Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

birazda gülelim komik olaylarınızı paylaşmak istermisin hemen gir içeriye

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    elbet birgün cbr600rr ama önce cbf 150 xD
    eslm arkadaşlar bu tür konu uzun zamandır açılmıyordu okudukça keyifleneceğimiz keyiflendikçe anı hatırlayıp yazacağınız bir konu olcağına emin gibiyim:D haydi bakalım parmaklara kuvvet
    at avrat silah
    motor sefgili telefon :bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

daha yeni açıldı buna benzer bi konu?

Motosikleti
    elbet birgün cbr600rr ama önce cbf 150 xD
    özür dilerim ya okadar baktım ama dikkatimi çekmedi heralde harbi kötü oldum şimdi ya gereksiz insan durumundayım konu silme olayı varmı yoksa editörü kilitlemesinimi beklycez
    at avrat silah
    motor sefgili telefon :bounce:

thedentist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha cygnusX ve honda VFR 800
    benim başımdan değilde bi arkadaşımın başından geçen bi olay.radar meselesi...
    benim bi arkadaş yol düz diye bi denizli taraflarında biyerde focus 1.6tdci kaç yapıyo diye deniyim demiş.ama şansa bakın o yoldada gezici radar varmış.benim arkadaş radarı 186 km gibi bi hızla sollamış.biraz ilerledikten sonra yolda mavi gömlekli siyah pantolonlu biri el ediyo,dur işareti yapıyomuş.nasıl durayım diyo.polis olduğunu farketmiş basmış frene ama 400 metre kadar sonra durabilmiş.takmış geri vitese.gelmiş polisin yanına.camı açtım diyo.bir polis memuru bu kadar mı kibar olur diyo.polisin dediği şu:iyi günler beyefendi,nasılsınız....tebrik ederim beyefendi günün en hızlısı sizsiniz demişöyle kibarmışki polis arabayı bırak git dese borakıcam yani diyo.yemiş cezasını paşa paşa

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı thedentist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim başımdan değilde bi arkadaşımın başından geçen bi olay.radar meselesi...
    benim bi arkadaş yol düz diye bi denizli taraflarında biyerde focus 1.6tdci kaç yapıyo diye deniyim demiş.ama şansa bakın o yoldada gezici radar varmış.benim arkadaş radarı 186 km gibi bi hızla sollamış.biraz ilerledikten sonra yolda mavi gömlekli siyah pantolonlu biri el ediyo,dur işareti yapıyomuş.nasıl durayım diyo.polis olduğunu farketmiş basmış frene ama 400 metre kadar sonra durabilmiş.takmış geri vitese.gelmiş polisin yanına.camı açtım diyo.bir polis memuru bu kadar mı kibar olur diyo.polisin dediği şu:iyi günler beyefendi,nasılsınız....tebrik ederim beyefendi günün en hızlısı sizsiniz demişöyle kibarmışki polis arabayı bırak git dese borakıcam yani diyo.yemiş cezasını paşa paşa

aslında olması gerekende budur.. özellikle halkla 1e1 muhattap olan polis memurlarının bence her halukarda her daim sabırlı ve kibar olması gerekir!
    Ama nerdee?! Yolda yürüyoruz, "Şşt, gençler! Kimlik varmı kimlik?!"

Hitaba bak, hizaya gel..
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    bianchi falcon 125 cc'cik
    benim başımdan geçen güzel bi durum vardı..

İlk vitesli motor kullandıımda ybr ile..Çok dik bi yokuşta kaldırmayı başarabildim biraz balata yesemde..önüümden öyle hızlı bi araba geçtiki arka fren diye debr iyaja bastım sonra "hasss..bu debriyajdı deyip bırakmştm" gerisini anlatmıcam
    **Bianchi falcon 125cc-Yamaha ybr125-Honda nx4 falcon-cbf 250-honda cg es-suzuki an 125-kymco agility-kymco activ 110-tw shenke 150-honda cbf150** \\@2007-2010

kalyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS ADV ( Flagello di Dio )
    Alıntı frantic adlı üyeden alıntı Mesajı göster

