 84'lüyüm dedi. Çok yaşlı mı gösteriyorum dedim, güldü. Sen çok genç gösteriyorsun ondan öyle oldu dedim

Ne zaman diner acep bu dalgalar, şu motosiklete sırf beynim yarım saatliğine de olsa yola odaklanıyor diye biniyorum. Allah sonumuzu hayır etsin Sağlık sıhhatimiz yerinde buna şükür

Çok şey yazardım da bir yere varmazdı
    Motosiklet gerçekten beni rahatlatıyor ama kafa dalgınken binmeyin diyorlar ya doğru. Dün uzun bi yola çıktım , kafa rahat olmayınca yolda da dalıyor insan. Motosiklet kullanırken kafan rahat olcak. Sorunlarla birlikte motora binersen kaza yapma oranın çok yüksek.
    Aynen sağlığımız sıhhatimiz yerinde buna şükür..

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    [QUOTE=oguzhan6161;3747501]Birkaç gecedir huzursuzum yastığa başımı koyduğumda kendimle baş başa kalıyorum ve sorunlar beynimi kemirmeye başlıyor. Akabinde uykusuzluk, stres..

Kendimce bir yöntem buldum sizlerle de paylaşayım dedim. Yağmur sesi hepimize huzur verir. Kulaklığımı takıyorum ve sadece bunu dinliyorum.

www.rainymood.com

Şimdi işyerinde açtım dinledim, nasıl huzurlu, hiç duymamıştım tavsiye için tşk ederiz..
    Biz dışarda gezmeyi seven insanlarız oğuzhancım, yağmur sesi arkadaşımız gibi..

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:49 ----------

şu motosiklete sırf beynim yarım saatliğine de olsa yola odaklanıyor diye biniyorum. Allah sonumuzu hayır etsin Sağlık sıhhatimiz yerinde buna şükür

bana neden motor suruyosun dediklerinde telefonuma bakmıyorum sadece kendimle kalıyorum cevabını milyon kez vermişimdir..

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu benim de uyumak için sık kullandığım, rahatlatıcı bir yol.
    Ek olarak, Müşfik Kenter sesinden Orhan Veli şiirleri var Youtube'da 30 küsür dakikalık. O da harika bir yoldur

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Ben biliyorum bu siteyi, hazırlıktan beri yaklaşık 6 yıldır sessiz ve karanlık hiçbir ortam uyuyamadıgım için bende eğer çok yorgunsam bunu açıyorum, çogunlukla dizi film izliyorum gerçi

Youtube'da 10 11 saatlik yağmur videoları var. Hatta baya bir detaya inmişler araba içinden çekim yapmışlar. Birde şehir sesleri var. İstanbul'da var çok hoşuma gidiyor. Ama yağmurun sesini hiçbir şey alamaz. Öyle uyuyamıyorum bir kaç gecedir. Yağmur sesiyle idare ediyorum.
    something123 bunu beğendi.

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Kimi zaman bu moda bende giriyorum. Heleki çalışmıyorsam.. tam bir işkence. Herhangi bir ses ile uyumak benim bünyeye uygun değil ki bu şekilde uyumak zaten uygun değil. Bilinciniz derin uykuya dalmanıza izin vermez duyduğunuz sesten ötürü. Yada buna alışırsınız ve bilinciniz artık bazı olaylara daha yavaş tepki vermeye başlar. Refleksleriniz bile yavaşlayabilir. Uyku sessiz ve karanlık yerde gerçekleştirilmesi gereken bir eylemdir adamın kafasını bozmayın akıllı olun

Neyse uyuyamıyorsanız bir öneride bulunayım. Uyuyamıyorsan gir abi banyoya (aklınıza fesatlık gelmesin hemen) duş başlığını mümkün olan en yüksek yere tak suyun altına gir otur. Beynin bi süre sonra günlük olayları düşünmeyi istemsiz olarak bırakıyor en son duştan çıkarken çevir soguk suya ver tazziği. Sonra git yat bakalım uyuman kaç dakika sürecek :D

Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kimi zaman bu moda bende giriyorum. Heleki çalışmıyorsam.. tam bir işkence. Herhangi bir ses ile uyumak benim bünyeye uygun değil ki bu şekilde uyumak zaten uygun değil. Bilinciniz derin uykuya dalmanıza izin vermez duyduğunuz sesten ötürü. Yada buna alışırsınız ve bilinciniz artık bazı olaylara daha yavaş tepki vermeye başlar. Refleksleriniz bile yavaşlayabilir. Uyku sessiz ve karanlık yerde gerçekleştirilmesi gereken bir eylemdir adamın kafasını bozmayın akıllı olun

Neyse uyuyamıyorsanız bir öneride bulunayım. Uyuyamıyorsan gir abi banyoya (aklınıza fesatlık gelmesin hemen) duş başlığını mümkün olan en yüksek yere tak suyun altına gir otur. Beynin bi süre sonra günlük olayları düşünmeyi istemsiz olarak bırakıyor en son duştan çıkarken çevir soguk suya ver tazziği. Sonra git yat bakalım uyuman kaç dakika sürecek :D
    Duş zaten Allah'ın emri sabah ayrı gece ayrı... Hayret ya benim konumu trollemedin Herneyse Yunuscum uyuyamıyorum ya dün sen gitmeseydin sabaha kadar başını şişirmiştim. Dua et şantiyede problem çıktı

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Uyuyamadigin da ufak bi tavsiye verebilirim. Ben de forumdan ogrenmistim,
    Siyah bir duvar dusun, birseyler dusunmemeye calis.
    Kaş ustu ve sakaklara hafif bir masaj yap.
    En onemlisi ve en etkilisi nefesini yavaslat.

Denemistim, bazi gunler faydasi oldu.
    Uyuyamamak cok buyuk problem gecmis olsun.

Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uyuyamadigin da ufak bi tavsiye verebilirim. Ben de forumdan ogrenmistim,
    Siyah bir duvar dusun, birseyler dusunmemeye calis.
    Kaş ustu ve sakaklara hafif bir masaj yap.
    En onemlisi ve en etkilisi nefesini yavaslat.

Denemistim, bazi gunler faydasi oldu.
    Uyuyamamak cok buyuk problem gecmis olsun.
    Önerin için sağol hitman valla çok zor kardeşim. Bu gece uyuyabilirim inşAllah. Problemlerden kafamı arındıramıyorum. Sanırım küçük diye umursamadığım sorunlar doldu ve taşıyor.. Hele ummadığın taş baş yarmışsa o gece bitmiyor..

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Youtuba gir ben ne ölecem lan yaz çıkan sonucun 3 5 dakikalık olanını izle. Paradokslara gir uyu

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alternatif tıp olarak;

oguzhan6161 ve potasyum bunu beğendiler.

AliCem Yener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Bende ışıklı ortamda asla uyuyamam. Moralim bozuksa odanın penceresine döner ve yatakta uzanırken dk başı geçen uçaklardan birinde olduğumu düşünürüm. Gerçektende çok işe yarıyor. Tavsiye ederim. Ne de olsa bizi yaşama tutunduran şey hayallerimizdir. İyi akşamlar.

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Aman Oğuzhan abi senin mutluluğun bizim mutluluğumuz Allah sana ferahlık versin

Alıntı A.Türker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aman Oğuzhan abi senin mutluluğun bizim mutluluğumuz Allah sana ferahlık versin
    Canımsın kardeşim Allah hepimize ferahlık versin. Ayrıca yorumlarınız ve tavsiyelerinizden dolayı hepinize çok teşekkür ederim.

Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Youtuba gir ben ne ölecem lan yaz çıkan sonucun 3 5 dakikalık olanını izle. Paradokslara gir uyu

Yunusum zaten espirilerinden benzetmiştim şimdi tam oldu. Sagol varol dostum.
    A.Türker bunu beğendi.

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Theeeeeeyt uyanın la. Ben uyuyormuyum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)