Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

cep telefonu alicam anlayan bakabilir mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    vsvr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 650 MT
    Ekran boyutu konusunda birsey soylememissiniz. 5" yeterse, su an rakipsiz bir sekilde lenovo p70 alabilirsiniz. 4100 ma pili ile sizi memnu eder. 750 tllere bulabilirsiniz.
    Fiyati artirabilirim derseniz, 5.5" olan Sony Xperia C4 ü bir inceleyin.1000 tllere bulabilirsiniz. 5.5" te uygun fiyatli alternatif, Vodafone Smart 6 oldukca iyi bir telefon. 899 tlye bulabilirsiniz.
    Uc telefonunda islemcileri benzer ve oldukca guclu. Ram miktarlari da 2gb. Oldukca yeterli telefonlar.Kameralari da oldukca tatminkar.
    Zenfone 6 eski bir model artik. Ne kadar yeni model alirsaniz, o kadar guncel bir telefonunuz olur. Samsunga bu fiyat araliginda bulasmamak lazim. Ust modellerde tabi alinabilir.
    Hayirlisi olsun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bak kardeşim bu işin ustası benim. alacağın telefon stabil çalışmalı yoksa gerisi tırt. zaten çoğu telefonda bilmem kaç gb ram bilmem kaç bit çekirdek işlemci. bak bizdeuygun.com adresinden Sony xperi z1 al. ben bir yıldır kullanıyorum sonydeki stabillik iphonedan sonra en iyisi. Sonyden şaşma telefon konusunda. başkasına kulak asma şimdi gidip discovery alıcaksın 3 ay sonra sağından solundan hata çıkacak. GİT ve Z1 Al
    ferhatkars bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj boxer (Cafe racer) sym jet 14 200i
    Alıntı sp83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bahsettiğin fiyatlardaki telefonların hemen hepsi kamera performansı olarak benzer olur. Bu konuda MP sayılarıyla satış yapmaya çalışan markalara da çok itibar etmemeni öneririm, MP sadece fotoğrafın 'boyutunu' belirten bir birimdir, netliğini ve detayları değil.
    İşlemci olarak en iyisi Snadragon tabi ama bahsettiğin fiyatlardaki telefonların işlemcileri genellikle Mediatek olur. Bunu iyi araştırıp Mediatek'in daha başarılı çiplerinin kullanıldığı cihazları almanı tavsiye ederim.

General Mobile benim tavsiye edeceğim bir telefon değil, bunu yerine Asus daha mantıklı olacaktır. Eğer sıfır takıntın yoksa LG G2 de bu fiyatlara bulabileceğin bir telefon. Fakat ne yaparsan yap büyük firmaların mini model telefonlarından uzak dur, güncelleme de alamazsın zaman içinde performans sorunları da yaşarsın.

Dipnot: Güncelleme konusunu sorun etmeyeceksen root olayına hakim olman gerekir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:52 ----------

Android çok fazla ram yiyen bir işletim sistemidir çünkü kullanıcı odaklıdır, açık kodlu bir yazılımdır. Sen telefona root işlemi uygulayıp marketteki her programı yükler, performans testlerine sokarsan elbette problem yaşarsın. Fakat bahsettiğin rehberdeki donma gibi kronik sorunlar markalarla alakalı, bahsettiğin Samsung cihazların Android sistemi stock olmaz, yani marka kendi yazılım eklemelerini yapar. Ayrıca GM'a hangi güncellemeler ne zaman gelmiş ona da bakabilirsin.

Zaten bende ondan bahsediyorum gm anroid one projesinde olduğu için bir nevi nexus güncellemeleri gm vermeyecek direk google verecek hatta gm in yazılımı 5.1.1 şu anda
    Ben kullanöadım kullanmıyorum da ama bi baksın diyorum samsung vs gibi markalar kendi arayüzlerini kullandıkları için yazılım hem dahs geç gelir hem de bir süre sonra performans düşmesi yaşar.gm in şu anda yaptığı stock olduğu için daha hızlı çalışır

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:36 ----------

Eğer bütçeyi arttırabilirsen veya 2.el 1 haftalık falan zenfone 2 derim bunu ciddi araştır sitelerde

Motosikleti
    Mondial 125 MH DRİFT
    ben dün turkcell t60 aldım harika bir telefon ,düşünebilirsiniz

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    S4 şarj problemi var. Gm dıscovery hafıza yetersız uyarısı. LG g2,g3 aşırı ısınma sebebiyle kamera cami çatlaması.
    Tecrübe ile sabittir. Tabi %100 değil ama çok sık yaşanan sorunlardır, araştırın.
    112ciyiz

aguler83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07
    iphone 4s al arkana bakma.sağlam telefon.samsung vs hikaye

serseric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zenfone al

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    şuan satış rakamları olarak baktıgımızda o aralıkta en cok saten samsung e5 tir.
    o fiyat aralıgındaki fiyat performans telefonu olarak cok sattı kendimde kullanıyorum
    ön arka kamera arayüz işlemci batarya olarak cogu telefonu arkada bırakır
    şuan iphone 6yla kıyaslıyorlar telefonu özellik olarak
    asusun işlemcisi yüzünden asusa bulaşma derim.
    iphone 4s bence tarih oldu. o paraları haketmiyor.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Asus zenfone 5 kullanıyorum zenfone 6 yı tavsiye ederim

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    samsungmu hikaye adamlar kendi islemcisini ramini ana kartini ekranini yapiyor iphone gibi disa bagimli degil iphonenin ekran lg eskiden samsungtu islemci den tam emin degilim ama oda samsungtu sanirim rami samsung tur tekel olarak telefon yapsinlarda sonra konussunlar derim donanim yok kac para oldugu a bak

deprogadias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V & CBF 600 & ZX6-R
    Hepinize tekrar tesekkur ederim cevaplariniz için. Samsung e5 duymadigim bi modeldi. E5 ve Z1 e bi bakiyim ben en iyisi

Motosikleti
    Transalp
    Note3 aldım.Kitlenme nedir unuttum.Dünya varmış dedim.En ufak bir takılma dahi yaşamıyorum.Şarz desen hemen 2 saatte doluyo.Hızlı şarz tüketmiyo.Kullanmazsan çok az şarz gidiyo.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Alıntı transalp3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Note3 aldım.Kitlenme nedir unuttum.Dünya varmış dedim.En ufak bir takılma dahi yaşamıyorum.Şarz desen hemen 2 saatte doluyo.Hızlı şarz tüketmiyo.Kullanmazsan çok az şarz gidiyo.
    aynı telefonu kullanıyoruz 3200 Mah batarya var
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)