Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

allah kimsenin başına vermesin dikkat edelim!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    slm dostlarım bu olayın burada pek yeri yok ama yinede sizlerle paylaşmak ve
    dikkatli olmanızı istiyorum.dün sevgili babacığım gültepe ortabayırda halkbankasından bir miktar para çekti ve 20m yanındaki işyerimize geldi kapıyı
    ha açtı ha açacak arkasından biri elini cebine soktu arkadaşı zanneti arkasına
    döndü ve bir genç çocuk görünce kapkaçcı olduğunu fark etti bende içerden camdan görüyom ama durumu çakamıyom bunlar napıyorlar diği en sonunda
    benim yeğenim kapkaçcı diği bağırdı ben ve abim hemen peşine takıldık ama
    yakalayamadık aslında iyice yanaşmıştık onlara paraları atın yere diği bağırdık
    yoksa öldürürüz dedik paranın çoğunu bu bağırmadan sonra yerlere attılar
    yakalayamadık çünkü benim ayağım 2buçuk ay önce kırılmıştı ve tam
    düzeldi derkene yine ağrımaya başladı.o an motorum yanımda olmasını çok isterdim ama nerden bileceksin allah kimsenin başına bu tür olaylar başına vermesin sevgiler saygılar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ashes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru
    yakalayınca beynini patlatacaksın adi şerefsizler hapsede girmiyor nebiçim bir olay kardeşim nebiçim düzen birader küfür ettiriceksin bana ya bu şerefsizlere sıyırcam şimdi herşeye

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun serefsizler birde yaralama filan yapıyorlar para almalarına rağmen

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    geçmiş olsun dostum.
    bu şerefsizleri yakalayıp bayıltana kadar döveceksin
    ne cezası var ne bi yaptırımı. nası olsa bişey olmuyo diye yine yapıyo şerefsizler.
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

ghostrideremir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi geçmiş olsun bunun gibileri yakalayıp ölene kadar döveceksin allah kimsenin başına vermesin
    [COLOR="Red"]MOTORCU OLMAK SADECE HIZ YAPMAK DEĞİLDİR-[/COLOR][COLOR="Blue"]ÖNÜNDEKİ ARACINDA NE YAPACAĞINIDA BİLMEKTİR[/COLOR]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    sağolun arkadaşlar yakalasaydık ne yapacağımı biliyordum ama olmadı işte
    ayak baya kötüydü birde dedikleriniz doğru bıçak mıçak çeker adiler bunlar hep çete zaten en az iki kişi veya daha fazla o an ya vurdun yada vurulcan alahtan yani babaya bıçak sokmadılar vericeğimiz sadaka varmış

Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    Geçmiş olsun. Cidden son zamanlarda özellikle istanbul suç şehri oldu. Texas gibiyiz valla. Güpegündüz adam öldürüyor soygun yapıyorlar.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    evt scud hak veriyom bizim olay saat 10.00 oldu işin komik tarafı cuma günleri
    bizim oraya hep pazar kuruluyor baya büyük pazar ve hep olaylar olur ama
    bizim polis malesef oralarda güvenlik vericeğine karakolda yatmayı tercih ediyor

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun...Miktar çokmuydu?

free_eagles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    çok geçmiş olsun...
    B rh +(pozitif)

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Geçmiş olsun allah korumuş valla butip olaylarda hep aklıma ilk gelen cep telefonu için trenden atılan ve hayatını kaybeden 18 ine gelmemiş genç geliyor onda çok üzülmüştüm demekki içmde fena yer etmiş dikkatli olmak lazım

gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    geçmiş olsun.
    yakalayıp polise teslim etsen onlarında yapacak bir şeyi yok. Avrupa Birliği yasaları diye suçlular iki günde serbest. 10 yıldan az cezalı suçları tutuksuz yargılıyorlar. suçlu da en kısa sürede aynı suçu bir daha işliyor. bir de bunlara Raşhan Affıyla salıverilenler ekledi. biz namuslu vatandaşlar yakında sokağa çıkamıyacak hale geeceğiz. politikacıların tuzu kuru tabii; sokakta bir koruma duvarıyla dolaşıyorlar. onlar her kesi kendileri gibi belledikleri için bütün sıkıntı vatandaşa.
    eskiden sokaklarda bekçiler dolaşır arada bir düdük öttürürlerdi. bekçiler önemli bir mekanizmaydı. ne zaman bekçileri karakollarda getir götür işlerine aldılar, ardından da bekçi kadrolarını yok ettiler suçlarda patlama oldu.

çok geçmiş olsun

çok dikkatli olmak lazım bi keresinde bankamatikte kartımız sıkışmıştı bi adam geldi annem çok paniktir tabi adam telefonu uzattı telefondaki sanki müşteri hizmetleriymiş ibi konuştu ben uyanmasam gidiyodu kart
    Kask tak!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler