Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

İrlandalı boksör turist sokaktaki tüm esnafı haşat etti :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    sagat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs rtr 150 apache
    yabancı forumlarda, türkler adama düşman kesileceğine kahraman ilan ediyor diye makara çeviriyorlar. esnaflar bir adama it gibi 15 kişi sopayla bıçakla dalacaklarsa, kusura bakmasınlar, hepimiz irlandalıyız

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı pcmnyk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Savundugunuz turist daha dolap kapisini acmayi bilmiyecek kadar cahil. Sizde bilmiyosunuz. Sert acilan dolaplarin kapisini cok hafif bi sekilde disariya dogru uzun sure kuvvet uyguladiginda sak diye acilir.O dolaba oyle hayvan gibi asilirsan yikilir. Farzet dolabin kapisi yumusak hayvan gibi aciyo kapiyi. Bi sorunu oldugu bariz belli.sizde evinizdeki dolabin kapisini bu sekilde aciyosunuz herhalde. O sekilde sopalarla saldirmalari kabul edilebilir degil tabiiki bunu savunmuyorum. Ama adamdada suc var. Neyse

Hep kotu yanini dusunuyoruz .o adam ulkesine gittiginde hepsi birbirini koruyo. 1 kisiyle dalastim 20 kisi saldirdi dicek en azindan turklere dalasmamasi gerektigini ogrenmis oldu. Bide bu yonden Bakin :D
    Sende o sopa yiyenler arasındaydın herhalde.
    sagat ve motorcu48 bunu beğendiler.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

fisherKing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150 BM
    Böyle 1 kişiye bırak 15 kişiyi 2 kişi ile bile saldırmak ağırıma gider namertçe gelir bana. Bu şekilde adam döveceğime 15 kişiden dayak yemeyi tercih ederim.
    Ama adam bundan rahatsız olmadığı gibi röpörtaj yapmak için kırılan dişlerinin parasını istiyor
    Ben mi çok geride kaldım diye kendimden şüphe ediyorum artık ...
    sheriff87 bunu beğendi.

vay irlandalı Muhammed kardeşim benim sen ne erkek adammışsın,adam barışmaya razı onlar benimle barışır mı diyor.o esnafta eğer gram adamlık varsa bu adamın zararını karşılar ve kameralar önünde özür dileyip barışırlar.adamın cep telefonu altını kaybolmuş,kolu kırılmış hala türkiyeye gelirim diyor.

Motosikleti
    MT07ABS / FZ09
    "esnafi dovmekte bile disari bagimli oldu isek gerisini siz dusunun!!!"
    -alintidir-

Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sende o sopa yiyenler arasındaydın herhalde.
    Yok ben yemedim orda degildim.

mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    Alıntı pcmnyk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Savundugunuz turist daha dolap kapisini acmayi bilmiyecek kadar cahil. Sizde bilmiyosunuz. Sert acilan dolaplarin kapisini cok hafif bi sekilde disariya dogru uzun sure kuvvet uyguladiginda sak diye acilir.O dolaba oyle hayvan gibi asilirsan yikilir. Farzet dolabin kapisi yumusak hayvan gibi aciyo kapiyi. Bi sorunu oldugu bariz belli.sizde evinizdeki dolabin kapisini bu sekilde aciyosunuz herhalde. O sekilde sopalarla saldirmalari kabul edilebilir degil tabiiki bunu savunmuyorum. Ama adamdada suc var. Neyse

Yok ben yemedim orda degildim.
    Hacı doğru diyorsun diyeceğim de adam dolap kapağı açmış başka birşey yapmamış. Bu mu suç yani? Oha (((:

sagat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs rtr 150 apache
    :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Ben bu haberi medyanın ara sıra ortaya koyduğu
    "ayı bal çalarsa haber olmaz bal ayıyı çalsın haber olsun millet siyaset tartışmaktan helak oldu farklı bir şey bulup abartalım siyasetten farklı bir şey gören millet kafesi açılmış sirk aslanına dönsün konuşup dursunlar haber videosunun linki tıklansın millet mavi siyah sarı beyaz elbise tartışması yaparken aynı zamanda kilidin içine japon döken bakkallara bu vesile ile sövmüş olsun gündem değişsin"
    Tarzında bir haber olarak değerlendiriyorum

Gerçek esnaflık bu değil bunlar ancak důkkancı satıcı vs olabilirler gerçek esnaf su dolabındaki su şişelerini deviren kimseye sopayla girişmez

