Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

HGS Bandı

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba,

Soru biraz amatör gibi olacak ama yöntemlerinizi merak ettim. Ben de bu sayede en pratik çözümü bulabilirim diye düşünüyorum.

HGS bandı bildiğiniz gibi tek adet ve onu motosikletin rüzgarlığa ya da ruhsata koymak gibi klasik seçenekler mevcut. Ruhsata koyup geçiş esnasında göstermek tabiki çok akılcıl değil ama rüzgarlıkta yıpranması, ıslanması vs. muhtemel gibi. Koruyucu tabakalar var ama onların da çok iş görmediği söyleniyor.

Bunun en pratik yöntemi nedir, siz nasıl kullanıyorsunuz? Mesela kaskta vizörün bittiği noktaya falan koymak olur mu?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    Hgs yi okutmaya gerek yok zaten plakaya tanımlı bikaç gün içinde hesabından düşüyor yine de illaki iyere takacam dersen dediğin gibi kask en iyisi bence...

rüzgarlığa yapıştırıp üstüne bir kat şeffaf beyaz koli bandı çekiyorum ve hiç bir yıpranma vs de olmadı. çevremdeki herkes de aynı yöntemi uyguluyor.
    Acil112 bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F650 GS (2006 Model)
    Ben de rüzgar camının dış tarafına yapıştırdım şeffaf koli bandı ile.
    Ama geçen gün fark ettim ki, güneş sebebiyle rengi atmış, solmuş, sarı kısmı beyazlaşmış.
    Bunun negatif bir etkisi olur mu bilmem.

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Etiketi şeffaf bantla yapıştır kendi yapışkanı daha sonra çıkmıyor
    noob bunu beğendi.

Arkadaşlar öneriler için teşekkürler,

Bantın okunmaması durumunda işlemlerde hata yaşayan bazı tanıdıklarım yüzünden yapıştırmak ve muhafaza etmek istedim. Bildiğiniz gibi bilgiler geç düşüyor, kontrolü zor oluyor. Sanırım kask işini deneyeceğim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)