Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

350z ile yan yan

Motovento
    REKLAM ALANI

Ufak bir çekim sonrası bu görüntüler ortaya çıktı sizlerle paylaşmak istedim, yeni gelicek videoları kaçırmamak için kanalıma abone olabilirsinz Youtubede.

Sizce nasıl olmuş video ?

gurkanerkan, Evrenalpar, Levent ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ferhatdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache
    Guzel cekimler ellerinize saglik

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Elinize ve emeğinize sağlık güzel bir video olmuş. Çekimlerde hangi ekipmanları kullandığınızı yazar mısınız ? Profesyonel çekim için değil ancak hobi olarak drone almak ve kendi çapımda videolar çekmeyi düşünüyorum. Bunun için tavsiye verebilir misiniz ?

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Biten lastikleri değiştireceğim gün ben (Temsili) denilesi bir video olmuş.. Elinize sağlık.. Kazasız güzel iş olmuş.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çekimi bilmemde...

Nissan ceo su ghosn 2005 te yeni arkadan itişli 280 hp 3.5 lt v6 motorlu spor otomobilin satışına başlanacağını ve amerikada 26 bin dolar avrupada ise 32 bin euro olacağını söylediğinde büyük heyecan yaratmıştı. birde japonlar uzun süerdir jip ve suv çıkarmaktan böyle araçlar üretmiyordu.

Bizde ÖTV kdv 70-80 euroya geldi. yetmedi ötv yüzde 85 ten 130 geldi fiyat 100 bin euroları geçti. Güzel ülkem benim

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mükemmel, özellikle 1.40 ile 1.54 arası çekimdeki açı çok hoşuma gitti , defalarca izledim.

Daha çok hoşuma giden önceki bir kaç videonun aksine trafiğin olduğu bir kavşak yerine daha uygun, ıssız bir alanda çekim yapmanız oldu.

Takipteyim

Motosikleti
    cıks
    yan cehennem yan...yan geliyorum yan yan

Espaniole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    Videolarını tekip ediyorum, fark ettim ki günden güne kendini geliştirmişsin. Daha da ilerilerine gitmeni temenni ederim.

Fakat fark ettim ki çoğunlukla otomobil videoları çekiyorsun. Bildiğim bir çekimin var o da Gsxr1000'li video. Sanırım o da en çok izlenen videon Bence motosiklet çekimleri yapmalısın, bu işi yurt dışında çok iyi yapanlar mevcut. Biraz daha bu tarafa yönelip motosiklet camiasının desteğini kazanabilirsin, bize de keyifle izlenesi videolar kalır Kolay gelsin.

Şu da bir örnek olsun:

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    ya gel akronun güzel sesi ile xj6n i yanlıyorum ben video çekelim :D şaka bir yana ilk paylaştıgından beri takipteyim gün geçtikçe iyileşiyor film tadında olmus resmen

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)