Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet ve ehliyet almak için!

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba forumda yeniyim kuralları pek bilmiyorum hatam varsa affola

aşağı yukarı 3 hafta sonra inşallah ehliyete başvurucam ve sonrasında motosikletimi alıcam sorularıma gelirsek

1.ben ehliyet için gelişimsürücü kursunu seçtim 1 saatlık eğitim videosunu izledim videosuyla bile motor kullanımında aklıma takılan sorulara yanıt buldum en iyisi bu gibiydi istanbulda yaşıyorum buna göre kurs öneriniz varmı

2.Motosiklet olarak bajaj boxer alıcam mat siyah attırıp koltuğu falan hep değiştiricem scrambler tarzı sorum ise motosikletin ruhsat işlemleri motoru alırkenmı yapılıyor yoksa sonra gidip yaptırmanızmı gerekiyor eğer sonra yaptırılıyorsa bu değişiklikleri yaptırdıktan sonra ruhsata işletmeyi isterim bir sorun çıkmaz heralde ek bir ücret ödememde gerekmez diye düşünüyorum değişiklikleri yapmadan ruhsata gidip birde yaptırdıktan sonra gidip uğraşmak istemiyorum.

3.Plakayı çanakkaleden alıcam istanbul trafiklerinde heryer 34 olunca içim sıkılıyo biraz farklılık katıp belki memleketimden insanlarla karşılaşırım hem sigorta olarakta fiyat farkları oluyor daha ucuza geliyor heralde

Şimdilik sorularım bu kadar ama arkasının geliceğine eminim daha başınızı çok ağrıtıcam şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 NS
    Öncelikle hoşgeldiniz.

2012 de Gelişim'de B ehliyet icin kursa kaydoldum. Gayet ilgiliydiler o zaman.
    Bugun gündüz arkadaşım, A2 ehliyet fiyatı icin Gelişime mail attı. Siz ne kadar fiyat aldınız?

Plakayi bence de Istanbul dışından almak mantıklı. Sigorta da biraz daha düşük fiyat olacaktır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler