Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hepimize Ders Olması Gereken Adam

Motovento
    REKLAM ALANI
    Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    https://www.facebook.com/iha.com.tr/...9129040189321/

Bu ülkenin düşmanlarının hoşuna hiç gitmeyecektir tabii ki söyledikleri. Az sonra damlayıp saçarlar salyalarını.
    Sokollu, COQ ve xawa bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Asıl düşman yine bizden sosyal medyada adamı kutlayıp sevinmesi gerekirken bazı yaratıklar adam sırf Kürt diye sövüp saymışlar. Bilmezlerki o Kürt dedikleri adam kendileri gibi Türk'lerden daha Türk.Amacım ırkcılık değil olayı açık şekilde anlattım.Bu arada yaptıkları takdire şağyan bir çalışma.
    xawa bunu beğendi.

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adam Kürt değil ki, Arap kökenli...

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir sağlık şirketi çalışmaları için totelde 8 yıllık süre içeesinde 24 milyon dolar fon sağlamış.Bazı salaklar da o kadar para bende olsa bende alırdım falan demişler.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Alıntı Onurhan D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir sağlık şirketi çalışmaları için totelde 8 yıllık süre içeesinde 24 milyon dolar fon sağlamış.Bazı salaklar da o kadar para bende olsa bende alırdım falan demişler.
    O cümleyi kuran zeka yoksunlarına 24 milyon dolar versen açıktaki totolarına don alırlar ancak. Ha birde tabii ki milli zenginlik simgesi olan iphone

Örneği çok ülkemizde, milli piyango talihlilerine bakınız; para çıkınca ilk işleri birtane metres bulup karılarını boşamak. Ardından da 4-5 yıl içinde (nasıl beceriyorlar hala anlayamıyorum) bütün paralarını bir şekilde harcayıp kaybetmek.
    Sonra da haberciler röportaja gelince "yardıma muhtacım yavrımmmm, çok pişmanımmm..."

Eee nobel ne oldu dayı? nobel alaydın o parayla???
    Onurhan D bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)