İlk vitesli motor kullandıımda ybr ile..Çok dik bi yokuşta kaldırmayı başarabildim biraz balata yesemde..önüümden öyle hızlı bi araba geçtiki arka fren diye debr iyaja bastım sonra "hasss..bu debriyajdı deyip bırakmştm" gerisini anlatmıcam
    hahahhhha ))
    buna cok guLdum
    neden oLdugunu soyLemicem :o
    Kafa FLY
    Görüntü FLU
    Hayat FREE

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    Alıntı frantic adlı üyeden alıntı Mesajı göster

kırıldım yaau
    demek ki içinde motor sevgisi olan herkez bir gün bir yerde debriyaj bırakır
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Motosikleti
    BuKart
    bisikletle kum tepesinden atlıycaz inşaatta arkadaş atladı bi şey olmadı tam ben atlıyodum işçilerden biri enseye bi koydu kuma düştüm arkadaş zincir attı ustaya usta anaın bacını sülaleni .... gerisini sölemiycem ama bn bütün gün lale gibi gezdim ortalıkta

zargana_21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cenix 18 vites bisiklet:)
    merhaba arkadaşlar bennde bi olay anlatıcam komikligine siz karar verin.... motoru yeni aldıgım zamanlar şöle ist turu yapayımdedim ters yönler yanlış girişler tabela görmemeler filan sarayburnunda gülhanenin alt tarafından u dönüşü yaptım eminönüne dogru gidiyorum akşam hava karanlık üstünde parlayan şeritleri olan kıyafetli biri devamlı sagı gösteriyo eyvah polis cevirmesi ehliyette yok yandık derken sagdan sagdan gidiyorum polis molis yok bir baktımki feribota biniyorus geri nasıl çıkacagımı şaşırdım azdaha gidiyoduk biyerlere ne feribotuydu şaşkınlıktan bakamadım trafigi durdurdugum gibi aralardan sıyrılarak yoluma devam ettim tabi şaşkınlıgı bi müddet kafamdan atamadım saygılar
    İNSANLARIN EN ACİZİ DOST EDİNMEYENDİR BUNDAN ACİZİ İSE DOSTUNU YİTİRENDİR
    AKLINI KULLAN ADINI ÇIKAR DELİYE HERGÜN BAYRAM EĞLENMEK KALIR GERİYE
    (özlü sözler)

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı zargana_21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar bennde bi olay anlatıcam komikligine siz karar verin.... motoru yeni aldıgım zamanlar şöle ist turu yapayımdedim ters yönler yanlış girişler tabela görmemeler filan sarayburnunda gülhanenin alt tarafından u dönüşü yaptım eminönüne dogru gidiyorum akşam hava karanlık üstünde parlayan şeritleri olan kıyafetli biri devamlı sagı gösteriyo eyvah polis cevirmesi ehliyette yok yandık derken sagdan sagdan gidiyorum polis molis yok bir baktımki feribota biniyorus geri nasıl çıkacagımı şaşırdım azdaha gidiyoduk biyerlere ne feribotuydu şaşkınlıktan bakamadım trafigi durdurdugum gibi aralardan sıyrılarak yoluma devam ettim tabi şaşkınlıgı bi müddet kafamdan atamadım saygılar
    Çok iyiydi ya

Motosikleti
    bianchi falcon 125 cc'cik
    Alıntı kalyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hahahhhha ))
    buna cok guLdum
    neden oLdugunu soyLemicem :o
    süyleme bananek
    **Bianchi falcon 125cc-Yamaha ybr125-Honda nx4 falcon-cbf 250-honda cg es-suzuki an 125-kymco agility-kymco activ 110-tw shenke 150-honda cbf150** \\@2007-2010

Mahallede evin önünden motorla kalkış yaptım,mahallede hiç kimse yok ama tık ses çıkmıyo,tam mahalleden çıkıyorumki önümde düğün konvoyu belirdi ve önümde yaklaşık 5-6 araba durdu bende o anda durdum ve onca kişi arabadan inip karşımda göbek atmaya başladılar,ben şoktayım o anda tabi şaka gibi durdum onları izliyorum gelin damat filan herkes mutlu bi şekilde göbek atıyo bende orda kalakaldım.Sonra baktım olucak gibi değil geri geri çıktım ordan arka sokakdan gittim yapcak bişey yok. :D:D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)