Balon bir haber bence tartışmaya değmez

Bu kadar popüler olmasının nedeni haklının kazanmasıydı biz alışmışız haksızın aklanıp üste çıkmasına

Haksızlar kazanıyor buyrun buraya

https://eksisozluk.com/bagdat-caddes...u--4859850?p=1
    Sokollu, Mengu16 ve mozgur bunu beğendiler.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı s.e.c adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne olursa olsun ordaki cahil kıro esnafların savunulacak bir yanı yok. Kavga teke tek yapılır. Eğer karşıdaki adam çok güçlü ise 20 kişi dalınmaz, normal insan isen ayırmaya çalışırsın. Ve güçlü olanın suçu varsa gider şikayette bulunursun, o da kanuna göre cezasını yer. Zaten orda 20 kişi var, yani şahit çok. Git direkt şikayet et.
    Biraz empati kurun ; diyelim trafikte bir taksici ile tartıştınız adam size saldirdi ve siz adami dövdünüz fakat hemen oradan bu taksicinin 20 tane kıro arkadaşı geldi ve siz bu boksör kadar güçlü olmadığınız icin linç edildniz. Nasıl olur ? Eğer bu adam sıradan biri olsaydı şuan ya ölmüş, ya sakat kalmış yada ağır yaralanmış olacaktı bu cahil köpekler yüzünden.
    Ortalık alikıran başkesen doldu. Ama hiç biri bir bok bilmez, düşünemez, iq su desen 70 in altında gerizekalıların.
    Katılıyorum adam boksör olduğundan(veya sporcu her neyse) ahaahaa ne güzel dövdü diye izleyip alaya alıyoruz. Ki bu yüzden bu kadar popüler oldu zaten. Şöyle bir durum da var, o dişini kırdığı,yere serdiği adama sağlam yumruk geçiremeseydi de sıyırsaydı böyle gündeme düşmezdi , haberimiz bile olmazdı. "Ya geçen iriyarı dallamanın biri sorun çıkardı bizim esnaf da haddini bildirdi" diye duyardık en fazla birilerinden.

Eline sağlık keşke o sopayla vurmaya çalışana da denk getirseydi bir tane.

Ama yine de üzülüyorum, güçlü olan haklı da olabilir elbet, ama güçsüz olanın hakkını arayamayacağı bir düzende yaşamaya mecbur kalmayız inşaAllah.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:17 ----------

Alıntı Usercom adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bu kadar popüler olmasının nedeni haklının kazanmasıydı biz alışmışız haksızın aklanıp üste çıkmasına

Haksızlar kazanıyor buyrun buraya

https://eksisozluk.com/bagdat-caddes...u--4859850?p=1
    Yorumunuzu okumamıştım şimdi gözüme çarptı, elinize sağlık bu kadar duyarlı bir insanla aynı toplumda olduğum için sevindim.
    Alisilin bunu beğendi.
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Adamın ahaliyi dövdüğü falan yok, birine denk getirdi o kadar, adam taş gibi olduğu için yıkılmadı, hepsi bu...

Bu çirkefliği yapanlar ceza almayacak mı? Bu ülkede kavga, linç suç değil mi? Bu nasıl asayiş, savcılık vs.. Hiç değilse Kültür ve Turizm Bakanı bu işe el atsa, adamların yanına yaptıkları kar mı kalacak?

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ben o turistin yerinde olsam Youtube'a videosunu kendim yükler, ismini de "İrlandalı turist köpek sürüsüne karşı" şeklinde Türkçe olarak yazar, linkini de o esnaf denen pislik tayfasının bağlı olduğu kuruma (turistten özür dilemiş bir kurum var, Şöförler odasının esnaf versiyonu) onlara yollardım.

Bir de şöyle bir fantazim var: Devlet güçleri benim kontrolümde olsa, o sokağa bir tane SWAT minibüsü gibi minibüs indiririm. İçinden 10 tane eğitimli, tam teçhizatlı eleman iner. Önce dolabtan sular döküldü diye elinde sopayla dışarı çıkanı alır, aynı "Sleepers" filminde pislik gardiyanın pislik mahkumları dövüğü şekilde sokağın ortasında coplarla döver, sonra aynısını adamın kafasına nişan alarak vurmaya çalışan ve sandalya kıran iki tanesine yapardım. Dövmek derken ağzını gözünü copla patlatmaktan bahsediyorum. Şöyle bir ay falan kalkamayacakları şekilde... Sonra bu arkadaşlar işlerinin başına dönünce bir başka turisti aynı şekilde dolabı açıp şişeleri düşürmesi için yollarım. Tepkilerine bakarım ve insan olmamışlarda daha ağır şekilde bir kez daha cezalandırırım, ta ki bunlar köpek sürüsü gibi hareket etmeyi bırakıp, özür dilendiğinde kabul etmeyi, kavga çıktığında ayırmayı öğrenene dek...
    Thracian bunu beğendi.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Aksaray'da kavga eden İrlandalı turist ile esnaftan 5 kişinin gözaltına alındığı ve "Adi bir sokak kavgası" diyen savcının talimatıyla adliyeye gitmeden ikmalen serbest bırakıldığı öğrenildi.

http://www.haberiyakala.com/2015-08-26-once-gozalti-sonra-ikmalen-serbest-irlandali-turist-mohammed-fadel-dobbous-h31552.haber

demek ki bu ülkede istediğiniz zaman arkadaşlarınızla birlik olup birine sokakta meydan dayağı atabilirsiniz, yeter ki adamı öldürmeyin, video izlendiği zaman 5 kişiden fazla oldukları açık, bunu video'yu izleyen herkes görüyor ama yetkililer neden göremiyor !!! Avrupa'da böyle meydan dayağı atılabiliyor mu merak ettim şimdi

SONUÇ: SOKAKTA CAN GÜVENLİĞİMİZ YOK, SİLAHLANALIM, bu mudur yani istenen??????????????
    Mengu16 bunu beğendi.

skystar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 E
    http://www.ntv.com.tr/turkiye/irland...UESKo567h0PU6w

İrlandalı'nın avukatı tazminat peşindeymiş hadi bakalım.Gerçi yukarıda arkadaş salınmışlar dedi ama.
    polo34 bunu beğendi.

90sdance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw r25 koleksiyonluk
    polo34 ve barodi bunu beğendiler.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    adam sopayla gelenlere kolunu siper edip kendini savunuyor, yani adamın amacı gerçekten kafa göz patlatmak diş kırmak değil kendini savunmak, istese o sopayla sandalyeyle vuranlarında dişlerini ağzına döker.

Bizim o. çocuğu esnaf kılığındaki vasıfsız it sürüsü öfke ve kinle saldırıyor, eğitim, kültür, dünya görüşü, farkındalık sıfır. Bu ülkenin adam olması için bu ve bunun gibileri çok yüksek para cezalarına çarptıracaksın, devlette bedavaya hizmetli yapacaksın başka yolu yok!

Ayrıca devletinde turizimi baktalamaktan ve ülkenin adını kötüye çıkarmaktan ayrı ayrı suçlarla yargılayıp süründürceksin bak bakalım bi daha eline o sopayı alıyormu?
    barodi ve Seko bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam sopayla gelenlere kolunu siper edip kendini savunuyor, yani adamın amacı gerçekten kafa göz patlatmak diş kırmak değil kendini savunmak, istese o sopayla sandalyeyle vuranlarında dişlerini ağzına döker.

Bizim o. çocuğu esnaf kılığındaki vasıfsız it sürüsü öfke ve kinle saldırıyor, eğitim, kültür, dünya görüşü, farkındalık sıfır. Bu ülkenin adam olması için bu ve bunun gibileri çok yüksek para cezalarına çarptıracaksın, devlette bedavaya hizmetli yapacaksın başka yolu yok!

Ayrıca devletinde turizimi baktalamaktan ve ülkenin adını kötüye çıkarmaktan ayrı ayrı suçlarla yargılayıp süründürceksin bak bakalım bi daha eline o sopayı alıyormu?
    Bunlardan çok daha kısa yoldan kurtulmak lazım da şimdi yazmayayım. Bu ülkeden bu yaratıkları tamamen temizlesek ne dert kalır ne tasa ama memlekette adam kalmaz, sokaklar tenhalaşır. O kadar çok var bunlardan...

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    içimizdeki irlandalı konuşmuş
    mohammed fadel reis "içimizdeki irlandalılar" tabirine erotik bir derinlik kattı

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    İrlandali hayvan gibi asılmış dolaba ulan insan kibarca çeker kapağī bizim ki çıkarmış haydarı insanca uyarsa olay bu kadar büyümez

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    İrlandalı ya helal olsun bileğine güvenerek dikildi karşılarına

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)